Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tfgf

Seks znajomosc czy moze prawdziwe zauroczenie

Polecane posty

Gość tfgf

Cześć, poznałem dziewczynę i mam wrażenie że chyba jest bardzo na mnie napalona, bo, gdy rozmawiamy o seksie to bardzo łatwo wyznaje mi swoje fantazje. Mówi też o tym co i z kim robiła i co na przykład ją najbardziej podnieca, nawet nie przeszkadzało jej jak powiedziałem jej że mnie podnieca nawet rozmawiając na zwykłym chacie na skype lub facebook, ona sama mi tez nawet kilka razy przyznała że od kiedy mnie zna częściej się masturbuje... Jedyny problem to to że ma chłopaka ... i nie wiem co zrobić. Początkowo stwierdziłem jej że najwyżej będziemy we friendzone lub będziemy jedynie flirtować na chacie (bardzo mnie podnieca i podoba mi się z charakteru, ale nie chciałem niszczyć ich związku), jednak widzę że dąży to dużo dalej i co myślicie o tym? Mam czekać na roztrzygnięcie aż kogoś wybierze? Czy może dążyć do tego aby rzuciła chłopaka? Ostatnią możliwością jest przyjaźń z seksem. Nie myślcie że jako chłopak mam ochotę tylko na seks, ale czuję się w tym momencie zdezorientowany i nie mam pojęcia czego ona naprawdę chce i czy przypadkiem to nie jest tak że ona jest niezaspokojona w związku więc szuka jedynie kochanka.. Liczę na jakieś sensowne porady, najlepiej od osób, które były w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfgf
Odzew na forum jest niesamowity xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×