Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pary na erotycznym

Polecane posty

Dark, z pochyloną głową oraz należytą pokorą przyjmuj forumowe wyroki. No chyba, że zamierzasz stanowczo zaprzeczać utwierdzając wszystkich w rosnącym przekonaniu, że to co mówisz jest nieprawdą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dopóki on sam rozumiał co pisze. Zawsze można było zwrócić się do niego o dodatkowe wskazówki ;) m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blerrr
Ja nie rozumiem, więc nie wiem czy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie należy wspierać W.O.Ś.P. „Po pierwsze, przy tej inicjatywie zatracono ducha działalności charytatywnej i pomocy płynącej z ludzkiego serca. Organizatorzy Orkiestry przekształcili oddolną akcję społeczną w zorganizowaną instytucję do zarabiania pieniędzy.” "Po drugie, na cele charytatywne Orkiestra wydaje zaledwie około połowy zebranych środków, czyli znaczną część pieniędzy otrzymanych od ludzi konsumuje. Jest to biurokratyczna instytucja, która pozwala dobrze żyć z ludzkich pieniędzy grupie kolesi związanych z Jerzym Owsiakiem". "Po trzecie, Orkiestra zakupuje dla szpitali drogi sprzęt, którym chwali się w mediach, ale nie interesuje się później ich losem, nie dba o zapewnienie odnawialnych materiałów i środków do serwisu urządzeń. W związku z tym wiele z tych urządzeń bardzo szybko przestaje pełnić swoją funkcję albo działa wadliwie, bo szpitale nie posiadają pieniędzy na ich utrzymanie, a lekarze mają kłopot i narzekają na Owsiaka za pozorną, krótkotrwałą pomoc". "Po czwarte, W.O.Ś.P. jest wykorzystywana politycznie przez rząd i Prezydenta RP. Organy władzy wykorzystują swój dział w inicjatywie do autopromocji, upolityczniając całe przedsięwzięcie". "Po piąte, z Orkiestrą, a szczególnie z Owsiakiem, są związane i kojarzone inicjatywy i postawy, które kłócą się z duchem służby ludziom, pomocy charytatywnej, odruchów serca. Owsiak manieruje młodych ludzi, a wręcz ich demoralizuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łeeee też nowina Juk :classic_cool: Wszyscy to wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken+zmij84=WNM❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blerrr
Dementuję 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Dementuję x 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po odejściu Vievióra moja para straciła kilka punktów IQ. Muszę na nowo uczyć się żyć, albo szybko znaleźć sobie nową, mądrą parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark i Vieviór kochają się tak mocno i dziko że stworzyli nową pozycję seksualną "Czarna Wiewórka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po odejściu Vievióra moja para straciła kilka punktów IQ" Czyli poniekąd pozbyłaś się zbędnego na tym forum balastu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blerrr
Zaprzeczam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ja jestem bardziej niż mądry , jestem najmądrzejszy 😴 a Ty Diii jeszcze musisz mnie przeprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie pozbyłam się balastu. Vieviór wciąż za mną łazi i macha tym swoim nieprzeciętnym IQ. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jeszcze ja jestem mądra:classic_cool: Szybki phiiii 😴 Dark lepiej się przyznaj że lecisz na niego dlatego nie chcesz się go pozbyć :D:P nie to nie, se mogę nadal być sama😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
mówią że co dwie głupie głowy, to nie jedna mądra 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×