Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kieluszka

Gdzie kupić szafę wnękową

Polecane posty

Gość gość
Fajne rozwiązanie w mojej kuchni powinno się coś takiego udać zrealizować. nie myślałam,że takie są fajne rozwiązania teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Wszystko co służy do przechowywania produktów można śmiało nazwać spiżarnią. Wydaje mi się, że każda gospodyni marzy o takim miejscu w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
też tak sądzę. Już jedna szafka Cargo znacznie ułatwia życie, a co dopiero takie dwie lub jedna bardzo szeroka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Cargo z resztą nie muszą służyć tylko do przechowywania żywności. Fajnie się sprawdzają także do przechowywania talerzy, garnków czy nawet kieliszków. To wszystko przez to, że potrafią być bardzo wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
O takim zastosowaniu szafek Cargo nigdy nie słyszałam. Myślę, że i tak najodpowiedniejsze są do żywności, bo do naczyń mamy tandembox, które też zazwyczaj są głębokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Hmm, to może coś pomyliłam :/ Szukałam źródeł by udowodnić i jednak trafiam na same tandemboxy. Szafki cargo to chyba jednak tylko do kuchni i do żywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
No najlepiej się sprawdzają do żywności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, spiżarnie w kuchni są extra :) Takie z szufladami, w których widać wszystko jak sięwyciągnie, to chyba z pełnym wysuwem są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Tak, tak. Z pełnym wysuwem, co ułatwia dostęp do tego co umieszczone jest z tyłu. Szafki Cargo są świetne pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Widziałam też takie szafki z szufladami z pełnym wysuwem, które miały ozdobne boki. Widzieliście kiedyś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
To są tandemboxy, ale mają jakąś swoją nazwę.... nie pamiętam teraz, ale jak będę miała chwilkę to poszukam i napiszę :) Są bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Niektóre nawet nie mają prawie w ogóle boków tylko takie drążki okrągłe lub kwadratowe. Ciekawe do czego można je używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
No dokładnie o nie :) Do czego można używać te modele Plus i Antaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Wydaje mi się, że wszystkie świetnie nadają się właściwie do wszystkiego. Do przechowywania naczyń, garnków... co tylko chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieluszka
Ale czy nie będą takie przedmioty wypadać? Zwłaszcza talerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Do talerzy można kupić specjalne uchwyty i wtedy na pewno nie będą "latały" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też słyszałam o tych uchwytach na talerze, gdzieś widziałam fajny artykuł na ten temat. Moze ktoś z Was ma takie info ? Mam sporo talerzy do przechowania i eygodniej byłoby je jakoś zabezpieczyć dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją szafę zamawiałam w Komandorze http://komandorszafy.com/galeria/szafy-do-zabudowy/ - jest o tyle fajnie, że wykonują bezpłatny pomiar i wycenę, więc to taka raczej indywidualna kwestia. Generalnie można się porozumieć zarówno w preferencjach, jak i cenach, więc możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Ja słyszałam, że Komandor to dość droga firma... ale może tak nie jest :) Ile płaciłaś/eś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rojand
Nie jest najtańsza na pewno :) Są tańsze firmy, wystarczy się trochę rozejrzeć, popytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nola9768
Ja zawsze przeglądam różne katalogi w internecie, porównywarki cenowe, strony www i szukam inspiracji, pomysłów i miejsc w których można coś w miarę niedrogo kupić.Ostatnio dużo korzystam z tej strony http://www.kreocen.pl/kategoria/Wyposazenie-2_27.html, może wy też coś dla siebie znajdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rojand
Chyba fora i serwisy opiniotwórcze są najlepszym źródłem weryfikacyjnym. Jeśli w sieci głucho o jakiejś firmie to powinna się zapalić czerwona lampka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna509
Ciekawe wskazówki można znaleźć tu https://www.westwing.pl/szafa/ Sama kupiłam piękną szafę na ich stronie! Na przesyłkę czekałam ponad miesiąc, ale było warto! Szafa stoi w sypialni, a ja jestem dumna jak paw! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuchaa
W życiu nie ryzykowałabym kupowania szafy przez internet! Jest ona dobrze wykonana? Sama musiałaś skręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafę wnękową to najlepiej zamówić i stolarza na wymair. Wtedy wsztsko będzie idealnie do siebie pasować. Ja własnie czekam na montaż takiej szafy http://www.siemieniako.pl/galeria/pi-knie-od-do-z a przez internet nie kupiłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie to dość ryzykowne zamawiać kuchnię przez internet, ale dla niektórych liczy się tylko cena. Myślą, że oszczędzają a tak naprawdę nic z tego, bo szybciej będą musieli wymienić tą kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy stolarz zrobi na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×