Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Lara dlaczego nie jestem zdziwiona?:) każda kobieta chyba ma podobnie:D no ale co się uciecze to nie odwlecze, i jeszcze się -mam nadzieję -wyczulimy za wszystkie czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jednak nie mam tak samo, bo ja Tęsknię za tą ekscytującą resztą bardziej niż za czułością :((( Klasyku... Nie żałuj, proszę... mnie się podoba i na bank nie jestem w tym sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Owszem zarówno facet jak i kobieta potrzebuje często czułości i ciepła. Czasem taki zwykłe przytulenie chociażby przez dobrego przyjaciela czy koleżankę a jak poprawia nam samopoczucie i humor. Czyjemu się często tacy niepotrzebni i niedocenieni. A wystarcz że do kogoś się przytulimy a po chwili czujemy się tacy naładowani pozytywną energią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalsyku daj spokój my kobiety czasami musimy się pożalić, także nie miej wyrzutów:D Lara za resztą to ja też tęsknię, no ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaamilko... Bywa, że nie ma się nic... I tego nie lubię jak diabli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie to nie wystarcza kaamilko... Nie lubię namiastek rarytasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w podobnej sytuacji przez program 17 lat, kaamilko... Bardzo dużo zależy od nastawienia drugiej strony i od tego, czy jest się kobietą pożądaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara ... to działa w obie strony :) kiedy facet nie czuje się pożądany to też nie tylko ręce opadają .... :) a tak w ogóle to witam z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lara pozdrawiam Cie ciepło i zycze miłego dnia jestem facetem mam podobnie jak TY moze kiedys z Tobą o tym pogadam :)Buziaczki nie tylko w Usteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Tych co mają czułości w nadmiarze,i tych co jej nie mają:PWtedy pozostaje Finlandia :D Zawsze to jakieś pocieszenie Deszczowo u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Całował cię będę po cały ciele. Co powiesz na to boski aniele. Ja będę pieścił twe boskie ciało. A tobie będzie mało i mało. Całował cię będę od czoła po stopy. A jeśli zechcesz zasmakuje twej cnoty. Taka jak ty jest dzisiaj mało. Która ma tak piękne ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finlandię, i w ogóle wódkę, łykam niechętnie :P Ale na szczęście ewentualne braki w wyżej wymienionym zakresie zostały ostatnio pokryte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
A cóż jest złego w piękności ciała. Całowanie kobiety to magia jej ciała. Namiętna pieszczota lub czar dotyku. Każda kobiet ma mieć tego bez liku. Bo taka pieszczota kobietę rajcuje. Gdy pocałunki na ciele czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
A u mnie nawet lekko słońce wygląda ;) W Finlandii zimno ale sama Finlandia ma lecznicze właściwości rozgrzewające. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
widzę że temat wszedł na właściwe tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie wiem czy powinno mnie to cieszyć czy smucić? siema Matu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okazję próbować żurawinowej:) Muszę przyznać,że smakowała wyśmienicie:) Jednak jestem smakoszką win(wytrawnych) ale nie odmówię też whisky:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Lubię ja czasem poezją pisać. I piękne kobiety wierszami zachwycać. Bo cóż jest złego w poezji mej duszy. Która prawdziwe serce poruszy. Kobieta bowiem jest jak Poemat. Można o niej pisać na każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×