Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kola1234

odszkodowanie za nieudaną operację plastyczną

Polecane posty

Gość gość
Dokumentacje fotograficzna wyciaga sie za darmo. Kto Ci nagadal takich bzdur, ze prawnik na to potrzebuje kilka tysiecy? I wiadomo, ze jak kancelaria nie bierze pieniedzy od zlozenia sprawy do sadu to pozniej bierze sobie z wygranej sprawy jakis procent. Zanim zrobicie operacje to sie dobrze zastanowcie czy w razie jak cos sie nie uda macie pieniadze na poprawke czy prawnika. Bo pozniej to tylko o kase chodzi. Nie macie to placzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdur mi nikt z ulicy nie nagadał, tylko sam adwokat w kancelarii na konsultacji. Nie myślisz chyba że pod sklepem mi to powiedziano. A jesli chodzi o to ze niektóre kancelarie biorą dopiero pieniadze jak wygrają sprawe, to kilka lat temu ciężko taką było znaleźć. A ta ktora dała sie znależć to była może 200km ode mnie, przejrzeli moja dokumentacje med. i odmówili prowadzenia sprawy. Może znajdziesz taką kancelarie ale w drugim koncu Polski, w Łodzi takiej nie było i raczej nie ma. Wszyscy tam tylko czekają na pieniądze. Teraz wiem że żeby sie zdecydować na operacje taką która kosztuje kilka tysięcy zł, to trzeba mieć ze 20tys. uzbierane żeby w razie partactwa móc coś robić - pojsc do sądu albo szukać kogos kto to poprawi. Ale weż sobie uzbieraj 20tys. jak masz zanizona samoocenea to wpływa żle na wszystko, nie idzie Ci w życiu przez to. Inaczej żyje człowiek zadowolony z wyglądu niż taki ktory szuka pomocy, który sie urodził z wadami, kompleksami, bo takiemu człowiekowi jest wszystko pod górke, ma taką kule u nogi 100kg której nie może zrzucić. Jest to straszne. A partaczą wogóle nie zależy, robią hurtowo operacje byle zarobić jak najwiecej kasy, nie przykładają sie, jeszcze kłamią bydlaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi podczas operacji nosa( mial lekko poprawic profil) chirurg WYCIAL caly czubek nosa ... Co teraz robic? Mysle o rekonstrukcji za granica, ale to ciezko sprawa... Zwezil mi ten nos ( chociaz Nie mial) I jest dziura w skrzydelku. Co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor S z Poznania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na S. co robic? Oczywiscie brak sil na wszystko, ale do czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gorsze co mi zrobiono niż te " gnijace" piersi.... Wygladam naprawde przerazajaco , czeka mnie ciezki zabieg za 60 tys. Zl I niewiadomo jakie beda skutki. Ta mala korekta moze byc dla mnie koncem wszystkiego. Mysle o ostatecznosci Bo gwarancji na udana rekonstrukcje czegos takiego nikt mi Nie da. Szczerze mowiac mysle, ze to sie Nie uda, zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku mam poprawiane piersi na NFZ hurra .Taką dzisiaj dostałam odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
polecam kancelarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęcza5
ja wygrałam proces z lekarzem bez adwokatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zglos sie do jakiejs kancelarii adwokackiej. Moja znajoma miala podobny przypadek i z tego co pamiętam pomogli jej tutaj www.adwokat-lodz.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adwokacie z miasta łodzi ! wolno się wam reklamować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten,który spaprał piersi to może sankowski ,bo to jakoś bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na co mi ta kasa, na reoperacje raczej sie nie zdecyduje. Chyba ze dostane pisemna gwaracje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej w Polsce nadal mogą wygrać tylko znani i bogaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu pacjentow skrzywdzono podczas operacji nosa. Wiem, w naszym kraju walka z partaczami to droga przez meke. Doswiadczenie wskazuje, ze krzykaczy kopiacych slownie poszkodowanych, tez spotka zlo ale w odpowiednim czasie. Niedowiarki, podstawieni pacjenci, wszyscy zostana ukarani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam poddać się operacji plastycznej Poszłam do jednej z wielu na rynku klinik. W trakcie rozmowy w gabinecie (znajomy) doktor z uśmiechem opowiedział mi o tym jak zabieg na twarz odejmie mi kilka dobrych lat. Spytałam czy są możliwe powikłania. '' Zaraz dowiesz się o możliwym ryzyku '' Mam zapłacić 9-14 tys czyli kilkanaście tysięcy złotych za operację. Dowiedziałam się, że 1 na 5 pacjentów poddających się zabiegom tej działki chirurgii plastycznej uznaje rezultaty za niezadowalające, i ma powikłania, a większość pacjentów nawet po udanym zabiegu uznaje, ze więcej nie skorzysta z podobnych operacji. Opowiedział wszystko dokładnie, jakby miał wykonać zabieg swojej matce czy siostrze... Wiesz, że nie mówię tego zwykłemu ''kowalskiemu''. Twoja twarz będzie wglądać jak po ciężkim pobiciu. Sile zasinienia, obrzęki, szwy, najlepiej na wszelki wypadek mocne leki, wiele tygodni rekonwalescencji. W razie komplikacji, ponowne poprawki bardzo kosztowne. Mój entuzjazm zmalał i chciałam zrezygnować, gdy nagle lekarz musiał na zewnątrz odebrać ważny tel. Gdy wyszedł, wzięłam leżący na boku zeszyt z opisem dla chirurgów plastycznych. Przypadkowe teksty i zdjęcia pacjentów skutecznie zniechęciły mnie do dalszej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88Karolina88
Bardzo Ci współczuje :( moja koleżanka z poprzedniej pracy też zmagałą sie z taka sytuacja :( Nie robiła sobie nosa, bo taki miała kaprys, tylkowyglądała naprawdę.... szpetnie (z czego zdawała sobie sprawę). Odkłądała, odkładała i poszła na zabieg i to wcale nie do pierwszej lepszej kliniki! Niestety rezultaty, lekko mowiąc, nie były zadowalające... Przeszła niemal załamanie nerwowe. ale ktos jej w końcu polecił kancelarię brykczyńskich z poznania, bo jeden z tamtejszych mecenasów specjalizuje się w tych tematach. walka trwała długo, udało się dostać odszkodowania (co prawda trochę mnejsze niż chciała, ale zawsze to coś). Teraz zastanawia się czy tę operację poprawiać, ale ma już tam małe zaufanie do plastyków, źe pewnie jeszcze długo się nie przełamie :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam od kilkunastu osób, że ciężko jest z odszkodowaniami , jak to wygląda w praktyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam operację plastyczną we Wrocławiu u dr Węgrzyna, na szczęscie wszystko ok, jestem zadowolona. Moja koleżanka radczyni prawna zajmuje sie od lat błędami medycznymi w tym nieudanymi operacjami plastycznymi, kontakt do niej przez kancelarię Temidia z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość231
Ja tez jestem bardzo niezadowolona z korekty nosa duze pieniadze 12 tys wyrzucilam a tak ciezko sie to zbieralo latami.chcialam pozbyc sie kompleksu a teraz jeszcze wiekszy znieksztalcony bolaca kosc bo zle sie zrosla boli bardzo czasami albo jak dotkne nosa.a czubek to porazka same blizny.szkoda slow.szkoda ze podoisujemy papiery ze zgadzamy sie itp.ale chcemy efekt.a nie robia co chca...omijac grydzinskiego i grobelna z gdanskiej kliniki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Całe szczęście uczęszczając do gabinetu doktora Pabiańczyka nie muszę się o to martwić. Doktor jest świetnym specjalistom i jeszcze nigdy nie usłyszałam na jego temat złego słowa. Sama jestem zachwycona jego usługami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz uzyskać najlepsze odszkodowanie, to warto zwrócić się o pomoc do kogoś kto pomoże.... mojemu znajomemu bardzo pomogła firma: www.negocjato.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×