Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaxxxx

Najlepsza antykoncepcja

Polecane posty

Gość gość
Dobry ginekolog pomoze CI dostosowac odpowiedni srodek antykoncepcyjny! W http://godulahope.pl/ tez moga Ci doradzic ginekolodzy takze mysle ze warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala to srodek wczesnoporonny, tabl hormonalne tez. Wybierz prezerwatywe, chyba ze lubisz zabijac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej sie nie bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ! Prezerwatywa nie daje 100 % pewności, często zawodzi, albo może być felerna. Ja nie ufam gumkom. wole metody hormonalne jak np pigułki anty, przykładowo vines. Maja niską dawkę hormonów, co jest dobre dla naszego zdrowia i zabezpieczają nas tak samo jak pigułki, które mają średnią lub wysoką dawkę hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaanka
Nie lubię prezerwatyw, mój mąż też. Zdecydowaliśmy sie na pigułki na próbę. Biore elin i w sumie dobrze się czuję, wiec chyba zostanę przy nich na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulyssa
Ja też za gumkami nie przepadam, poza tym uczulają mnie. Przy vibinie nie mam tego problemu, dla mnie to większy komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie powie Ci jaka antykoncepcja jest najlepsza, bo każdy organizm jest inny i Twój może być uczulony na któryś ze składników i wtedy będzie lipa. Dlatego idź do ginekologa, on zrobi Ci badania i dobierze odpowiednią metodę antykoncepcji. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że belara jest z niską zawartością hormonów i nie widzę żadnych skutków ubocznych po nich u siebie, więc jak wszystko wyjdzie dobrze, to może te Ci lekarz przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest taka,że ci/pa sama otwiera się na pracia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fydgrt
Ja mam zaś pdobnie, miałam uczulenie na lateks i niestety bolało mnie to. Więc musiałam zmienić metodę, bo gumka mnie uczula. Ginekolog przepisał mi Vines i teraz jestem zadowolona :) Czerpię przyjemność z seksu i przede wszystkim nie muszę się martwić o uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogeria
Najlepsza, czyli bez wyjątku - taka przepisana przez ginekologa, żadna inna. Bo jednak mimo wszystko, antykoncepcja hormonalna daje największą gwarancję:) Zresztą, u mnie Vibin mini sprawdza się naprawdę nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manniolka
A u mnie normalny vibin, ale wcześniej brałam ten co Ty. Dopiero po dziecku zmieniłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma tak, która metoda jest najlepsza. To razem z lekarzem trzeba zdecydować która będzie odpowiednia dla naszego organizmu. U mnie po zrobieniu badań, i konsultacji lekarz przepisał belarę. Po niej mój organizm bardzo dobrze funkcjonuje, brak jakiś problemów. Czuję się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza klej kropelka na zaklejenie piz.y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum siedzą chyba sami przedstawiciele medyczni, bo co post to ta sama śpiewka jakie to te czy tamte tabletki są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra antykoncepcja to dobrze dobrana antykoncepcja. Mi lekarz przepisał pigułki vines, bo maja niską dawkę hormonów, a takie były dla mnie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak. dla każdego dobra antykoncepcja będzie inna - jednym będą sprzyjać plastry, innym tabletki, a jeszcze innym wkładka. najważniejsze, by antykoncepcja była dobrana przez lekarza na podstawie badań. Mi ginekolożka dobrała levosert - wkładkę domaciczną z powodu ryzyka zakrzepicy. Podobno wkładka jest bezpieczna w takich przypadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoeni
U mnie Vibin mini się sprawdza, ale tak jak ktoś wyżej właśnie powiedział - najważniejsze jest to, żeby antykoncepcja była dobrana przez lekarza, wtedy może być najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję pigułki vines, i osobiście sobie je chwalę, żadnych skutków ubocznych i wszystko w jak najlepszym porządku, przede wszystkim mnie juz moje piersi nie bola przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivea
A ja vixpo. Bierze się je trochę inaczej, bo 24+4, bez przerw, ale odkąd je stosuję czuję się świetnie i nie siadają mi tak emocje podczas pms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak najlepsza antykoncepcja. przeszlam juz przez rozne mozliwosci, obecnie stosuje belare, ktora dla mnie jest super, ale np moja siostra juz na tabletki nie moze sobie pozwolic. Skonsultuj koniecznie z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana viola
A czym się różni taki cykl w vixpo od normalnego? To jakoś wpływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzaska
nie wiem co masz na myśłi pisząć o normalnym trybie,? jeśli chodzi o tabletki vixpo to bierze się je w systemiw 24+4, bardzo pomagają jeśli której z Nas dokucza PMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×