Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tluszcz chodzacy

co kupic by przyjemnie sie biegalo

Polecane posty

Gość tluszcz chodzacy

Hej chcę zacząc biegać i chcę kupic coś co mogłabym posłuchac w trakcie biegu.Miałam mp4 ale z takimi słuchawkami do wkładania do uszu ale były niepraktyczne.Co chwila wylatywały. Prosze coś mi doradzic,niedrogiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tluszcz chodzacy
prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykłe słuchawki z pałąkiem (cena od 20 zł). Zdecydowanie NIE polecam słuchawek typu "sportowe" zaginane na uszy, bo ni cholery się nie trzymają. Jak masz więcej funduszy możesz zainwestować w słuchawki bezprzewodowe, ale w gruncie rzeczy kabelek nie jest czymś, co bardzo przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudikulus
ja też polecam słuchawki na pałąku, można w sumie sobić kupić takie cięższe, solidniejsze jak do komputera, ja jeszcze zakładam czapkę z daszkiem lub zwykłą, ciepłą teraz, by mi nie spadały. a poza tym do biegania warto kupić wygodne buty, co jak co, ale je trzeba dobrze dobrać, bo to od razu i większa przyjemność i mniej kontuzji i człowiek biega jakby szybciej i śmielej ;) ja polecam wizytę w jednym ze sklepów biegacza, obadaj stronkę: www.sklepbiegacza.pl czy mają coś stacjonarnego blisko ciebie, bo tam fajni i mili ludzie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie kawałki polecacie ściągnąć do biegania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tluszcz chodzacy
dzieki za odp. własnie kupilam ciepły dresik i jak tylko przestane kaszlec zaczynam biegać.Troszke mam stracha sama biegac ale cóż wiem ze to super sprawa bo juz kiedys biegałam i ciało super efekty!! To mnie motywuje!! Jak mam słuchawki na uszach to jakoś nie boje sie .Nie słychac kroków,szelestów i innych takich.No najwyżej wszystkie horrory mi sie przypominają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrina82
jeśli chcesz przyspieszyć efekty biegania, poprawić kondycję i przyspieszyć odchudzanie to zobacz sobie nowy ranking suplementów na tiny.pl/qft7p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×