Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kieluszka

Gdzie kupić szafę wnękową

Polecane posty

Gość kieluszka

Hej! Chcę kupić szafę wnękową do przedpokoju o wymiarach 2,2x 3 z bambusowym frontem, ewentualnie jeszcze z lustrzaną wstawką. Orientujecie się w jakich firmach najlepiej szukać i ile może kosztować taka szafa wraz z montażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za drzwi do szafy wnękowej zapłaciłam 2600. Bez luster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lustro w takich miejscach jest bardzo dobre, A montaż większość firm ma, tylko albo płatny w cenie za szafę lub osobno. A chcesz kupić gotową? Czy chcesz ją robić na zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZuchaa
Szafę wnękową najlepiej robić na zamówienie. Gotowej bym nie radziła- nigdy nie będzie w 100% dopasowana do wnęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Tak, będę zamawiać. Nie chcę się bawić w gotowiznę, bo później jak zwykle będą problemy. Czy nie uważacie, że 2600 za szafę bez luster to dużo? No chyba, że wnętrze jest bogate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę o szafie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się, że nie jest to dużo, jeżeli wnętze jest ładne i solidnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak byś chciała urządzić tą szafę, może drążki jakieś teleskopowe, półki, szuflady z systemem tanbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Te szuflady tandembox są super i są idealne także do szaf czy biurek. Kieluszka- a z czego miałaby być ta szafa i czy ma jakieś systemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
No chciałabym bambus z lustrem. A o jakich systemach mówisz, bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj ofert firm wchodzących na rynek, na zamówienie i taniej wychodzi, niż u dużych, markowych producentów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
A ta firma iszafy długo jest już na rynku? Jakie ceny oferują? Podoba mi się bardzo ich strona internetowa, bardzo dużo rad. Lubię jak firma dba o swoją wizytówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrecja
No na pewno na rynek dopiero to nie wchodzą, już działają kilka lat. Ja nie wiem czy warto brać się za nowicjuszy, którzy nie mają doświadczenia. Lepiej właśnie stare i znane firmy, nawet jeśli ma to nieco drożej kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
haha, ile ludzi tyle porad :D Naprawdę ciężko się zdecydować. Czy ktoś z Was w ogóle robił szafę w firmie iszafy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
haha, ile ludzi tyle porad :D Naprawdę ciężko się zdecydować. Czy ktoś z Was w ogóle robił szafę w firmie iszafy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
haha, ile ludzi tyle porad :D Naprawdę ciężko się zdecydować. Czy ktoś z Was w ogóle robił szafę w firmie iszafy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrecja
Właśnie ja robiłam, jeszcze za czasów gdy była promocja -50%. . Solidna i fachowa firma. Przede wszystkim oferują praktycznie wszelkie dostępne na rynku materiały. Jak się dobrze trafi w promocję to można naprawdę tanio szafę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest promocja Z szafami wnękowymi. Dwie szafy a druga za 1 grosza. więcej na: blog.fawre.pl i na iszafy radzą tam jest ta promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Mają też promocję szafa za -29% to chyba dwie różne promocje. Pisząc "systemy" miałam na myśli drążki inne od standardowych, czy właśnie jakieś szuflady typu tandembox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że jest to opcja -29% na pierwszą szafę a za drugą 1 grosz , i że jest to jedna promocja razem chociaż nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja podaje przykład jak to wygląda. Są to promocję łączące się azem i tak: jeśli ktoś załóżmy zapłaci za kuchnię (dla równego rachunku) 10 000 zł, to ma do dyspozycji 10x130 zł, czyli 1300 zł do wykorzystania albo: na akcesoria, albo na sprzęt agd, albo na szafę. Jeśli na szafę, to łączy się to z promocją -29%, (w regulaminie jest też informacja, że minimalna wartość szafy powinna być 1500 zł po rabacie, ale w przypadku połączenia z promocją kuchenną nie musi być, gdyż jesli się ktoś na szafę zdecyduje, to będzie ona wieziona jednym transportem i montowana w jednym dniu razem z kuchnią). Czyli jeśli ktoś zakupi taką szafę, i załóżmy, że po rabacie kwota będzie te 1500 zł, to de facto będzie musiał zapłacić tylko 200 zł, bo te 1300 zł zyskał kupując kuchnię za 10 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Nie rozumiem, bo mówimy o promocji na szafy a Ty nam tu piszesz o zupełnie innej promocji dotyczącej kuchni- o co chodzi? To znaczy wiem o co chodzi i fajnie firma wykombinowała, że łączy różne promocje, bo rzadko się to zdarza, ale dobrze by było pisać na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest tak, że dzięki kuchni można mieć szafę także tańszą połączyć promocje. Może ktoś ma kuchnie i szafę w planach to może połączyć. Chodź racja mogłam napisać o szafie a potem dodać o kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz widzę o co chodzi, bo już myślałam, że nie na temat napisałaś , czyli kupując meble do kuchni mogę meić taniej szafę i nawet ze zniżki tej za każde 1000zł wydane 130zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Rozumiem, po prostu wyskoczyłaś z tym jak Filip z konopi, więc nie zrozumiałam o co chodzi. A coś więcej na temat tej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dzwoniłam do nich, dowiedzieć się jak to jest naprawdę, mają 3 promocje teraz: 1. -29 % na wszystkie szafy, czyli kupujesz szafę jaką chcesz i dostajesz na nią rabat 29% 2. Druga szafa za 1 grosz - to promocja jest gdy chcesz kupić 2 szafy do jednego mieszkania. Wtedy tę tańszą dostajesz za 1 grosz. Ale ta promocja nie łączy się z tą pierwszą. 3. Promocja kuchenna: 130 zł za każdy 1000 zł wydany na meble. I tutaj tę kase, która się uzbiera można przeznaczyć na: AGD, akcesoria, albo, co wazne - także na szafę - tutaj można połączyć to z promocją -29 % :) Tyle co zapamiętałam. Chyba zdecyduję się na tę 3 promocję, bo i tak kuchnię chciałam zamawiać i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Czyli co? Jeśli robimy kuchnię powiedzmy za 5000 zł to otrzymujemy z tego 650 zł na akcesoria. Jeśli chcemy przeznaczyć to na szafę to za szafę płacimy: kwota szafy- 29% - 650 zł, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×