Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

PUSIU pisałam tak jakby dzisiaj bo juz byla prawie pierwsza. dzien upłynal mi w miare intensywnie jak na moje nicnierobienie bo odwiedzila mnie kolezanka ze zwoja 9 miesieczna pociecha wiec i ja zaraz z rana postanowilam pojechac po ciacho ... pote psiedzialysmy troszke no i tak jakos zeszło nam do 15 a potem mycie klakow a ze mam je do pasa i troche ich jest to chocby z suszeniem i rozczesywaniem troche mi zeszło. potem hit dnia .. postanowilam skonczyc dzien dietetycznie i o 18 zjesc jedynie winogrona ( wiem... sporo cukru no ale zdorwe " ...... ale efekt fonalny okazal sie byc inny bo w koncu skoczyło sie na dwoch puszkach pasztetu uzuepłnionych kuleczkami rafaello i kawa ;/ wiem ... miks niezły ale chociaz Marcie sie podoba bo kopie teraz jak oszalała :) Nie wiem cz'y to oznacza ze bedzie fanka pasztetu jak mamusia??? Oby nie :p takze Pusiu to prawie jak Twoj Bod art :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babki gdziescie sa???? :) niffi ty juz calkiem zniklas?? Zdeterminowana a ty ciezarna gdzies hest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo wlasnie zauwazylam ze zdeterminowana nasz tu wpis haha ale jaja:) To kochana pieknie pojadlas ale jsk piszesz ze Martusia happy to super:) Teraz obie mozecie haha pozniej tylko ona :) A ja kochana zaczynam z i can juz pod piatku wziasc sie w 100 procentach za siebie :) Ostatnio pol roku temu pilnowalam sie tak jak zamiezam od piatku wiec trzymaj kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka LaSki ;) u nas lato :) caly dzien spedzikam w ogridzie :) sadzilam kwiatki i ogrod coraz lepiej wyglada :) zaraz zmykam na spacer, wroce ogarnac dol i ulozyc plan jedzenia na tydzien:) Jutro zakupy i bedzie git:) piatek tuz tuz :) A wy jak??,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka2015
Witam forumowiczki. Podziele sie z wami moim doswiadczeniem, sama odchudzałam sie kilkadziesiat razy ale bez skutecznie. Moja znajoma poleciła mi sinsay2015@yahoo.pl i u tej osoby tabletki White LIon Tea, po mniesiacu schudłam 6,5 kg bez cwiczen i meczacych diet. Mam nadzieje ze Wam pomogą tkże sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity :) jak pisalam dzis zaczynam walke wc100procentach o 58 kilo:) Trzymam sie dzielnie choc musze wiecej widy pic:) Zaluczylam dzis 6km biegu i 40 przysiadow :) A wy jak ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSIU !!! Docieram ;/ sorry nei ybyło mnie ale chyba przesadzilam z pozradkami i efekt taki ze miesniak sie odezwał :( do tego stopnia ze na szkole rodzenia pojawil sie sam Lukasz a ja zostalam w domu w lozku :( Dzisiaj juz lepiej ale jakby szału nie ma bo mała sie cisnie niemozliwie wiec sikam non stop :p najlepiej to byłoby chyba miec takiego mega pampersa:p Graty za przysiady !!!! Ja z moim kolanem to nigdy do 40 nie doszłam jedynie spacerek 3 razy po 25 ze sztangielkami - polecam bo pupa jak marzenie choc Ty juz teraz pewnie taka masz:0 Do tego biegu :p Boze... jak jak tesknie za biegami , a jak sobie pomysle ze nim wroce do moich 15 to pewnie z rok minie to az mi smutno ..... ogolnie mam nadzieje ze wroce do diaska do formy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:)zdeterminowana bidula si si ciagle :) dibrze ze to juz koniec nie dlugo:) a do biegania kochana ani sie zauwazysz jak czas zleci i bedziesz biegala:) Ja trzymam sie dzielnie:) dzis zero cwiczen ale ok bylam na meczu corki suuuoer dziewczyny wygraly :) 3-0 :) Kupilismy malemu lozko pietrowe wiec tez dzis byli skrecanie itd:) Teraz wszamalam kolacje serek wiejski i wuecue naszlo mnie na pieczarki i usmazykam do tego pieczarki haha jak babka w ciazy i zjadlam nawet dzieci mowily ze dibre haha:) Ok zmykam mysiu mysiu:( A wy jak dzis;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity u mnie dzis 0.5 kg mniej wiec happy happy jestem:) 6 km zalumiczone i 40 przysiadow:) Wieczorem jeszecze spacer w club walking :) Jedzonko ok choc powiem sluna poleciala bo rodzinka dzis miala riladki z kurczaka ":) Szkoda ze tu tak cichoiooo:( zmykam zmykam pozmywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza ciagle;( ja sie trzymam:) rano 6 km biegu , wieczirem 4 km walking:) -1kg w 6 dni :) zdrowo :)jeszcze 3 i bedzie git:) pozd Zdeterminowana Ican gdziescie saaaa laski????;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sammma:( Wrocilam wlasnie z kosciola z polskiej mszy :) pelna nadzieji :) Nastepny dzien zaliczony czyli 8 dni bez slodyczy :) chodze najedzona i jestem coraz blizej celu :)" Jeszcze tydzien i nadejdzie dzien odpustu :) zjem hmmm napewno jakies ciacho :) moze pizze haha i napewno lampke wina free alcohol :) Jestem tez przed babskimi dniami juz za 3 dniii buuu zobaczymy jaka bedzie waga:) Ok to tyle zmykam mysiu i nuny :) a moze jakas komedia haha buziole i do jutra aaaa jutro jade robic pazurki a jak trza cosik robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity;) Widze ze jestem tutaj stalym samym bywalcem:( Coz:( U mnie ok dzis lekko zboczylam z drogi ,ale to dalo mi tylko kopa na nastdpny tydzien:) Zjadlam kurczka z rozna i kilka frytek , ogolnie tydzien super zsliczylam :) w sobote nastepne wazenie;) A u was ? Waga w dol czy cm dzis wolne od cwiczen jutri za to bieg i wieczorem spacer a ranno fryzj3r ;) Zmykam kobity posiedziec z mezem bo od jutra 5dni bedzie navinal :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity;) Widze ze jestem tutaj stalym samym bywalcem:( Coz:( U mnie ok dzis lekko zboczylam z drogi ,ale to dalo mi tylko kopa na nastdpny tydzien:) Zjadlam kurczka z rozna i kilka frytek , ogolnie tydzien super zsliczylam :) w sobote nastepne wazenie;) A u was ? Waga w dol czy cm dzis wolne od cwiczen jutri za to bieg i wieczorem spacer a ranno fryzj3r ;) Zmykam kobity posiedziec z mezem bo od jutra 5dni bedzie navinal :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki;( Pochwale sie wynikami diety i treningow w sobote :) zonaczymy jak mi zejdzie :) Ogolnie dobrze, trxymam kciuki za was a wy za mnie ok:) Dzis dzien bez cwiczen jutro rower 1 godz i hulahop 30 min Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Hejka ja dzis juz rano zaliczylam rower i hula hop zaraz zmykam na walking z grupa":) U mnie dobrze z kazdej strony :) cm zlecialy teraz czekam na wage w sobote:) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jak obiecalam jestem zwazona :) Poszlo prawie dwa kilo juppijuppi Cm wiecej bo w okolicach brzucha przy pepku poszlo 7 cm ,biodra 2 cm , oponka 4 cm wiec idzie wspaniale i tak ma byc :) zostalo 2 kilo do upragnionej wagi :) Jutro odpust i od poniedzialku jedziemy dalej :) trzymam kciuki za was i za.siebie buziole szkoda ze startch kolezanek tu brak :( walcze ostatnio sama :( daje rade to sie liczy wytrwalam i wytrwam :) Udanej majowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusiu no Twoje postepy sa oszalamiajace!!!! Cm leca Ci pieknie wiec chyba zadna majowka czy nawet drobna rozpusta nie beda Ci straszne . Mnie ostatnio znow gin nastraszyl ze wg niego szyjka sie skrocila i ze mam lezec na dupsku wiec dzisiejsze lekcje odwolalam choc oczywiscie mialam dylemat finansowy no ale moj mi doradzil ze zobacze po poniedzialkowych prenatalnych. No niby racja wiec zostalam w domu i znow duzo wiec leze co jest upiorne no ale z drugiej strony ....czego sie nie zrobi dla bobasa . Nie wiem co jesz dokladnie ale moze i ja bede mogla byc na Twojej diecie tyle ze po drobnej modyfikacji bo nie wiem czy bede karmila czy nie . Chcialabym nie przecze ale po mojej cesarce z powodu tego miesniaka i lekow i tak mi jej nie dadza przez 3 dni okolo wiec boje sie ze jak zasmakuje butli to potem cyca juz nie bedzie chciała:(Trzymam Pusiu mocno kciuki za Ciebie i mam zamiar dolaczyc. Fitnessowo pewnie nie bo po cesarce 4 tyg minimum trzeba zapomniec o ruchu - mowua nawet o 3 m-cach ale tyle to nie wiem czy wytrzymam ????Po urodzeniu bede chociaz jadla jak czlowiek wiec juz moze tym Cie jakos zmotywuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jak tam u was ja wlasnie skonczylam biegac 6 km a teraz przysiady trzeba zaxzac tydzien dobrze i zrzucic cio sie zjadlo wczoraj:) Mileho dnia buziole (Wczoraj mialam rano 59.70 cel blisko , dzis sie noe aazylam bo wczoraj odpust wiec waga nie wiarygodna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaka
Hej dziewczyny zaczynam trzeci miesiąc odchudzania i pozbyłam się już 13kg jestem bardzo zadowolona, ponieważ pierwszy raz coś ruszyło w moim odchudzaniu :) Jeżeli macie pytania to możecie śmiało do mnie napisać magda.orzechowska87@wp.pl postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Jak mowilam ja od wczoraj na dobrej drodze znowu ku gobieniu kilogramow:) W sobote wazenie i pomiary:) Dzis bylam u lekarza naddal chorobowe i dodatkowo bede miala badania serca przy wysilku hmmm obaczymy Ogolnie jakos idzie wlasnie jem salatke 3 jaja pomidorwy szczypior papryka ogorki konserwowe i 5 gr orzechow wloskicj :) Mniam :) Zmykam pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Hejka babki :) ja ciagle na polu walki ":) w pasie poszlo mi 10 cm jupppi :) waga cigle brakuje 2 kilo ale jak cm leca to ok Dzis juz piatek za 2 dni odpust i chyba upieke ciasto marchewkowe :) i wino bezalkoholowe :) A jak u was babilulki:) Zmykam poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski :) jak tam u was ? Ja dzis zakupowo ,na jutro zaopatrzylam sie w steki mniam mniam robie pierwszy raz mam nadzieke ze beda super :) z fryykami :) deser lody i czekolada :) iii winko no i dzis upieklam ciacho z truskawkami , marchewkowego nie chcieli buuuuu ale upieke w przyszly weekend :) Jak pisalam waga stoi ale cm powoli ida w dol wiec ok ide tymm tempem narazie i musle ze bedxie ok aaaa i lece do polandiiii w lipcu :) To tyle do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×