Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Gość gość
Nie wierzę,że nie można.Jak bym został przy swojej byłej też bym "skapciał",ale ja tego nie chciałem i wierzyłem,że moje życie,które lubię (sex) się zmieni i też się tak stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam powodów żeby odchodzić od żony. Kocham ją i bardzo mi odpowiada pod względem erotycznym. Problemy są gdzie indziej, ale o tym nie będę opowiadał publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,że jeżeli masz Ty problemy to nie odejdziesz od żony.Wielu ludzi wiąże nie tylko sex,ale różne inne sprawy. Ja osobiście mam wielkie potrzeby i z moją nie mogłem się zgodzić ,,, więc odszedłem.Teraz jestem szczerze mówiąc zadowolony choć niekiedy mi mało :) Mowa tu o współżyciu ,a nie o pierdołach codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Gościu to nie jest problem partnerki. Problem jest gdzies głebiej, niezależnie od Ciebie. Bardzo podniecam męża, robie wszystko, żeby podgrzewać atmosferę, nie leżę i nie czekam. Tylko gdy dochodzi do sexu, to on z twardego robi sie miękki, nawet podczas pieszczot oralnych. Jestes podniecony na maxa a Kolega z dołu, mówi nie....lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O chela :) To nie jest za wesoło.Współczuję Ci moja droga.Sam wiem,jak człowiek się podnieci i nabierze chęci i klapa,można się załamać.Robi Ci wtedy języczkiem,palcami czy czymś ? Czy zostawia i nie zajmuje się Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie mogę autoryzować powyższe 🖐️ Z małym wyjątkiem: nie powiedziałbym, że moja robi rzeczywiście "wszystko, żeby podgrzewać atmosferę". Chociaż ona być może tego nie dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię lizanko i inne ku temu podobne zabawy :) robię to dość długo do kilku orgazmów mojej Pani,wtedy też po czasie moja koncentracja jest skierowana na ... i lekko opada,ale to trwa niedługo i ten diabeł już stoi.Dzisiaj rano była próba :) zawiesiłem w siatce butelkę wody 1,5 l na nim,stał jak szalony :) i łaziłem z tą siatką :) był ubaw,jak hela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Mamy zestaw zabawek, które i tak nigdy nie zastąpią faceta. Nie zostawia mnie niezaspokojonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Gościu mozna z Tobą na zakupy chodzic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne,że nie zastąpi nic i nigdy faceta.Ja lubię i moja również odmianę,ale ta wielka maczuga lubi ciepełko i się w c*pce rozpychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jednak widzę różnice, 40tko. Żona nigdy nie chciała żadnych gadżetów, twierdzi konsekwentnie że nie są jej do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyk to masz naprawdę niezłe życie,zazdroszczę :( Ci takiej mądrej kobiety.Nie dziw,że popadłeś w jakieś nie wyjaśnione komplikacje ze swoim pociągiem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
To nie mogę jej zrozumieć. Może nie potrzebuje sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-tka gadasz i gadasz :) powiedz czy byś chciała mojego sztywniaka poczuć głębiej Duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40tko, to jest ciekawy temat. Myślę, że potrzebuje, ale na swoich własnych warunkach, które niekoniecznie chciałbym roztrząsać tu na forum. I nie jest to dla niej jakaś potrzeba priorytetowa... chyba w zupełności wystarcza jej 2-3 razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz gdzie taką wytrzasnąłeś :) to naprawdę bardzo zadbana kobietka,mało przelatana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Powiem, że mnie tak nim wystraszyłeś, że nigdy w życiu haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DumnyPedau
czyli jak każdy temat erotyczny na tym forum sprowadza się do tego, że on chce a ona nie/ona chce a on nie. Prawdopodobnie powodem tego jest to że ludzie szukają pomocy lub porady, ale bardziej podejrzewam że zwykłego romansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-tka przestań się bać :) Jestem tym co się tym umi posługiwać :) Oj byś syczała z rozkoszy bo to wiem.Rozpalenie kobiety jest ważne,a na koniec nagroda :) i to pierwsze ukłucie :) wyobrażasz to sobie,później szybciej i szybciej,aż prosisz by głębiej mocniej Cię popychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dumny ale żeś filozofię walnął,że ho ho.Ile lat potrzebowałeś by dojść do tego stwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałem z nią kiedyś o nabyciu jakiegoś wibratora czy czegoś w tym guście. Stwierdziła, że jej to niepotrzebne, ale jeśli ja chcę, żeby korzystała z tego, np. wykonywała dla mnie czasem pokaz masturbacji wibratorem, to nie widzi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DumnyPedau
"syczała z rozkoszy" piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DumnyPedau
kwestia kilku minut, napisałem to w nadziei, że jednak może coś ciekawego przeczytam, a nie tylko próby poderwania kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Gościu. ;)) Klasyku, nie pytaj, idz i kup. Pobawcie się razem, napewno sie jej spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpione
A ja skonczyłem w listopadzie 40 lat i powiem szczerze ze nie odczułem jakis wielkich emocji z tym zwiazanych Czasami zastanawiam sie co mam i co moge jeszcze zrobic albo stracic Zycie jak zycie nie jest kolorowe ale co .... Jestem przystojnym facetem mam pładną kobitke mam sliczną córeczke ... zle życie erotyczne mamy chyba na różnych poziomach ... moze czasem to sie zmieni a moze to ja za duzo chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpione, swoje 40 urodziny zapamiętałem najbardziej po tym, że od tego dnia rodzina i znajomi uznali że najodpowiedniejszym prezentem dla mnie, czy to imieniny czy Boże Narodzenie, jest butelka whisky. I do dziś są pod tym względem konsekwentni, a ja nie narzekam z tego powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
I jak stare porzekadło mówi " Bo w tym cały jest ambaras , żeby dwoje chciało naraz " jest tylko po częśc**prawdziwe. Bo nie zawsze chcieć to móc....Druga sprawa to różne temperamenty i oczekiwania....ehhhhh.....życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieć to móc :) Zaczyna ta dyskusja drętwieć i to bardzo.Ludzie a gdzie do 50-60-tki :) jak dojdziecie to już chyba wózek inwalidzki ,ciepłe skarpety ...Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha444
Jak nie mam seksu w domu, to szukam tam gdzie mogę go mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×