Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EnigMen

Minetka

Polecane posty

Gość gość2
ja też nie, ale one coś jednak w tym widziały... chociaż żadna się nie opierała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
najwyraźniej mimo swojego "zboczenia" byłeś dobry w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np jedna z moich partnerek z którą byłem. Lubiła sex do końca. Sprawiało jej niesamowitą przyjemność kiedy finiszowałem w jej wnętrzu. Po protu uwielbiała czuć to ciepełko którym ją wypełniałem. Nie ukrywając sam też bardzo to lubiłem, bo to chyba najprzyjemniejsze w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ja wiem czy dobry? Lubię kobiety i jak już z kimś jestem to pieszczoty i seks jest dla mnie pasją. Chociaż bywam w tym upierdliwy, bo kocham robić minetkę i mógłbym ją robić w każdej wolnej chwili... a jak wiadomo nie zawsze macie na to ochotę, zwłaszcza tak z partyzanta w nieoczekiwanej chwili i miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
a moze nie zawsze mamy czas :) bo ochota jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jedne kobiety są bardzo pobudliwe jeśli chodzi o sex pieszczoty czy udziwnienia. Inne mniej. Jednej wystarczy tylko dotyk by pojawiła się na ciele gęsia skorka jak się to mówi.A innym nawet kilka minut pieszczot czy stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Jak jest ochota to i czas się zawsze znajdzie ;) to taki mój fetysz chyba... ale nauczyłem się nad nim panować... trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak w końcu sex najlepiej uprawiać jak się jest młodym i jak się ma na to siłę i ochotę. Wy kobiety przyjemność z uprawiania seksu możecie przeżywać czy doznawać kilka razy A my tylko raz góra 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
czasem nawet 4 czy 5, ale wymaga to później dłuższej regeneracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
gość - tylko kilka minut stosunku? mało Gość2 - fetysz powiadasz ... zawsze jak to czytam zastanawiam sie jaki ja mam fetysz.I jeszcze nie znalazłam na to pytanie odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
my kobiety - też czasami musimy sie zregenerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna Nowa tobie sprawia przyjemność taki seks kiedy partner finiszuje w tobie. Np gdy możesz sobie na to pozwolić bo wiesz że nie zajdziesz w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Nie każdy chyba ma jakiś fetysz, poza tym to chyba domena mężczyzn... moim fetyszem ogólnie jest kobieta, ale jak pomyślę o c*pce, to od razu chce mi się lizać ;)... no i pośladki... coś cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
no tak - pośladki ... mogłam sie domyślać :) a jakie Cie kręcą? Czy lubie finisz we mnie - oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
ja ogólnie nie mam typu kobiety... nie ważne jakie są pośladki, nie ważne jakie piersi, itd... jak jakaś kobieta mi się podoba, to podoba mi się cała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No każdy ma jakieś tam upodobania. Ja np lubię całować kobiece stopy. Ale i całować drobnymi cmoknięciami po całym ciele. Sam tyłeczek też jest bardzo seksowny u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
no, wybrnęliście :) Nie wiem co jest w tych pośladkach, ale każdego znanego mi faceta kręcą. Chociaż ... my też lubimy popatrzeć na męskie tyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
ja też nie wiem co widzę w pośladkach, ale widok wypiętej pupy jest bezcenny i oczywiście od razu leciałbym tam z językiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez bardzo uwielbiam finiszować w środku. Tego najzwyczajniej nie da się zapomnieć kiedy facet czuje i już dochodzi we wnętrzu kobiety. Miałem zawsze takie wrażenie kiedy finiszowałem w środku że jakby wnętrze pochwy się rozluźniało w momencie wytrysku. No i uśmiech twarzy partnerki też jest nie do zapomnienia. To ciepełko które wypełnia wnętrze pochwy jest przecudowne jak zawsze mówiła mi Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci jaką częścią języka liżecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
kurcze, ja nie czułam nigdy tego ciepła, ale skoro niektóre czują to pewnie tak jest :) tylko wypięty i wypięty, schylić się czasami nie można, bo od razu czuje ręce głaszczące wypiętą pupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest ułożyć głowę na okrąglutkim tyłeczki kobiety. Taki tyłeczek dużo lepszy niż poduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
o ile nie jest kościsty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neelkaaa
ja właśnie mam świezo wygoloną i chętną na minetkę a mój zdążył zasnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Czyli nie tylko ja od razu lecę do wypiętej pupy ;) w takim razie jestem normalny :) Jak to jaką częścią jeżyka liżemy? Całym... raz samym koniuszkiem, to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale wy kobiety uwielbiacie jak facet głaszcze czy dotyka lub jak cmoka wasze tyłeczki. Pipcia kobiety to jedno z najbardziej atrakcyjnych części ciała kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
neelka jak zasnął to o obudź... usiądź mu delikatnie na twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neelkaaa
no ...on tak lubi ale mi niewygodnie wtedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego zdania Wystarczy go obudzić. Facet z pewnością zrobi ci to o co go poprosisz. Taka świeżo wygolona c**ka to sam miód czy nektar dla ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
ale tylko go tak obudź, a później sobie zmienicie pozycje, albo posmyraj go po wrażliwym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×