Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pary na erotycznym

Polecane posty

Gość gosc wczorajszy
Nie ma sensu wnikac juz i badac przeszlosci tematu, czy wpisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeglądałem panno innych tematów ,gdzie dyskutowałaś lecz na tamtym byłaś zbyt ekspansywna w ekstrawagancji podpierając sie inwektywami.Gość jest kulturalny i oczytany więc nie naciskaj zbyt mocno a wersal nadal bedzie trwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc wczorajszy
Zreszta nie uwazam aby ciebie interesowalo co mnie zabolalo,lub nie,jak i tez inne watki. Chcialem ci w pewnym momencie udowodnic,ze nie jestem c-i-o-t-a i moge n*******lac sie nawet z dwoma typami alpha. Nie boje sie smierci jak i kryminalu. Daje sobie rade w zyciu. Nie boje sie tez waszego namierzania mnie,ba nawet celowo nie mam maskowania mego Ip. Tyle, bo jakos nie czuje sie na kobiecym forum nawet w celach sporadycznych, badawczych. Idz z bogiem do swojego, a ja do mego swiata ciszy sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczorajszy mieszasz prawdę z fałszem,za dużo teoretyzujesz, weź się w garść i przestań dramatyzować....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wielka szkoda,że odchodzisz,bo ciekawie mówisz.Przyznam,że czytałam z zaciekawieniem Waszą rozmowę,ale nie chciałam się wtrącać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno Twojej subiektywnej wypowiedzi nie moge sie odnieść,gdyż nie znam tych dyskusji.Można byłoby się wgryść i poczytać lecz nie mam dziś ochoty.Lepiej podyskutuj dalej z gościem wczorajszym.bardzo mi się podobacie w takiej dyskusji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość--a TY co?Lubisz taka roznegliżowana na cafe biegać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Duszku masz na myśli,mówiąc roznegliżowana?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Twojego zachowania panno na innych tematach jak rozmawiałaś z nim.Tutaj kazdego można wyłapać więc sie nie dziw ,ze poczytał sporo o Tobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz...tak rzadko tu bywam,że szkoda mi czasu na przebieranki:D A tak poważnie...to nie mieliśmy chyba jeszcze okazji się poznać,mylisz mnie z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno aby znac jego niebieski nick musiałabyś poświecic co najmniej 2 tygodnie po 12 godzin dziennie.Wtedy dojdziesz czy był kiedykolwiek na niebieskim nicku po stylu i charakterze wypowiedzi.Każdy z nas ma inny i tak możesz tylko tym sposobem sie dowiedzieć.Tylko czy to takie istotne dla Ciebie, jak sam zainteresowany nie widzi dalszego celu dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie odniosłam wrażenie...zresztą nieistotne:) Wlazłam i czytam sobie,to wszystko;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie musisz sie logować aby czytać i zapewne tak robisz.Tylko wyraziłaś żal,ze tak szybko się skończyła ta pasjonująca dyskusja.A co do ubranka warto go mieć ,gdyż byle łachmyta podszyje sie pod Ciebie i bedziesz prostować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację...ale często tak jest,że jak już jestem przebrana,i zaczynam się udzielać w jakimś w miarę ciekawym temacie,to nie wiedzieć czemu, dyskusje nabierają żenującego poziomu.Wstyd mi wtedy,że jestem ujawniona...wolę więc być... naga?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagusku żle trafiasz:D A byłaś na stereotypach u Cztery odsłony ironi?Albo u Foxy_lady.Spróbuj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni mają już dość zgrane towarzystwo,nie chcę być intruzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×