Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

na ja mam jeszcze trochę czasu żeby się o tym przekonać:D ale jak będzie jeszcze bardziej niż teraz to już się boję o swojego przyszłego męza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiecaa
Potwierdzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilka przereklamowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaamilko ...rozszerz te widełki,proszę,bo nie chcę za dziwadło uchodzić,a już nie jestem między,niestety.. Jak wspomnienia? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura propagowana przez producentów prezerwatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
A kochaliście się kiedyś w wannie pod czas wspólnej kąpieli?? Fajna sprawa chociaż trudniej o zwód u faceta. No ale jak kobieta umie sprawić by facetowi mocno stał w wodzie to problemu z tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyku... Właśnie dopijam mocną z mlekiem.Pyszności,dziękuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara wiesz ja to bym chciała i do 80lat żeby była taka ochota:P choć taka jak teraz, już większej nie potrzebuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest zwód? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Jeśli kobiety mają doby temperament to zazwyczaj bardzo długo są aktywnie seksualnie. Czasem nawet 65 latki i 70latki mają ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu 157... W wodzie...? A jeśli kobieta potrafi to sprawić hmmm w sobie,to też się liczy? Bo o ile mnie pamięć nie myli od razu wylądowałam na... Nogami w wodzie tylko :-P * kaamilko... Klasyk ma rację.Wszystko najlepsze przed Tobą ,a trening czyni mistrza i hartuje w boju :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
No bez tego nie mógłbyś sobie zakisić ogórka niestety!! Kiedy stoi ci maczuga to zabawa będzie długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Zgadzam się z tobą Lauro C!! Kobieta sama może sobie dobrze zrobić w wannie np jakąś zabawką. Ale czy nie przyjemniej jak zrobi to partner lub kochanek??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara C gościnnie
Oj, przecież ja właśnie na faceta siadłam. Zabawki może i są super, ale to jednak marna namiastka... Klasyku... Idealny ciąg dalszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, Laro :) Z tym że żona nie pozwala żebym nosił ją na rękach, przynajmniej do czasu aż dzięki dr Dukanowi i innym szarlatanom nie będzie ważyła mniej niż ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
No właśnie Lauro C Nie ma jak partner wówczas przyjemność jest dużo większa. Chociażby z samego przytulenia się czy namiętnych pocałunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyku.. Dukana nie polecam . Mało która kobieta na takie noszenie pozwoli. Takie tam babskie fanaberie... A mnie nikt nie niósł, bo z piskiem zwiałam przed karą za zimny prysznic...do sypialni właśnie hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dukanie wspomniałem trochę symbolicznie. Był częstym gościem w kuchni mojej żony jakieś 4 lata temu, doraźnie jakoś tam podziałał ale kiedy przestał nas odwiedzać, efekty dość szybko zniknęły :P Teraz żona ma jakiegoś innego idola, nie wiem jak się nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwód jest w piłce nożnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego nie polecam, Klasyku... Niszczy nerki i uaktywnia alergie, a efekt raczej krótkotrwały... kaamilko... Znam ten ból :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
A dlaczego żałujesz że nie ma obok ciebie twojego faceta. Czyżby brakowało ci odrobinę czułości na chwilę obecną??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to chwili czułości brakuję m znacznie częściej niż na chwilę obecną:( no ale nic na siłę , jak juz się znajdzie ofiara to nie wypuszczę póki nie nasycę się tą czułościa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×