Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
Lara też nie lubisz marchewki , czy tez napiłabyś się piwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkę lubię...Ponoć w pomarańczowym mi do twarzy ;-) A ochotę mam na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Lara tyś jedyna z którą mogę dziś pilnować tego tematu :) reszta to abstynencji , ja tego pojąc nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimne piwo za zdrowie babć dziś jak znalazł :-) A dyżur to dla mnie chleb powszedni, więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Matu ale po pracy się da:) Lara teraz na dyżurze/?:) a w spodniach czy w spódniczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Ja dziś nie pracuję... a że chyba bierze mnie przeziębienie, to sobie grzanego wina zaraz zrobię... oooo rozgrzeję się z rana jak trzeba :) A moja babcia... taaak, ta to lubiła sobie "golnąć"... i to nie piwo czy winko, ale butelka koniaczku szła w tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Majowa maju musisz mnie poznać ze swoją babcią , myslę że znajdziemy wspólny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy piję hektolitry kawy.Nic wyskokowego... Bywa, że mam wolne,Naju...Od mundurka również ;-) * Matu.. Mocna kawa z cynamonem jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy zazwyczaj chłodniutkie czekają zawsze jakieś 2-3 aby na spoko wypić popołudniu czy wieczorkiem... może nawet sobie grzańca zrobię z sokiem na wieczór bo ziąb na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednego szatana właśnie skończyłem, niestety bez cynamonu, w domu czasem dodaję albo szczyptę cardamonu albo cynamonu :) owszem jest pyszna zwłaszcza że mocno slodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Najszybszy, napilibyście się, fakt... babci szło polewanie jak trzeba... ale musiałbyś też wysłuchać opowieści z czasów jej młodości (nie ta miernota i przeciętność co teraz, wtedy to było życie)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja to tempo koniakowe ma babcia stosowne do wieku, super, a słuchać to bardzo lubię i ponoć umiem więc i we mnie miałaby pewnie dobrego kompana w piciu koniaczka ...tyle że ja go profanuję colą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Lara pokaż bo nie uwierzę:) Maju ja umiem słuchać , więc jakoś wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Matuzalem, nieeee, babcia niczym nie doprawiała... nawet nie przepijała specjalnie.... Skusiłeś mnie na kawę... albo może na herbatę? z imbirem, goździkiem, cynamonem i kropelką czegoś mocniejszego? Nooo, co do słuchania, to babci by nic a nic nie przeszkadzało, gdybyście po pewnym czasie (tego słuchania i spożywania) sobie lekko przysnęli... jej by to zupełnie nie wybiło z rytmu... po przebudzeniu moglibyście kontynuować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj... Nie chce mi się z łóżka wychodzić, o pokazywaniu czegokolwiek nie mówiąc...Kawę wypiłam.Tylko piwa brak :-( Uklepałam podusię do słuchania gotowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy wszystkie jesteście tak przywiązane do kuchni że tylko o żarciu piszecie ? To forum erotyczne, seks to nie jedzenie. Ja wiem, że trochę soczku się łyknie, trochę spermy posmakuje, ślinę wymiesza, no ale niedługo to tu co drugi wątek będzie kulinarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
A gdzie Ty tu masz o żarciu? Ja tylko o piciu widzę... jakiś przerywnik w tym Twoim "non-stop-seksie" musi chyba być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale Ty Pleiades czepialski jesteś :P Fakt, że cały dzień głodujesz i tylko seksem się żywisz, nie znaczy, że każdy tak ma :P Normalni ludzie przede wszystkim jedzą i piją i to jest podstawowy cel życiowy, a nie jakiś tam seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ! Jeszcze nic nie wypiłam, już mam kłopoty ze wzrokiem? Kto tu coś gotował i się nie podzielił ?! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja np. głównie piję no ale kązdy robi to co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Ja np. też zawsze robię tylko to co lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah tak tak wmawiajcie sobie :) każdy robi to co lubi ....zgodnie z zasadą ze wolność to uświadomiona konieczność :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapobiegawczo napisałem. Od o szczypty cardamonu albo cynamonu się zaczyna, przez żurawinową Finlandię, kawę a na końcu będziecie się boczkiem obżerać a o seksie w pracy opowiadać tylko. Deidra dziś pesymistką jesteś jak myślisz, że z normalnych ludzi się wywodzisz. Ani ja ani Ty normalni nie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Matu ale marzyć nam można:) i z normalnych na tym forum jestem tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Matuzalemo, a Ty robisz to co musisz? złości Cię to? masz nierozładowaną frustrację? bo są rady na to... Pleiades, ja o seksie w pracy nie mogę pisać, bo dziś jestem w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to może wpadnę dzisiaj dziewczyny do Was na obiad?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och po pracy nie ma czasu na seks przecież. Całe to żarcie kiedyś trzeba ugotować a Finkę schłodzić i wypić :P Tak patrzę po sobie Pleiades, mam dwie ręce i dwie nogi i u Ciebie - jak sądzę -też tyle samo kończyn widziałam, nawet w odpowiednich miejscach masz odpowiednie przyrządy :P Skąd więc wniosek o nienormalności? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×