Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EnigMen

Minetka

Polecane posty

Gość gość
Z godzinę temu mój Misio zrobił mi cudowną minetkę, a póżniej zerżnął w pupę, Teraz sobie śpi a ja jeszcze włączyłam kompa. W ciagu dnia też siedziałam jemu moją c**ką na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neelkaaa
wolę się położyć na plecach albo wypiąć i niech sobie liże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze dochodzę kiedy mąż robi mi minetkę. Jest w tym mistrzem. Niestety orgazm pochwowy mam rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
chyba Tobie nie sobie :) Mi wygodnie jak przysiadam a on od dołu mnie liże...uwielbiam najszybciej wtedy dochodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna Nowa jesteś jeszcze??!! Na sex zazwyczaj ma się ochotę wieczorem w nocy lub nad ranem. Dość często jak się budzę tak nad ranem o 4 lub 5 tej to nie wiem czemu mam bardzo sztywnego. Chociaż nie mam snów erotycznych. Była partnerka Anna często rano mnie budziła na szybki sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neelkaaa
a ja mam i pochwowy, i palcowy i minetkowy i sutkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
neelka, ale najpierw jakoś go musisz obudzić, więc zrób to w miły dla niego sposób... jak go szturchniesz i powiesz "stary weź mnie liźnij" to z minetki raczej nici ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No albo wystarczy że zaczniesz robić mu lodzika a zaraz sie obudzi i odwzajemni się minetą. A potem jak to zwykle bywa nie obejdzie się beż seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
99% facetów z samego rana ma sztywnego, bo to ma związek z pełnym pęcherzem. Ja też lubię jak kobieta jest na górze, bo wtedy wszystkie jej soczki spływają same do ust... no i język można włożyć bardzo głęboko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neelkaaa
ale dzisiaj to nie chce mi sie go budzić bo jest troche przeziębiony, niech śpi, uruchomię swoją wyobraźnię bo nie zasnę inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
gość - jestem, jestem, a na seks ochota jest prawie zawsze. gość2 - a ja się codziennie rano zastanawiam, dlaczego jemu stoi ... myślałam ze ma ochotę na mnie, a jemu po prostu chce się siku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A da się tak wyobraźnią spełnić swoje potrzeby Neelkaa?? Co prawda podniecić się można myśląc o seksie. Ale zawsze dużo przyjemniejsze realne zaspokojenie. A właśnie czy pozwoliły byście aby wasz partner golił wasze myszki?? Np On wam A wy jemu??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Moja była też się nad tym zastanawiała, bo nie raz pytała co mi się takiego śniło, że mi stał i za nic nie chciała uwierzyć, że nic mi się nie śniło i że to normalne u facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neelkaaa
ja wolę sama sobie golić bo tak prawdę mówiąc mój lubi zarośniętą a ja wolę mieć gładziutką gdy się dotykam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna Nowa ale wówczas penis jest bardzo twardy. Nawet pod czas podniecenie nie jest tak sztywny i twardy jak w tedy nad ranem. Usiąść i pogalopować na takim sztywniaku to była by dopiero jazda. Może następnym razem tak zrób. Zobaczysz jak ci będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
wiesz, jeszcze zeby sie coś erotycznego śniło, a najlepiej ze mna w roli głownej, to rozumiem, ale siku?? ;) dobrze ze chociaż mam z tego stania pociechę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I duży plusik dla ciebie Neelkaa!! Gładziutka tyle co wygolona muszelka to aż się prosi o pocałunki i pieszczoty. No i w dotyku jaka przyjemna. Po prostu drugie usta do całowania. Tak trzymaj neelkaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
no niestety, na ogół to tylko siku ;) ale to jest krepujące... śpisz sobie spokojnie, a kobieta sobie patrzy i nie wiadomo co robi ;) i żadna nie pomyśli żeby go sobie dosiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
to nie byłaby jazda - to bywa jazda :) A jaki chętny jest wtedy do lizania ... eh, oby do rana ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neelkaaa
Da się wyobraźnią, ja np, jestem bardzo czuła na dotyk nawet własny, chwila miłych wspomnień i jest cudownie, czasem lepiej niż fizycznie z moim. Mój mówi, że jestem zboczona ale patrzeć lubi gdy to robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak Kolejna Nowa był by to bardzo piękny sen. Śniąc o takiej kobiecie jak ty. A właśnie.Ja sobie ciebie wyobrażam że jesteś Brunetką o szaro niebieskich oczach z włosami lekko kręconymi za ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
i niech taki obraz pozostanie w Twojej wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
a ja obstawiam że jest szatynką o zielonych lub brązowych oczętach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to bardzo fajnie jak kobieta jest taka wrażliwa w dotyku że nawet gdy pomyśli o seksie czy zobaczy chociaż w negliżu faceta podnieca się i staje się wilgotana. Znaczy to że jesteś w 100% zdrową kobietą Neelkoo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
właśnie... oczy... to też chyba mój fetysz, bo są cholernie istotne... im większe tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
oby tylko patrząc w oczy - coś za nimi było, a nie wielka ziejąca pustka :) właśnie doszłam do wniosku ze też zwracam dużą uwagę na oczy, i na głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego mam takie wyobrażenia bo bardziej podobają mi się Brunetki. Np z czarnymi długimi włosami. Ogólnie najważniejsze dla mnie w kobiecie jest jej wnętrze osobowość i charakter , niż sam wygląd. A Ty Kolejna Nowa taką mi się wydajesz być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
jak oczy się podobają, to o pustce nie ma mowy... a jak oczy ładne, to i na ogół cała reszta, głos to też fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczy to ponoć zwierciadło duszy człowieka. Może nie zawsze ale oczy dużo mówią o człowieku. Oczy najczęściej zdradzają jakim kto jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna nowa
i tak płynnie przeszlismy od minetki do oczu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×