Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seals

chce dziewczyny ktora bede nosil na rekach

Polecane posty

Naprawdę?Nawet najmniejsze zgięcie ku górze w kąciku ust, na myśl o wyobrażeniu istoty, której Ci trzeba? To ja mam chyba coś z głową :) Oczywiście nie wyobrażam sobie nikogo innego jak swoją połówkę, natomiast w zupełnie innym świetle niż teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
Jak pomyśle sobie jak bym chcial żeby było to wtedy bardzo sie usmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
Jak sobie wyobrażam jak moglo by byc to od razu sie usmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek 69
a mi staje jak tylko sobie pomyślę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seals skąd jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
Z trzech miast kto wie ten rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiej dokładnie szukasz dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
z tzipkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
Nie wiem nawet czy szukam chce takiej z ktora bedzie mi dobrze. Jakiś palant pisze za mnie jak co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyli doszliśmy do porozumienia :) Uhh jestem zdrowa :D O to mi chodziło, o takie myślenie, to takie fajne myślenie :) Zastrzeż sobie nicka to żaden palant nie będzie już go nie będzie używał :)Wracając do tematu, to coraz częściej żyję w tym świecie z moich wyobrażeń, i próbuję porwać do niego mojego faceta, ale ma twardą skorupę skurczybyk :) Za twardą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepsianka życie w sferze marzeń Tez Nie jest dobre ale Tez Nie szkodzi wiem jak to jest gdy ktoś ma grubą skure . Jak narazie Niechce mi sie zastrzegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie było by dobre jak bym od tego świata odsuwała swojego mężczyzną,a tak nie jest, muszę go tym zarazić, zarazić uczuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty pozytywną jesteś i dobrze tak trzymaj jak ci zależy to jak najbardziej walcz i to mu sie udzieli he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem. Kiedyś gdzieś na jakimś forum nazwano mnie niepoprawną optymistką hehe :)Dziś tak trzeba.Zależy mi, kocham go, natomiast brakuje w nim pewnego puzzla, jednego puzzla, którego mi tak brakuje, no.. i kilka mniejszych puzzli hehe Wiem jednak, że to jest do zrobienia, tak mi coś podpowiada (może moja wyobraźnia hehe) Po części też jest jak u Ciebie, on też nie widzi wielu rzeczy,choć to tylko dlatego, że oczu nie umie otworzyć, chyba sama go tego nauczyłam :PSama swoim zachowaniem nałożyłam mu taką opaskę, no ale skoro mogłam nałożyć, to też będę potrafiła ją zdjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce
a ja chce chlopaka ktory bedzie mnie nosil na rekach i staral sie o mnie tak jak na poczatku, niestety zazwyczaj trwa to jakies pierwsze 2 miesiace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chceTeż tak mam, tyle, że zyskałam coś więcej,niż poprzednim razem i chcę to trzymać. Tyle, że potrzeba właśnie takiej przemiany :)Nasz autor dobrze zasugerował, iż jeśli (napiszę swoimi słowami) będę emanować tym czego chcę, to mojemu partnerowi się udzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
Nojak facetowi zależy to zawsze sie dostosuje zresztą kobieta Tez. wszystko kwestia czy sie chce starać powoli dochodzę do wniosku ze sprowadza sie do jednego jak to jest miłośc to zawsze bedzie sie ja nosiło na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam o tyle ciężką batalię, że mój mężczyzna wpadł w rutynę- ja po części też, tyle że ja się z tego otrząsnęłam i jeszcze jego muszę wyrwać z tego.Jest ten plus, że JA CHCĘ i w takiej sytuacji mogę ciągnąć go ku sobie.Hehe.. wychodzi na to, że ja chcę zacząć nosić faceta na rękach, a potem spróbować namówić go do tego samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
To silna musisz być skoro go chcesz dzwigasz podobną prawdziwą siłą kryje sie w wytrwalosci . Rutyna potrafi naprawdę zabić ducha człowieka i to w wielu dziedzinach Nie tylko w związku ale tak jak mówisz trzeba sobie zdawać sprawę ze istnieje. Damy rade co grupę wsparcia sobie zrobimy tutaj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupa wsparcia brzmi dobrze hehe :) haha Nie pierwsze to spotkanie ogólnie będzie, natomiast w tej dziedzinie pierwsze :DNom, silna jestem, za dużo przedźwigałam w życiu, więc 'muły' to ja mam.Oby tylko udźwignęły to co chcę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No to kup sobie obcisle koszulki żeby było widać te twoje muly tak robią prawdziwi pakerzy :) a jeśli chodzi o grupę wsparcia to jest moja pierwsza hehe a ty co tyle przeszlas Nie czuje żebyś była aż tak stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie "koszulki" , z resztą jak widać :) hehe Chociaż może i nie widać :)Przeszłam dużo, natomiast nie czuję się stara - jestem w Twoim wieku..Duchem jestem młoda, ale mądra ze mnie małolata..Mądrzejsza o tyle doświadczeń, które nie dotknęły większość Naszych rówieśników, taka historia, że sobie pozwolę tak napisać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No widzę wlasnie że mądra z ciebie kobitka tylko zazdrościć skoro wiesz co chcesz i starasz sie to osiągnąć :) o dziwo duzo ludzi często nie wiem czego chcą i z kant nawet biorą sie ich pragnienia . Ale jak chcesz to napisz o swoich doświadczeniach z chęcią poslucham jak chcesz :) . A naprawdę dobrze wygladasz w tych koszulkach tylko za Duzo Nie pakuj kobiety zbyt duza ilością mięśni dobrze aż tak Nie wyglądają hehe chociaż kto co lubi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jednak Cię poświęcę z tymi moimi doświadczeniami :DNie chcę byś się wystraszył hahaha :) Hahahaha no z tym pakowaniem to masz rację :D Nie wygląda to zbyt ładnie.Mi chodziło o takie metaforyczne muły, od dźwigania bagażu doświadczeń, a tego chyba nigdy za wiele, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No opowiadaj aż tak strasznie chyba Nie bedzie jestem ciekaw co tak cie ukształtowało napewno to musi być ciekawe :) a i zdałem sobie sprawe ze to metafora tylko hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że po części jestem anonimowa, to i tak jakoś się wstydzę opisywać to wszystko.Co nie ukształtowało?Cierpienie, ból, obrzydzenie,zawód,tęsknota,uzależnienie..Od trzeciego roku życia, napotykałam dwie pierwsze pozycje.Haha :) Poza tym Nasza grupa zmierza nie w tę stronę heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No to przeszlas przez tyle ile przeciętny zjadacz chleba ale Nie wstydz sie czuje że musi być to ciekawe :) ale rzeczywiście zboczylismy trochę to powiem ci że trochę ze moja luba sie zmieniła i więcej docenia może to jest kwestia tego że Ja trochę inaczej do niej podchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie ma prywatnego pokoju przesłuchań hahaha :) Nom, coś ciekawego zapewne byś znalazł, w tej mojej barwnej historii :) Napiszę szczerze, że tak. Podejście ma znaczenie i to duże.Kojarzysz film "Sekret"? -dokumentalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seals
No widzę że teraz nam by naprawdę osobny pokój sie przydał oczywiście tylko do rozmowy hehe Nie widziałem ale juz wiem co będę dzisiaj wieczorem oglądał :) a Ja cały czas czekam aż zaczniesz swoją opowieść :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×