Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

liposukcja ultradzwiękowa a kawitacja czy to jest to samo

Polecane posty

Gość gość

liposukcja ultradzwiękowa a kawitacja czy to jest to samo? Czy ktoś był na takim zabiegu? i jakie są efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposukcja ultradzwiękowa albo liposukcja kawitacyjna te 2 nazwy używa się naprzemiennie. Oznaczają rozbicie tkanki tuszczowej przy użyciu utradzwiekow. Można spotkać bardzo różne urządzenia. Chodziłam na takie zabiegi ponieważ mimo tego, ze się odchudzałam to nie mogłam się pozbyć brzucha. Byłam w sumie na 8 zabiegach, ropoczęłam w sierpniu i chodziłam mniej więcej co tydzień, pisze mniej więcej bo w dniach kiedy miałam okres nie chodziłam. Zmniejszyłam sie w pasie o 7 cm, a oprócz tego miałam wrażenie że mam teraz bardziej zbite ciało w tym miejscu. Jak ktos jest z Poznania mogę polecic salon Beauty Premium na os. tysiąclecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o metodę ultr. ale prawdziwą to musi być połączone z odsysaniej jeżeli tego nie ma nie ma tyż efektu .Sorry jest efekt ale inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty piszesz o jeszcze innej metodzie: ultradzwiekowa + odsyssanie, też o niej słyszałam, ale bałam się tego odsysania. W moim przypadku wystarczyła liposukcja ultradźwiekowa. Podczas każdej wizyty miałam 20 minutowy masaż głowicą z podczerwienią, a nastepnie 20 minut głowicą z ultradzwiekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że schudłaś głównie przez chodzenie na zabiebi 8 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te 8 zabiegów wydałam w sumie około 900 zł, była wtedy jakaś promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sułelka
Polecam, wiadomo, że dla każdego coś innego, ale w pracy kilka moich koleżanek tez chodzilo na Cavi Lipo i mialy same pozytywne odczucia. Skóra jest w dużo, dużo lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam na stronie tego salonu w Poznaniu, że jest teraz promocja i przy zakupie 4 zabiegów 2 są z darmp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robioną tą liposukcję ultradźwiękową. Już po pierwszym zabiegu widziałam małą różnicę, a po całej serii 8 zabiegów ubyło mi 6 cm w pasie. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam że miałam lipolaser i liposukcję ultradzwiękową. Po lipolaserze zle się czułam, a po liposukcji nic mi nie było i ładnie zeszły mi boczki, których nie mogłam się pozbyć żadnymi ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z kolei byłam na liposukcji laserowej w Dermedzie, przyznam się wam szczerze, że początkowo nie byłam przekonana do tego zabiegu, ale bardzo mi się później spodobało. Ciało takie bardziej smukłe, zniknęły boczki, które były moją zmorą, więc ja jestem zdania, że jak najbardziej warto się poddawać różnym zabiegom wyszczuplającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam na lipokawitacji w Beauty Premium w Poznaniu, mam teraz 8 cm mniej w pasie i wreszcie pasują na mnie zeszłoroczne letnie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam sponsora, który opłaci mi liposukcje. Musze być w koncu chudsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też by się przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam w lipcu w prezencie karnet na 11 zabiegów liposukcji ultradzwiękowej. Jestem mega szczęśliwa i mogę wam poświadczyć, że to na prawdę działa. Zeszczuplałymi uda aż po 5 cm, nigdy nie mogłam się pozbyć tylu centymetrów żasną dietą ani ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Prestige Clinic we Wrocławiu, nie byli za drodzy a efekt po pół roku jest fantastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innych forach pisałaś że koleżanka robiła a ty dopiero się tam wybierasz. Przestań kłamać bo to juz nudne się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia248
W Samui Spa w Novotelu, gdzie sobie robiłam liposukcje ultradźwiękową można wykonać obie :) Generalnie próbowałam tej pierwszej i jestem pod sporym wrażeniem. Nogi serio wyglądają lepiej i czuję się cudownie. Polecam taki zabieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Z.

Zrobiłam 10 zabiegów lipolaserem  - minus 7 centymetrów w brzuchu. Postanowiłam sprawdzić jak działa liposukcja kawitacyjna-po 3 zabiegach 5 cm mniej w brzuchu.  Polecam choć koszt niestety wysoki. Warto też poczytać o różnych urządzeniach zanim się zdecydujecie bo są lepsze i gorsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×