Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeteriano

Jakieś piękne i inteligentne kafeterianki z klasą tu są

Polecane posty

Gość ONA_ONA_ONA_ONA
Skoro jesteś takim znawcą kobiet , co tu robisz na kafe? Czego Ci brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA_ONA_ONA_ONA
To zdaje się, że znowu źle trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA_ONA_ONA_ONA
Kogoś , z kim mogłabym czasem porozmawiać netowo.Kogoś pewnego, do którego można mieć zaufanie.Flirty i związki mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA_ONA_ONA_ONA
Jestem niewiele młodsza od Ciebie . kobiety w tym wieku co lepsze są już dawno wyłapane.Sam więc sobie dośpiewaj, czemu flirt nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ale przecież ja nikogo nie szukam ani do flirtu nie zmuszam ;) ja po prostu pozwalam się kochać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA_ONA_ONA_ONA
Jesteś "wariatem".Chcę kgoś intelligentnego, kto będzie dla mnie równorzędnym rozmówcą.Chcialeś tu inteligentnej i zz klasą.Jestem i co w związku z tym? Nie chcę pajaca, który jest w stanie iśc do łózka z 20-stkąą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA_ONA_ONA_ONA
Może inaczej, chcę intliegenta odpowiedzialnego. Taki bylby zbliżżóny do mnie mentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukasz sobie kozła ofiarnego aby wylewać swoje gorzkie żale związane z Twoim związkiem.nie ten adres !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA_ONA_ONA_ONA
Jesteś niemiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinaetta
Ja chcę tylko o jedną rzecz zapytac... Jeśli jesteś romantykiem, szukasz kobiety z klasą , inteligentnej dlaczego jako pierwszy przymiot w temacie podajesz "piękne" ? Po tym można wywnioskować że snujesz wywód aby sobie wybierać... A czy uważasz że Ty jesteś wystarczająco inteligentny, czy sprostałbyś oczekiwaniom takiej kobiety ? Czy piękno serio jest tylko powierzchownością... ? Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA_ONA_ONA_ONA
A kto podejrzewa mnie o frustracje odnośnie mojego związku? POza tym facat mający 40 lat na karku, który sypia z nastkami jest pajacem. i to PAJACEM takim, jesli tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinaetta
Ja zadałam kilka pytań... Jeśli czujesz się wystarczająco inteligentny by mi dorównać - odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA_ONA_ONA_ONA
Gdy była mowa o książkach siedział cichutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyż miałem napisać "szukam brzydkiej i inteligentnej " :) po prostu określam wyraźnie kogo i czego szukam i nie widzę w tym nic złego. acha. aby na te pytania odpowiadać wielkiej inteligencji raczej nie potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA_ONA_ONA_ONA
To ja spadam, faktycznie nie ten adres.Mam wrażenie, że chcesz się tylko zabawić.Proponuję założyć topik o innym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinaetta
Owszem, nie potrzeba, ale dobrych manier i szacunku. To również męska inteligencja... O tę "piękną" zapytałam z ciekawości... Widzisz ONA_ONA... - powinnyśmy założyć wątek o poszukiwaniu "pięknych" i inteligentnych mężczyzn bo nas zwiódł motyw przewodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ONA_ONA_ONA_ONA Gościu powyżej, jeśli chcesz nad Tobą też się "zlituję" smutas.gif dlaczego? Tydzien dobroci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinaetta
Ja nie muszę znajdować - ja wybieram :) Ale z reguły na swoim pułapie intelektualnym i nie tylko więc niestety sądząc po rozwiniętej w temacie rozmowie nie przeszedłbyś kwalifikacji nawet. Siedź sobie tutaj i szukaj dalej - może na coś trafisz :) Pamiętaj : może znajdziesz - taką piękną inteligentną itd... ale czy będziesz miał z nią o czym rozmawiać ? czy będziesz umiał się zachować wśród jej znajomych, żyć takim życiem... ? Pozostawiam te pytania do przemyślenia... BTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Kafeteriano ten tydzień krótko trwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×