Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zycie jako konkubina

Polecane posty

Buntujecie się przeciwko nazywaniu waszych dzieci bękartami i same świadomie fundujecie im takie dzieciństwo. x Nie nie, to wy, frustratki, fundujecie im takie dzieciństwo. Same swoich dzieci tak nie nazywamy, ale rozumiem, że wasz światopogląd = wasze nazewnictwo przekazujecie swoim dzieciom z zapartym tchem i cudowną konsekwencją. Słowo "bękart" z genezy nie było tak pejoratywnym określeniem, to wasz katoland sprowadził je do takiego znaczenia. Idę stąd, bo już niucham tu jakiegoś orendż-trolla, a w Nowym Roku postanowiłam sobie nie dawać się sprowokować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatita001
zeby dzieciom zylo sie lepiej??? moje dzieci chodza do normalnej szkoly , z faktu ze mamusia z tatusiem nie maja wspolnego papierka nie wynika kompletnie nic.... to nie te czasy gdzie jeszcze 20 lat temu panna z dzieckiem to wstyd..... z tego co wiem to w malych wioskach pokutuje nadal taki schemat umoralniania spoleczenstwa.....no ale to sa miejsca gdzie ksiadz o wszystkim decyzduje wiec good luck... uciekam .. moj niemaz wlasnie zrobil kolacje swojej konkubince:) baj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie musi "przedstawiać"Noszę jego nazwisko----------- a dzieci też masz jego bo z tym w małżeństwie to BARDZO RÓŻNIE BYWA i głowy nie których mężów bardzo się uginają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie było w was odrobiny frustracji z bycia konkubiną nie walczyłybyście tak zajadle w obronie takich "związków". Zyjcie jak chcecie. Powodzenia! Nie przekonacie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie nie przedtawiam się nazwiskiem, ale nasze nazwisko samo funcjonuje w mojej pracy i w innych miejscach. Noszę go z dumą. x A ja z taką samą dumą noszę własne nazwisko. Ba, mam koleżankę, która po ślubie nazwiska nie zmieniła i także nosi z dumą własne nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obowiązki konkubenta to:a) awanturyb) bicie konkubinyc) libacjed) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dbasz tak masz - a widzisz czyli konkubiant nie jest taki fajny skoro chcesz byc zona .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak taka jedna zona, walcząca tu jak lwica ma czelność zarzucać konkubinom walkę z powodu bycia sfrutrowanymi? a Ty walczysz, bo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Gdyby nie było w was odrobiny frustracji z bycia konkubiną nie walczyłybyście tak zajadle w obronie takich "związków". Zyjcie jak chcecie. Powodzenia! Nie przekonacie mnie. x Ot, inteligencja :) Żyję w związku nieformalnym z własnego wyboru, ale mam nie bronić tego wyboru? Mam udawać, że Wasze ataki są uzasadnione, a argumenty słuszne? Przestaję się dziwić, że jedynym celem w zyciu niektórych kobiet jest "wyjście za mąż".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak brak argumentów to trzeba kogoś obrazić, wyzwać od trolli :) Dzieci też mam z mężem, nie martw się. Skoro jesteście takie szczęśliwe to dlaczego tyle w was jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh te zakompleksione konkubiny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] Led Zeppelin Obowiązki konkubenta to: a) awantury b) bicie konkubiny c) libacje d) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe x u mnie jeszcze dochodzi gwałcenie konkubiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu nikt nie mówi, ze źle jest być żoną!!!! wy kochacie się przypieprzać każdy do każdego, duży do małego, gruby do chudego, ładny do brzydkiego, krzywy do prostego i tak dalej, kończąc na takich bzdurnych różnicach jak konkubinat/małżeństwo czy karmienie piersią, a mleko zastępcze. nie wymiotujecie pod biurka sobie tą nienawiścią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ataki? Jakie bronisz? Ja tylko bardzo spokojnie wypowiadam swoje zdanie :) To wy się wściekacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KONKUBINAT =PATOLOGIA Sprawcami maltretowania dzieci w 98% przypadków są KONKUBENCI. To są statystyki policyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, nie było ataków :) - jesteśmy materacami - nasi mężczyźni nas nie chcą (bo przecież my na pewno czekamy na pierścionek) - nasze dzieci to bękarty. To nie są ataki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie pary, jeden facet bije żone 2 razy w tygodniu, drugi nigdy. statystyki mowią, ze każdy z nich bije żonę raz w tygodniu. statystki są do d**y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wiesz patologu z 18:23 co to jest patologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci też mam z mężem, nie martw się--to pochwal się z czyim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość KONKUBINAT =PATOLOGIA Sprawcami maltretowania dzieci w 98% przypadków są KONKUBENCI. To są statystyki policyjne x Jesteś żoną? Jeśli tak, to współczuję tego, że byłaś patologią. Jako kobieta swojego partnera (przed ślubem) w tych statystykach byłabyś konkubiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa na to rozne sposoby i sa skuteczne i dzialaja na kazdego faceta jak sie to zrobi tak ale pamietaj ze taki facet moze wtedy robic tylko co chcesz 👄 www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy są statystyki ile procent żon się puszcza a ile mężów ma kochanki, ale chyba jest to dość spory odsetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZE SWOIM ! Ale się uczepiłaś :) Jestem żoną, ale według mnie to połowa małżeństw to też patologia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalcie jeszcze co oznacza konkubinat. Zona przed ślubem nawet jeśli uprawia seks nie żyje w konkubinacie! Konkubinat to związek z którego są dzieci! Związek bez dzieci to po prostu wolny związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, nastepna naukowa forma gościa. aplauz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
nie mozesz sie bardziej mylic.. nie ma czegos takiego jak wolny zwiazek w orzecznictwie.. a konkubinatu nie definiuje posiadanie dziecka. zwiazki bezdzietne to tez konkubinat. zwykla terminoligia i wikipedia sie klania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×