Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

No Górale z pewnością teraz się cieszą i zacierają ręce. Gdyż w końcu mają swoje ulubione Durki. Z tego co wiem od kolegi który wrócił w Niedzielę z zoną z Zakopanego sporo jest tam gości z całego kraju. Kurcze sam bym się tam wybrał gdyż uwielbiam Tatry i Zakopane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Śląsku prószy? Nieee, tylko mróz... Samotna ;-) Pozdrawiam wszystkich gorąco :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamlkamała
ja też pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak macie, że i m zimniej na zewnątrz, tym goręcej hmm...w środku...? W dodatku środa ! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś z Górnego S Lauro C Tak jak ja!! A z jakiego regionu??!! Ja z powiatu Będzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jesteś z Górnego S Lauro C Tak jak ja!! A z jakiego regionu??!! Ja z powiatu Będzin. Jak zimno to można się wygrzać. A najlepiej w saunie na seansie. Witamy w piekle najbardziej gorącym seansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroźne temperatury i długie wieczory budzą w dojrzałym człowieku sentyment do łóżka, przytulnej pościeli i całej z tym powiązanej otoczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otoczki?! Jordi... Kojarzę tylko z otaczającymi mnie silnymi ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mężczyzna mówi "chodźmy do łóżka" to też tylko o otaczaniu ramionami myślisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mroźne temperatury można usiąść. Przy gorącym piecu koło rury. Chociaż rura może nie ciekawie się nazywa. Lecz z pewnością rozgrzewa. Rozgrzewa powietrze w domu. A co jeszcze nie powiem nikomu. Jak się pewnie domyślają wszystkie panie. Lubicie tą rurkę gdy stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara C gościnnie
To zależy kto to mówi... Jeśli nie ma chemii...próżna gadka. Jeśli jest...myślenie zastępuję czuciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma 38 i sobie kroku nie zaluje, bzykam wszystkich na ktorych mam ochote,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy się ludzie przytulają. to też ciepło wytwarzają. Jest też tarcie na wilżenie co ogólnie bywa w cenie. Przytulają się starsi i młodzi a co im tam kurde szkodzi. A gdy kobieta w kimś wpadnie. Nie wygląda już tak ładnie. Mija czas fajnego przytulania. A nadchodzi czas rozstania. Takie to jest przytulanie. Kiedy facetowi stanie. A co stanie same wiecie. I co na to wszystkie powicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój noszę między nogami świry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×