Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seals

chce dziewczyny ktora bede nosil na rekach

Polecane posty

Gość seals
Ty dalej z tym rumieńców nigdy Nie za malo :) widzisz chciałaś osobny pokój i masz go :) wszystkich przepedzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No ale Ja to zaczelem i wszystkich że tak powiem zapraszalem do pokoju a tu tylko jedną zostala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
E tam ty mi wystarczasz jak wiesz Nie potrzebuje za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to chyba normy nie wyrabiam, skoro nie wiele Ci trzeba, a jednak ja wystarczę heheh :)Jak będziemy tak temat podnosić to ktoś się dołącz, i może będzie miał ciekawsze rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seals troche sloma z butow Ci wystaje :) slodki jestes, ale glupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
Fajni ludzie zawsze mi wystarczają :) myślę że Nie ma tu nikogo co by wniósł coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te kilkanaście zdań nie zauważyłam tej słomy :PNo chyba, że tak :)Mnie też się fajnie pisze z Tobą.Coś innego na jakże dużym forum :PWiesz...Każdy inaczej postrzega świat, nie tylko moje jest jedyne i słuszne..Myślę,że wielu ludzi mogłoby coś wnieść, nowego-świeżego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No wiesz szanuje zdanie innych ale wolę twoje :) może ktoś sie napotoczy ale wiesz Pewnie nikt Nie chce sie wtrącać i tylko czytają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No Nie piszą wiesz czemu bo nawet ci zlosliwcy potrzebują trochę takiej platonicznej dobroci i współczucia i sympati między ludźmi i Nie koniecznie musi chodzić o umawianie sie na jakiś wirtualny sex czy takie tam po prostu szczery pplubienie sie :) chyba z wzajemnością . IDE juz spać musze o 5 wstać dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
Pepsianka a ty co Nie śpisz jeszcze :) dobranocka była a wiadomo grzeczne kobiety idą juz spać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
To twarde jesteś nocne stworzenie z ciebie Ja to cały czas Nie wyspany jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No tak przepraszam z gory założyłem że to tylko ja sie mecze :) i jak tam twoj chłopak w pożądku juz jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No to chyba wszystko rozumiem :) u mnie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie da się wszystkiego ot tak zmienić..Cierpliwa ze mnie kobieta hehChoć skoro i u Was było podobnie to można zwalić winę na niekorzystny biometr hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
Masz racje z pewnością to, to :) Ja tam mam teraz walkę o to że chce isc na urodzinowa imprezę a oba Nie chce i Nie chce mnie poscic Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No Nie chce i koniec , a Ja Tez Nie chce sie izolować od ludzi zupełnie, lubię siedzieć w domo razem ale czasami przyda sie odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez kompromisu, krzywda będzie po czyjejś stronie jak nic..umów się z nią, że następny wieczór czy chwile razem spędzone wykorzystacie tak jak ona chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
To jest dobry pomysł i z checia bym sie zgodził :) tylko ze ona zazdrosna Nie chce słuchać bedzie wojna znowu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×