Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kieluszka

Gdzie kupić szafę wnękową

Polecane posty

Gość gość
Tak wychodzi z tego co tutaj jest napisane bardzo fajna promocja, muszę się sama nad nią zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
No pewnie, że fajna. Mi się najbardziej podoba to, że za drugą szafę płaci się 1 grosz. Bo potrzebujesz jedną szafę, a przy okazji możesz wymienić również inną praktycznie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
My swoja zamawialiśmy na Meble Na Czas, ceny okazyjne, a porządnie wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czego wykonywałaś tą szafę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Hej, a te wszystkie wymienione promocje to w jakiej firmie? bo już się pogubiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Fawre , wpisz sobie i Ci się wyświetli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest znalazłam, ale tam nei ma regulaminów na te promocje, O co chodzi z tą szafą za 1 grosz? Do kiedy jest ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się dowiedziałam to kupujesz szafę nie tańszą niż 2 tysiące a drugą dostajesz za 1 grosz. Np jedna za 2500 druga za 2200 i za tą tańszą płacisz tylko 1 griosz. Ale musi być wykonana i montowana w tym samym czasie co tamta droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Tow sumie nie aż takie restrykcyjne i wygórowane warunki. Mogli zamieścić te informacje na stronie, bo teraz pewnie telefony im się urywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
I gdzie ta firma działa? Ciekawa jestem czy choć raz załapię się na coś co dzieje się w moim rejonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Trójmiasto, Warszawa oraz inne miejsca w Polsce:) Zobacz sobie na ich stronie mapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie łatwo dodzwonić się nie da, lecz wszystko dokładnie wytłumaczone. Ja sama myślę nad skorzystaniem z promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Dziewczyny, zdecydowałam się :) Biorę dwie szafy, jedna w normalnej cenie, druga za grosz :) Już nie mogę się doczekać. Teraz przede mną zabawa w projektanta, muszę sobie wszystko przemyśleć, jak ułożyć by pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz jakieś już pomysły? Czy raczej czekasz na pomysły projektanta? Obydwie szafy dla Ciebie czy jakaś dla domownika jakiegoś np dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Skorzystaj z ich programu do wizualizacji, dostępnego na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobry pomysł plus wycena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Pewnie. Można być od razu przygotowanym na jakąś kwotę, a nie obgryzać paznokcie w obawie ile to wykonawca nam naliczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możemy pomyśleć co byśmy jeszcze mogli dopasować i co wykonać albo na co nas nie stać i odliczyć ten element w takiej wizualizacji po wycenie :). Jak dla mnie fajne takie coś, nie spotkałam się wcześniej z takim wizualizacjami u innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do kiedy ta promocja z dwiema szafami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszynskaaa
weź długopis i kartkę ;p 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych odp w ciągu jednej godziny. Wklej je do 10 innych komentarzy spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Dokładnie. Też nie widziałam na innych stronach takiej wyceny online. Do końca lutego, chyba że się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Do końca marca. Nie mam jeszcze dokładnego planu jak wykonać szafę. Tak jak pisałam chciałabym bambus i lustro, ale też jestem ciekawa co projektant zaproponuje. Natomiast nie mam totalnego pojęcia jak wnętrze zaprojektować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę czasu masz do końca marca w takim razie. Ale widziałam u tej firmy dużo fajnych wpisów na temat szaf i urządzeń, może warto poczytać i pomyśleć na którymś rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Pomyliłam się więc o jakiś miesiąc :) Pomyśl co w szafie będziesz trzymać. czy potrzebujesz więcej półek, drążków, a może jakieś szuflady? Również polecam przejrzeć stronę tej firmy, bo mają ciekawe artykuły na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest tyle systemów i tyle róznych drążków, że nie wiadomo co wybrać , co wy byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym wybrała dużo półeczek, system tip-on w szufladach. Do tego wieszaki specjalne spodnie, osobne na płaszcze i sukienki. I tak wszystko aby się nie gniotło. A na samym spodzie szafy może miejsce na buciki sezonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Pomieści się w szafie tyle rodzajów wieszaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz ja bym musiała mieć jedną dużą część na wiszące rzeczy bo dużo mam sukienek i spodni w kantkę. Myślę, że doradzca na pewno coś dla mnei wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZuchaa
Wszystko zależy od tego na co potrzebujesz miejsce. To, że gość zrobi sobie to i to, nie oznacza, że to wszystko przyda się także i tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, nie raz kupujemy gotowe i potem dociera do nas, że brakuje tego czy tamtego lub niestety czegoś jest za dużo a czegoś za mało. Dlatego firmy większe na wymiar waz z projektantami zawsze umieją dopasować wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×