Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1800 lub 1500 kcal

Polecane posty

Gość gość

hej.. od kilku lat choruję na bulimię..z nowym rokiem postanowiłam poradzić sobie z tym!! zdrowe odżywianie..ograniczam cukier..słodycze i napoje gazowane.. moje zapotrzebowanie energetyczne to ok. 2000.. chciałabym trochę zrzucić..ale przede wszystkim chciałabym nabrać nowych zdrowych nawyków zywieniowych... Pracuję od 7-15.. śniadanie jem ok 6..zazwyczaj płatki pełnoziarniste, z mlekiem 1,5% do tego jakieś suszone owoce, słonecznik, siemię lniane obiad koło 16-17 - i to byłby ostatni posiłek...później ewentualnie jakiś sok, jabłko... chciałabym jeść 4 posiłki dziennie.. jakbyście mi mogli pomóc o których godzinach i ile kalorii maja mieć moje posiłki hmm..byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- śniadanie – 500 – 6 h - II śniadanie - 250– 9 h - 2 posiłek – 250 - 12 h - obiad - 500 - koło 16/17 tak może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie katuj się dietami, jedz po prostu rozsądnie i się ruszaj, masz tu ranking suplementów wspomagających odchduzanie, dorzuć coś i osiągniesz efekt tiny.pl/qft7p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że 1500 kcal to akurat taka racjonalna dieta - mam siedzący tryb pracy - mało sie ruszam..więc 1500 to akurat ok moim zdaniem nie chce stosowac żadnych tabletek, suplementów - poza tym to nie ma być dieta - tylko wstep do zdrowych nawyków zywieniowych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×