Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pacjentka w ciąży

DR AGATA KAROWICZ BILIŃSKA

Polecane posty

Gość pacjentka w ciąży

Witam was dziewczyny, założyłąm ten post gdyż chciałam zebrać opinie o dr Agacie Karowicz Bilińskiej. Usiłowałam napisać opinię jednak widzę że Pani doktor kupiła sobie buzz marketing i opinie można dodawać tylko pozytywne. Ostrzegam was dziewczyny przed t ą doktor. Leżałam w Madurowiczu i lekarz traktujący pacjentki jak zło konieczne. zanim przyszła na obchód już dziewczyny poinformowały mnie o tym że lekarka jest nieprzyjemna i wszystko zalezy od jej nastroju. Kilka dziewczyn prawie płakało po wizycie u niej. Porozmawiałam tez z kilkoma dziewczynami o dr Karowicz i wiem że lekarzem jest okropnym... Czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mam podobne doświadczenia... Pani doktor jest nieprzyjemna- wiadomo że lekarz nie musi być miły. Lekarz nie daje żadnych informacji na temat choroby- prwatnie wizyty drogie zł wizyta. Pani doktor bez przerwy zleca badania oczywiście płatne u swojej zaprzyjaźnionej kliniki. Straciłąm mase czasu i pieniędzy na leczenie u tej Pani. Teraz chodze do mężczyzny ginekologa i delikatnośc badania jest inna, badania na nfz i dużo informacji. Również ostrzegam przed dr Karowicz Bilińska. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekło mi 150zł wizyta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u niej na przepływach, w zasadzie z przypadku, bo akurat moja dr wzięła urlop, a badanie zrobić musiałam. Takiego gbura dawno już nie spotkałam, pani dr robi ogroooooooomną łaskę ze wszystkiego, a na jakiekolwiek pytanie ze strony pacjenta oczami przewraca tak, że omal jej z orbit nie wypadną. Ja także nie polecam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to że wszelkie opinie na portalach typu "znany lekarz" sa zablokowane- Pani doktor jest moderatorem. Nie pozwala na zamieszczenie obiektywnej opinii- czyli w mojej opinii negatywnej opinii. Ostrzegam jeżeli nie chcecie się denerwować to po prostu omijajcie tą kobietę. Szkoda czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia T łódź
Niestety ale Pani Doktor jest osobą której nie poleciłabym nikomu... traktuje ludzi jakby im łaske robiła że z nimi rozmawia. Pani doktor jeżeli to Pani czyta to przypominam że Narodowy fundusz płac***ani za pracę i nie robi Pani tego rekreacyjnie....Wychodząc z gabinetu po badaniu czułam się upokorzona i bałam się o cokolwiek zapytać. Mam serdecznie dość ludzi pokroju tej Pani ... nie jestem osobą zawistną ale ostrzegam żeby omijać tą Panią szerokim łukiem. Na szczęście jest wielu dobrych lekarzy którzy rozumieją pacjentów i starają się pomóc zagubionym i nie zawsze wszystkowiedzącym pacjentom:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygadana to ona rzeczywiście nie jest ale bylam zadowolona z prowadzenia mojej ciąży. Dmuchala na zimne. Mialam do niej zaufanie. Na specjalistyczne usg faktycznie wysyla do kolezanki. Chyba tu komus mocno podpadla bo ja nie mialam az takiego strasznego wrazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka w ciąży
Fakt mi podpadła i to bardzo, jednak jak widać po pozostałych wpisach Pani dr Agata Karowicz-Bilińska podpadła wiekszej ilości kobiet. Dobrze że mamy internet i możemy dowiedzieć sie co nieco o lekarzu. Dzięki temu może Pani doktor następnym razem zastanowi się nad swoim zachowaniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jakies konkrety? Np. nie zleca badan, niezrozumiale tlumaczy itd. bo mam wrazenie ze wszystkie posty pisze jedna i ta sama zdenerwowana osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Dr Karowicz jako ginekologa a w zasadzie zdecydowanie odradzam wizyte u tej pani. Sposob w jaki sie wypowiada jest bardzo pesymistyczny, brak usmiechu i kobiecego a nawet zwyczajnie ludzkiego podejscia do sprawy. Nie udziela informacji jesli czlowiek nie zapyta tylko siedzi za biurkiem z takim wyrazem twarzy jakby miala do przekazania najgorsze wiesci jakie mozna sobie wyobrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywny Tata
Szanowne Panie, Wprawdzie nie jestem kobietą, Pani Profesor prowadziła ciążę mojej żony i aktualnie z drugą ciążą także udaliśmy się do niej jako do lekarza prowadzącego. Rzeczywiście może wydawać się osobą oschłą ale wydaje mi się że od lekarza wymaga się wiedzy i doświadczenia. Rozumiem że kobieta w ciąży wymaga specjalnego traktowania i jest bardziej wrażliwa na zachowanie innych osób lecz kryterium wyboru lekarza nie polega na sympatyczności lecz wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 44 lata.Od 18 roku źycia kontroluję się u pani dr.Prowadziła cudnie 3 ciąźe i jako jedyna gdy miałam 18 lat zauważyła moje zagrożenie źycia ( 3-ech niezależnych ginekologów wpędziłoby mnie do grobu)-uratowała mi źycia. POLECAM- DOŚWIADCZONY GINEKOLOG!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co Wy piszecie!! Pani doktor jest najlepszym specjalista jakiego znam. Jest bardzo mila i uprzejma, tylko proponuje troche szczerosci i otwartosci. Pani doktor prowadzila nasza ciaze i bardzo pomogla przejsc wiele ciezkich chwil. Zjade swiat za nia bo i w Londynie chodzilam do doktor i teraz z Gdanska bede do Lodzi jezdzila. Chyba naprawde piszac takie oszczerstwa malo wiecie o lekarzach ginekologach i ich ciezkiej pracy!! Ja zdecydowanie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie musi być miła, musi być fachowa i rzeczowa. Profesjonalna. Co mi po słodkim pierdzeniu. Lepiej wyjść z płaczem i wiedzieć, na czym się stoi niż robić dobrą minę do złej gry. Pozdrawiam wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Chappell
Jestem bardzo zdziwiona niektórymi wpisami na tym forum. Pani doktor była dla mnie kompletnym zbawieniem, cudowna, ciepła i bardzo mądra. Tylko dzięki niej staliśmy się rodzicami, kiedy zdiagnozowała u mnie bardzo niski poziom progesteronu. Wierze, ze równe mogą być dowswiadczenia osobiste pacjentów, ale nie zapominajmy, ze jako pacjentki tez nie zawsze jesteśmy najłatwiejsze. Ja nie wahałabym się ani chwili, żeby polecić panią doktor! Nie zrażajcie się negatywnymi opiniami na tym forum. Pani doktor jest naprawdę niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla Niej liczy się tylko kariera i kasa  i owszem miła jest w swoim prywatnym gabinecie. Nie potrafi się przyznać do błędu a słowo przpraszam nie istnieje dla tej Pani. Nie piszę tego z zemsty, bo na to szkoda mojego zdrowia , nie chcę żeby skrzywdziła jeszcze kogokolwiek tak jak mnie. Zgadzam się lekarz nie musi być miły ale ma mieć w sobie pokorę co do swoich umiejętności i przede wszystkim działać dla dobra pacjenta a nie swojej kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×