Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozczarowana rodzice nie chcą zajmować się moim dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
A ja jako babcia, kiedys tam, nie zamierzam zabierac wnuka/wnuczki na zadne spacerki :O Mamy z mezem tysiace planow co do naszej emerytury, raczej stac nas bedzie na rozne fajne wyjazdy (w koncu znowu sami, bez dzieci :D) i na pewno nie zamierzam tego zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie dożyjesz tego wnuka czy wnuczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*************** tu siedza albo same matki polki albo jakies inne dziwadla :/ Autorko, lepiej poszukaj sobie innego forum bo tutaj same wiedzmy siedza i ci raczej nic madrego nie napisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma 21 lat, choć nie wiem jakie to ma znaczenie... Mój brat nie był z wpadki, wręcz rodzice latami starali się o drugie dziecko, stąd taka duża różnica wieku między nami... właśnie o to mi chodzi, że najczęściej dziadkowie cieszą się, gdy mogą spędzić trochę czasu z wnukiem, zazdroszczę ludziom, którzy mają takie rodziny, w których wszyscy pomagają sobie bezinteresownie i cieszy ich to. Wiem, że moi teściowie pewnie chętniej zajęliby się naszym synem (córkę szwagierki wychowuje nawet jej babcia, a ona pracuje od kiedy mala skończyła 7 mies), ale aż głupio mi ich o to poprosić, bo pewnie zdziwiliby się, że w pierwszej kolejności nie poproszę o to własnej mamy, z którą z reszta mój syn widuje się dużo częściej i ma z nią lepszy kontakt. Nie rozumiem też ludzi, którzy uważają, że kiedy mają już dzieci, to świat się na tym kończy i nie można już sobie pozwolić na jakieś wyjście we dwoje, czy na jakąś imprezę. Jestem młoda i uważam, że mam prawo do własnych przyjemności. Zamykanie się w domu jak kura dommowa i matka polka też niczego dobrego nam nie przynosi. Chyba, że ktoś lubi wieść pustelnicze życie z dala od cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×