Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pary na erotycznym

Polecane posty

Gość gość
Nie nie szukam zemsty. Pociagnac ? Po jaki ch*j, to nie miejsce dla mnie, poniewaz w realnym swiecie toczy sie zycie,a nie w takim bagienku odchodow i zepsucia jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie takie akcje byly. Jedna dotyczyła slowa "C**a" a druga slowa "samiec" - bo przeciez o slowa prawie sie "pobili", kto by tam w treść sie zaglebial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ma obecnie 19 lat już wiem o kogo chodzi.Z tematu prawiczków jest.trochę narwany.Musiałaś go chyba przekonywać a tego nie lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie jestem prawikiem ktorych tak gnoicie tylko dlatego,ze nie dymali. Mnie to nie interesuje czy ktos ******,czy nie w przeciwienstwie do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt ich nie gnoi tylko podsuwa pomysły.A Ty gościu jesteś uczulony na takie tematy.Przecież ta kobieta i tak ci sie nie odda nawet virtualnie to po co sie sierścisz i skaczesz jak pchła na nitce?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim celu sie tlumaczysz panno, czyzbys czula sie winna. Przeciez nie zrobie niczego czego sobie nie zyczysz. I ten twoj obronca pod postacia ducha,pewnie mysli ze podyma cie za to,ze sie ujal za toba. A to nie tendy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta zmienną jest,nie należy ja rozumieć,tylko przyjmować taka jaka jest Wrzuć naa luz i pozartuj sobie z nia bo chce z Tobą rozmawiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuć link z tego tematu i przeanalizujemy kto zawinił.Inaczej nie dojdziesz do porozumienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, ale ja nie wiem o co chodzi :) pamięta szczegóły z moich postów, a nie chce powiedziec o co poszło? I co zle zrozumiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrzejszy gość
gosciu, zrobiłeś błąd w ostatniej wypowiedzi. pawidlowo powinno być tendyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duch nie ucz mnie na temat natury kobiet,bo juz ja znam na wylot a w srodku tam nic nie ma. Widze,ze dziewoja wykazuje chec wspolpracy nawet i to mi wystarczy aby zamknac temat ktory poruszylem. Aha i powiem wam w sekrecie -ow panna urodziwa jest, bijcie sie o nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialem watek zamkniety. Spac i nie marudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój żaby panno odnajde ten temat i dam link.Mam w tym wprawe ,nawet pomarańcze lokalizowałem na czarno jak weszły.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczuś nie w tym sensie ześ cnotliwy tylko wpuściła cię kochasiu w maliny ta twoja ukochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdzącymarian
to niech cie ktoś wydyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a ja tworzę parę , ale nie powiem z kim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×