Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seals

chce dziewczyny ktora bede nosil na rekach

Polecane posty

Mamy wiele wspólnego bezsprzecznie (jak do tej pory)Wielu rzeczy o mnie nie wiesz, bo to nie miejsce na takie zwierzenia heheKto wie, jak byś wiedział więcej może w ogóle byś nie odpisał :DTeraz wrzucę takie proste zdanie, aczkolwiek na rzeczy.Miło mi, że się poczułeś tak samo miło :) Czasem, a nawet często jest to człowiekowi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals2
No co ty czemu miałbym Nie odpisywać chyba niczym byś mnie nie zszokowala aż tak hehe ale teraz juz mnie zaintrygowałas :) no widzisz i dalej sie rozumiemy ze czlowiel potrzebuje pewnej akceptacji i wie ze ktoś mysli i czuje podobnie chyba rozumiesz co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś już pisałam,że moja przeszłość jest bardzo barwna..No mój przypadek w pełni obnażony potrzebuje wielkiej akceptacji hehe Nie wiele osób zna mnie w całej okazałości ;) ...A Nasze zrozumienie jest w pełni ok, póki co :P Może przyjdzie czas i pora,a się to zmieni hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś już pisałam,że moja przeszłość jest bardzo barwna..No mój przypadek w pełni obnażony potrzebuje wielkiej akceptacji hehe Nie wiele osób zna mnie w całej okazałości ;)f...A Nasze zrozumienie jest w pełni ok, póki co :PMoże przyjdzie czas i pora,a się to zmieni hehe :PZnów się zapomniałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals2
Dzien dobry :) wczoraj Nie odpisalem bo Usnelem juz ale to.co napisalas zgadzam sie z tobą :) ale juz IDE spać zmęczony dzisiaj strasznie jestem dobranoc do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam38 i ja xieponosze xhetnie:-) lubiemlodszych kogucikow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogucikow czy kaplonikow ;) ... tak czy inaczej zapraszam do hodowli 😴 .. a najlepiej zalozyc wlasna przydomowa. podobno nie ma to jak rosol z mlodego kaplona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w wannie, to z mlodym kaplonem ;) nawilaznie, natluszczanie i ... bezpieczenstwo :D... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, z młodym jak z młodym :DNawilżanie si, bezpieczeństwo jak najbardziej, ale natłuszczanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trujmiasto i okolice
niezłe laski spiom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trujmiasto i okolice
laski w butach szukam ,chentnie wyliże jej brudne buciki i raistopy i reformy :) bo w zimie to chyba noszom reformy ? może sie znajdom takie co to lubiom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieistotny pan kurz
Kuzwa co jest z tymi butami i stopami spoconymi . To jeden kolo czy plaga . Nie lepiej po prostu kochac sie z pachnqca po kapieli kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten fetysz, nie jest zjawiskiem niecodziennym.Choć ja nie preferuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals2
Juz jestem trochę przysnalem :) każdemu sie zdarza hehe ale widzę ze ty czuwasz i to długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, tak z braku laku to jestem tu..Z resztą kilka razy już, niektóre tematy i odpowiedzi tak mi poprawiły humor, że płakałam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor zasuwaj do sejmu-tam taka jedna Grodzka czuje się samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals2
A wiem o co ci chodzi Tez lubie czasami sobie poczytać niektórych mądrości hehe chodz zdarzaja sie ciekawe dyskusję ale mniej niz więcej . a jak tam zdrowie co czuje ze dobrze czy mój szósty zmysł sie myli he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals2
kurcze jest niedziela pociupciałbym jakąś kafeterianke, jakies chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się czuje... jeśli wiesz, ze to nie to to daj sobie spokój zawczasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko, znacznie lepiej - bez zastrzeżeń..O wiele lepiej, ale i tak na wyrok ostateczny dopiero czekam :)Jeśli chodzi o posty i rozmowy, to tak, perełek trzeba szukać,a e jak już się znajdą to masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals2
Na wyrok mówisz to poważnie brzmi . No trzeba grzebać a Nie zawsze czas na to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to teraz coraz bardziej poważna prawa jest :) Więc i wyrok brzmi jak wyrok, właśnie..Ja czas mam, tzn znajduję go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals2
Bedzie dobrze :) peps a może chcesz o tym popisać w mniejszym gronie :) a i mnie z czasem to różnie bywa ale co sie Nie robi dla własnej przyjemnosci he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals2
No to dobrze proszę Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×