Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka czwórki

Kobieta która nie ma dzieci jest moim zdaniem bezwartościowa

Polecane posty

Gość robię co chcę
Jak but może być głupi ? Dowiedz się w Słowniku związków frazeologicznych A religia to opium dla mas :) Bo mas nie stać na prawdziwe opium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę niczego sprawdzać w słownikach dla oszołomów! Sama jesteś oszołomem! Opium mózg ci wyżarło! To widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziesz szukać w słowniku frazeologicznym który w domu ma każdy człowiek w miarę przyzwoicie wykształcony boś durna :-) Idź lepiej oglądaj telenowele, pomódl się do swojego ludzika na krzyżu albo daj się zapłodnić ślubnemu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jesteś durna, bo zaglądasz do podręczników czarnej magii, zamiast obejrzeć życiowy program, ot chociażby Ukryta Prawda. To są nowele o życiu, a nie instruktarze szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha:-D Jak zwykle zabawna teoria:-D Wy to macie w tych glowach masakre:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę z toba rozmawiać, bo widać że nie jesteś osobą na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silena-ale glupoty cisniesz. pewnie jestes jakas kobitka ktora jest kura do owa, ma dzieciarnie, rozklapioche, nadwage i tluste wlosy, caly dzoen siedzisz na kanaoie przed telewizorem i trzymasz laptopa/tableta/telefon na kolanach i oczekaujesz kiedy ktos na temat w jakim sie udzielasz odpisze by hejcika puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silena Durna kurencjo o inteligencji ameby... a wiesz durnoto że te wszystkie Ukryte prawdy to programy paradokumentalne? Z pewnością nie wiesz co oznacza słowo "paradokumentalny".... więc wiesz... słownik jednak jest niezbędny :-) Wsadź sobie swojego szatana, diabła, duchy i inne postaci literackie w swój zad :-) O ja... mam XXI wiek..... skąd tacy ludzie jak ona się biorą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowele o zyciu blehehe:-D :-D :-D Ale Cie omamili. To kretynskie programy ktore sa ustawione. Graja tam aktorzy swoje role. Tylko nie ucza sie ich a improwizuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robię co chcę
Silene, na początku to było zabawne ale daruj już sobie to prowokowanie, na mnie nie robi to wrażenia Stajesz się przewidywalnie nudna :P Pamiętam cię z topiku 40-chy, inaczej tam pisałaś, jakoś bardziej inteligentnie, nie rób z siebie takiego głąba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budda opuścił żonę i dziecko by szukać Prawdy ale Ty nie wiesz kim On jest i nie zrozumiesz ,nie było wtedy reklam, nie wiem jak to sobie wyjaśnisz by dopasować do "jałowości życia .oceniasz innych gdy sama możesz zostać oceniona przez bardziej rozwiniętych niż Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w d***e Buddę ... jedno jest pewne... wszystkie religie wymyślono po to by sterować takimi oślicami jak ty. Człowiek inteligentny nie potrzebuje religii, sam potrafi sobie wyjaśnić za pomocą swojego mózgu pewne nurtujące go sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jeden szczegół,syczysz mądry człowiek jest łagodny chyba że trzeba bronić niewinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jesteś zadufana :-) nabzdyczona jak balon i wszechwiedząca a nie wiesz zbyt wiele ,ale to nie mój problem powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry człowiek pilnuje swoich spraw i nie ocenia sposobu życia ludzi ( tak jak to zrobiła autorka tych tu wypocin). Żyje własnymi sprawami zamiast wypisywać kretyńskie oceny tak jak to zrobiła ta kura domowa. Co do obrony niewinnych.... krzywda ludziom dzieje się od wieków... gdy inni ludzie dyktują w jaki sposób mają funkcjonować pozostali.... zaczynając od nawracana na wiarę posługując się przemocą, mordem... kończąc na durnej sąsiadce która rości sobie prawo co w swoim życiu powinnam robić. Proszę sobie dokładnie prześledzić historię, książki poczytać. Byłoby mniej wojen i licznych krzywd gdyby " jedynie mądrzy" na przykład maniacy religijni nie dyktowali jak postępować w swoim życiu. Nie rozumiem stwierdzenia o zadufaniu. Nigdy nie uważałam się za wyrocznię. Moją " wadą" jest to iż nie ulegam wpływom chorego, skostniałego i przeżartego pedofilią kościoła katolickiego i ludziom wyznającym jakąkolwiek religię :). Postępuję tak jak mi rozsądek podpowiada. Również życzę powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wiesz komu teraz odpisujesz ? gości jest tu dużo i zwracają się do autorki a Ty to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację z religią ale nie mogę rozwinąć wypowiedzi bo mówiłam że syczysz a pereł nie rzuca się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym miejscu "syczę" ? :-))) Piszę prawdę o tych ( w tym przypadku o autorce) którzy najchętniej narzuciliby swoją wizję funkcjonowania kobiety w tym kraju. Może coś do tej głowy autorki coś w końcu dotrze : ludzie są różni i mają prawo żyć tak jak im się to podoba. Najlepiej by było gdyby każdy zajął się sobą i nie interesował innymi kobietami .... ale widać autorka być może ma problem ze sobą... jakieś niespełnione ambicje, pretensje spowodowane zasiedzeniem w domu z dziećmi i teraz atakuje bezdzietne, no bo jak to może być żeby sobie taka jedna bezdzietna z drugą żyła swobodnie podczas gdy ona matka-męczennica tak się poświęca ;-) Zwykła zawiść przemawia przez autorkę. Znam ten typ kobiet. Pracowałam kiedyś na wsi. Nieustannie kobiety pracujące tam ze mną atakowały mnie pytaniami kiedy się rozmnożę no jak tak można żyć bez dzieci. Szefowa też mnie atakowała. Raz nawet podczas rozmowy w jej gabinecie pozwoliła sobie bezczelnie stwierdzić iż mam dobrą pracę i "moim obowiązkiem" jest " znaleźć sobie chłopca, wyjść za mąż i urodzić dzieci". W tym kraju ludzie sobie pozwalają na " doradzanie" co kobieta ma robić w swoim życiu. I to jest główny problem. A zająć się sobą i swoimi dziećmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×