Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kola1234

odszkodowanie za nieudaną operację plastyczną

Polecane posty

Gość gość
Dobre z tym kierownikiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego dół, nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adenina_89
Lekarze czasem dopuszczają się błędu w sztuce lekarskiej. Swoich praw można dochodzić przed sądem. Warto jednak wynająć dobrego adwokata. W przeciwnym wypadku pełnomocnik kliniki nas zmiażdży. Znalazłam ciekawy artykuł http://www.zadbajosiebie.pl/odszkodowanie-po-nieudanej-operacji-plastycznej-piersi/ Może zacytowane w nim paragrafy Kodeksu Cywilnego okażą się pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Adenina_89 Przeczytaj sobie temat ''nieudane operacje nosa'' ile osób jest pokrzywdzonych przez tego samego partacza lub innych konowałów. Kilinika szczecińska w przypadku błędu medycznego tak mataczy, że nie przysyłan nawet karty historii choroby pacjenta aby mieć przewagę w wypadku rozprawy sądowej. Kobieta która pracuje dla tej kliniki kłamie, że nie wydaje się dokumentacji kiedy nie leżało się dnia w klinice a zabieg nie był w narkozie. przez tamtejszych partaczy ledwo żyję, moje zdrowie jest zniszczone, wcześniej nie inne kobiety też miały podobne problemy jeśli miały w tej klinice powikłania. Niech ktoś 100x się zastanowi nad wyborem dobrego chirurga zanim zrobi operację...zmyliły mnie ich kryptoreklamy i dawne fałszywe wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktos podpowie jak zrobic z tym wnioskiem o odszkodowanie za nieudana operacje nosa? Operacje mialam pol roku temu, efekt okropny, nie bede poddawala sie poprawce u tego samego lekarza, bo byloby pewnie jeszcze gorzej. Za 3 miesiace chce sie poddac poprawce u kogos innego i place znow 100%. Czy jak zloze wniosek o odszkodowanie to w miedzyczasie moge zrobic poprawke nosa? Czy musze czekac na skonczenie sprawy i dopiero zrobic poprawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robiłaś operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam kciuki za wszystkie osoby ,które nie chcą się poddać i będą walczyć o odszkodowania,uważam ,że wszyscy myślą iż sprawy z lekarzem nie da sie wygrać,dlatego że mało osób takie pozwy wnosi i nie ma porównania,poza tym lekarz który zostanie pozwany już może dużo stracić,antyreklama odstrasza i to będą jego straty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Ciesinskiego z Krakowa robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Adenina89
Sprawa sądowa może się przeciągać od minimum roku - 2,3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycków nie robi się u ruskich ;) Zapłaciłam trochę więcej niż standardowo i mam cycuszki fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,dziewczyny walczyć i nie poddawać się,wziąć adwokata i ustalić realne roszczenia,pamiętajcie ,że za wami stoją takie argumenty jak odpowiednia płaca za wykonana usługę,nie poszłyście do warzywniaka robić operację tylko do fachowca,więc nie naraziłyście siebie świadomie na niebezpieczeństwo,należy pamiętać że w umowach wygląd po operacjii nie może być gorszy niż przed i to jest ważny argument.wziąc zaświadczenia od laryngologa psychologa i innego lekarza ,żądać pokrycia kosztów operacji poprawkowej ,przeanalizować koszty leczenia ,ile finansowo straciłyście na kuracji po tej operacji,np niezdolność do pracy.pamiętajcie,że Bakuła przegrała,ale w swoim wyborze kierowała się ceną poszła do bardzo taniego aż podejrzanie taniego lekarza i to niestety był ważny argument przeciw jej roszczeniom,jest sporo spraw wygranych przez klientów,osoby zniechęcajace do walki maja taka gadkę jak lekarze do których sie przychodzi,żeby poprosić o zwrot kasy za spartaczone zabiegi, ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś sprawę oddać zespołowi adwokackiemu,który za Twoja zgodą(pełnomocnictwo ) ściągna odszkodowanie z tych nieuczciwych lekarzy. Powinnać napisać do tej kliniki czy lekarzy, którzy Cię operowali o wydanie dokumentacji medycznej wraz ze zdjęciami przed i po operacji, - mają taki obowiązek. Podstawa Prawna Dz.U. z 2009r. Nr 52, poz.407 Nr76,poa.641. Są takie kancelarie które swoje honorarium pobierają wówczas gdy sprawę wygraja,powinnaś pójść na to. Może ty zyskasz 30% tego co oni wywalczą,ale lepsze to niż nic,a Ci kt órzy Cie tak skrzywdzili też poniasa konsekwencję. Te kancelarie ściągaja pieniądze z ubezpieczeń tych lekarzy i to skutecznie. Wiec nie ma co się użalać a wreszcie zacząć działać,bo to Ty jesteś ofiarą.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie kciuki, bo biore sie za sprawe o odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie z S ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adenina
Dostęp do dokumentacji medycznej razem z załączonymi zdjęciami radzę zlecić adwokatowi, bo kliniki jak widać często próbują stosować chwyty poniżej pasa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam juz miesiac na dokumentacje medyczna i nie wiem czy klinika mi w koncu ja wysle. Jak mozna tyle czekac? Przesada jakas. Pisalam juz do nich wczesniej o swoich watpliwosciach odnosnie operacji, wiec moze juz podejrzewaja, ze chce sprawe zrobic. Ale sie im nie dam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie wyslali do tej pory to czarno to widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ciekawe co by się stało gdyby nagle wszyscy pacjenci zaczęli odmawiać podpisywania tych bzdur podsyłanych przez lekarzy tuż przed operacją ,a nawet zażądali ,aby to lekarz podpisał zobowiązanie o odpowiedzialności za operację,przecież jest kapitalizm to oni istnieją dzięki pacjentom ludzie nie mają świadomości jaką w kupie maja siłę,tak naprawdę to plastykom bardziej zależy na kliencie,więc może warto odmówić podpisania w najlepszym wypadku zwróci nam kasy,bo gdy nie jest pewien swoich umiejetności to się wycofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy do programu tv osób, które przeszły nieudaną operację plastyczną lub są niezadowolone z efektów. Jeśli chcesz trafić w ręce najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce i poprawić to, co nie udało się innym, opisz krótko swoją historię i wyślij: programtv@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce po nieudanej pozostaje tylko strzelenie sobie w łeb, a i tu jak wiadomo są wielkie trudności . ;) Prędzej wyzionie się ducha, niż coś w porytym kraju wywalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po op.nosa moje zycie zamieniło się w koszmar. Gdzie tu logika za tyle kasy człowiek się tak męczy. Na poprawkę, poszłabym do kogoś innego, w sytuacji gdyby zwrócono mi pieniądze. Mnie byloby wstyd, wyrzuty za zmarnowane życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie oszeciła w Łodzi znana partaczka i nie chciała zapłacić odszkodowania. A mało tego straszyła mnie sądem żeby nigdzie tego nie pisać w internecie co mi zrobiła, chciała mi usta zamknąć. Jakim potworem trzeba być bez sumienia żeby tak zniszczyć człowiekowi życie spapraną operacją i straszyć takiego pacjenta zniszczonego i wykonczonego psychicznie!! Znana partaczka z Łodzi to wiecie o kogo chodzi, nie podam nazwiska bo ona usuwa wszystkie niewygodne wpisy z siecie zastraszajac każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż jakieś zdjęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Rozumiem Cię. Jestem po tragicznie zrobionej operacji, ale nie uszu, a partaczka w internecie jeszcze wstawiła moje foto...zaznaczę że robione w trakcie operacji, więc efektu PO nie widać. Ciekawe że z wszystkich pacjentów wybrała właśnie mnie... można sobie tylko wyobrazić jak się czuję, kiedy op jest nieudana z licznymi komplikacjami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sumienie to mają ludzie a ci co paprzą operacje to są diabły bez sumienia!!! Oszpeciła mnie żukowska i odszkodowania nie chciała zapłacić, mało tego jeszcze kpiła sobie że ona nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny tylko zakład pracy w ktorym pracuje. A przeciez operacja była prywatnie. Moge wkleić to pismo jak zeskanuje to zobaczycie wtedy czy ona ma sumienie. Pieniadze przeżarły mózgi partaczom i nie widzą człowieka cierpiącego tylko pilk pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Żukowska do tej pory nie wydała dokumetacji fotograficznej ktorą mi zrobiła przed operacją. Odszkodowania też nie zaplaciła a ja cierpie. I co mam zrobic? Sprawa jest przedawniona ale te zdjecia by mi sie przydały, bo wiem że 10 lat musi je przechowywać. Przeciągała wszystko kłamiac jak świnia. Wie że mam daleko do łodzi to mi sie odechce tak przyjezdzac. Mówiła że do fotografa musi iśc, a ja nie chce drukowanych zdjec tylko cyfrowe takie jak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzi ze ma z taka c**a do czynienia to sobie pozwala na wszystko i traktuje cie jak smiecia. wiem co piszesz bo mnie tez spotkalo cos takiego tyle ze akurat nie od tej xhirurg ktora ty wymieniasz. w ogole powinnas od poczatku dac wszystkie papiery prawnikowi i on powinien zalatwiac tak trudne sprawy. inaczej wlasnie partacze olewaja niewygodnych pacjentow. jedyne co mozesz teraz zrobic to pojsc do kogos z telewizji. ale znajac takie historie pewnie i tu nic nie zrobisz tylko bedziesz zyc z tym brudem w organizmie i psychice przez dlugie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiesz co piszesz. Na prawnika trzeba miec dużo pieniedzy. Powiedział mi kilka tysięcy za samo wyciagniecie dokumentacji fotograficznej. A skad mam wziąć jak nie pracuje? bo operacja rozwaliła mi życie :( Natomiast kancelaria która nie bierze pieniedzy przed, tylko dopiero jak wygraja to biorą iles procent, powiedzieli że nie podejmuja sie tej sprawy i koniec. Tobie sie wydaje że wszystko jest takie proste, a to tylko pozory. Jeździć cały czas a to są koszty, bilety, konsultacje, dla kogoś kto nie ma kasy to nawet 5zł jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co czesto nie podejmuja sie sprawy spartaczonych nosow, jak z uszami nie mam pojecia. sa kancelarie ktore biora pieniadze dopierp po sprawie. oglaszaly sie one na forum, poszukaj w paru tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×