Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż i syn mnie nie chcą znać co ROBIĆ

Polecane posty

Gość gość

Zdradziłam męża prawie 30 lat temu z tym facetem mam dziecko. Naszego synka który urodził się 10 miesięcy po ślubie z moim mężem. Mąż nie wiedział, że nie jest biologicznym ojcem naszego dziecka. Wczoraj biologiczny ojciec zjawił się i mój mąż dowiedział się prawdy wraz z mim synem. Mąż wyprzedził się do syna (ma żonę, mieszkanie), a ja mam wyprzedzić się z naszego domu do środy.Jestem kompletnie załamana. Co ja mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinky stillness
Puść sie jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzech zawsze sprowadza cierpienie i nie da sie go odrzucić chyba ze sie będzie żałowało i Boga prosiło o ratunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprowadzić się a nie wyprzedzić prostaczko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej boli mnie, że odrzucił mnie biologiczną matkę, a jest za nie biologicznym ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goście którzy sie wypowiedzieli przed mną dajcie sobie spokój z ta kafeją ok , bo ludzie mają problemy i wbijanie gwoździ do trumny głupimi i banalnymi wypowiedziami to chyba nie na miejscu ludzie są ludźmi i popełniają błędy wiec darujcie sobie odpowiedzi i komentarze które są nie napoziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo mi ciężko ich okłamywać, ale mają te same hobby, dogadują się świetnie.Pracują razem.Biologicznemu ojcu wysyłam zdjęcia i miałam nadzieje, że będzie siedzieć cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jak pojawil sie twoj kochanek nie rozumiem wpadl do ciebie do domu i tak oznajmił nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno temu mnie szantarzowal, że jeśli nie będzie mógł się poznać naszego syna to powie mojemu mężowi prawdę. A nasz syn nie chce znać ani jego ani mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci tak szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprzedzić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a ****** mac az zal d**ę ściska jak facet zdrasza to jakos wieksze przyzwolenie a jak kobieta to juz szmata itp. znam kolesia co mam dziecko i zona o nim nic nie wie najgorsze jest to ze oni przysłowiową biede klepią bo on ma alimenty na dzieciaka , dziecko zrbił jak byli 3 lata po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowaliśmy go razem. Jest z charakteru podobny do mojego męża. Mają te same zainwestowania. Dogadują się jak nie wielu ojców z synami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja i to widać, nie odpowiada tylko gada i gada aby tylko gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, mój ty, tęskniłam za tym stylem pisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu syna też nie chciałbym znać takiej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się im wogóle nie dziwię. Zrozumiał bym gdyby mnie żona zdradziła 20 lat po ślubie. Ale miesiąc po? No. Ale znam i takie,które w dzień ślubu były bzykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mnie prawdziwą matkę zostawił, a wybrał nie biologicznego ojca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to ty zdradziłaś i okłamywałaś ich przez 30 lat dlatego się od Ciebie odsuneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy uczciwy nie biologiczny ojciec niż zdradzająca i oszukująca biologiczna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ustawialiśmy sex raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeci topik z tym samym tematem. Jeden z perspektywy synowej, dwa z perspektywy teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie są w szoku i tak zareagowali , daj im czas żeby to przetrawili i skoro to Wasz wspólny dom , to sie z niego nie wyprowadzaj. Za jakiś czas jak wszyscy ochłoną usiądź z mężem i coś ustalcie co dalej z Waszym małżeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonił do mnie i powiedział, że dom będzie mojego syna i ja mam się wynieść. Niby nasz dom, ale to mąż tylko pracował zostałam na lodzie bez pieniędzy i mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre ale ja na miejscu twojego męża zrobiłabym to samo. Nigdy nie brałas pod uwagę, że to może się wydać i skończyć właśnie tak? Nic nie robiłaś przez te 30 lat, żeby się usamodzielnić i mieć swoje pieniądze w razie gdyby mąż się dowiedział i wyrzucił cię z domu??? Bezmyślna jesteś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×