Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylkojednachwila

Wybór aparatu kompaktowego

Polecane posty

Gość tylkojednachwila

Hej, Chciałabym się Was poradzić odnośnie wyboru aparatu kompaktowego :) Zależy mi na takim w granicach 500zł (nie jest to sztywna cena, jeśli będzie jakiś godny uwagi to mogę dołożyć te 250zł) droższego nie chcę, ponieważ mam w tym roku kupować lustrzankę a potrzebuję zwykłego aparatu na wyjścia ze znajomymi itp. Cechy jakie powinien posiadać : -mały (żeby codziennie można było go ze sobą zabrać, nawet do torebki wieczorowej), -robić dobre zdjęcia w szczególności nocą, w ruchu, w pubach, imprezach rodzinnych, mile widziana funkcja "portret zwierząt" -mieć dużo trybów -robić filmy HD z dźwiękiem stereo Zastanawiałam się nad tymi modelami: Nikon Coolpix L610 Samsung WB250F Biały Canon Powershot SX230 / Canon PowerShot SX230 HS CANON POWERSHOT SX220 HS Sony Cyber-shot DSC-H90 CANON IXUS 230 HS Canon PowerShot SX240 / Canon PowerShot SX240 HS Olympus SZ-30MR Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci serwis fajnej porównywarki cen gdzie masz spory wybór aparatów w super cenach cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ tam sprawdzić i porównasz ceny produktów, które Ciebie interesują, warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×