Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

ee tam szczypior...wtedy to bedzie git :P tak kochana kup miarke...lepiej sie zmierzyc :) jutro mam pare spraw do zalatwiania..wiec z rana na 100% nie pocwicze. Ale moze wezmie mnie ochota pocwiczyc wieczorkiem z dvd?W kazdym badz razie jeszcze moj zapal mnie trzyma ;) napisalam zdeterminowanej, ze znow tu siedzimy ..mam nadzieje, ze sie dolaczy :) ja dzis zjadlam: sniadanko: kromka chleba ciemn. z serkiem i pomidorem, po bieganiiu banan, obiad salatka z indykiem i kolba kukurydzy, kolacja: dwa nalesniki z maki pelnoziarn. z serkiem wiejskim, czosnkiem i szczypiorkiem :) Poki co nie jestem glodna... :P ale wlasnie zapijam sie..owocowa herbata. Przygotowalam sobie litrowy dzbanek i powoli spijam ;) milego bieznikowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :)wczorj zapomnialam sie pojawic tak zlecial dzien szybko ze szok:) Ale trzymalam sie z jedzonkiem wiec plus dla.mnie :)dzis na wadze 60.60 juppiii woda z3szla zostalo jeszcze jakies 2kilo:) Wczoraj sniadanko platki twrog owoc cynamon 2snad chleb szunka szpinak ser i pomodor obiad filet fasolka zielona fasola czerwona puszka pomidotow oregano i 40dkg ryzu:) Pozdwieczorek chleb z szynka i ogorkiem i szpinak uwielbiam go kolacja no tu mialam problem bo o 8 nie bylam glodna a ze chcialam poczytac stwierdzilam ze po co jesc jak nie czujr glodu to wciaglam ogorki konserwowe 3 szt i o 22 juz spalam:) A wy jak ? Dzis spadam do roboty na 3 godz pozniej zrobie szybki obiad i wieczorem bieganie albo rowerek zobaxze :) Zmykam bo dzieci do szkoly i ja na 9 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :)wczorj zapomnialam sie pojawic tak zlecial dzien szybko ze szok:) Ale trzymalam sie z jedzonkiem wiec plus dla.mnie :)dzis na wadze 60.60 juppiii woda z3szla zostalo jeszcze jakies 2kilo:) Wczoraj sniadanko platki twrog owoc cynamon 2snad chleb szunka szpinak ser i pomodor obiad filet fasolka zielona fasola czerwona puszka pomidotow oregano i 40dkg ryzu:) Pozdwieczorek chleb z szynka i ogorkiem i szpinak uwielbiam go kolacja no tu mialam problem bo o 8 nie bylam glodna a ze chcialam poczytac stwierdzilam ze po co jesc jak nie czujr glodu to wciaglam ogorki konserwowe 3 szt i o 22 juz spalam:) A wy jak ? Dzis spadam do roboty na 3 godz pozniej zrobie szybki obiad i wieczorem bieganie albo rowerek zobaxze :) Zmykam bo dzieci do szkoly i ja na 9 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja heja i jestem !!!!wczoraj dzien bez wpady ale dzis za to buuu rano wciaglam pizze na sniadanie buuu maz i dzieci zjadly wczoraj wieczor a ja ze pozna godzina moglam sie tylko oblizac a ze rano czasem mozna odpust zrobic bo do wieczora sie spali to zjadlam a godzine pozniej juz na biezni i rowerku dzis spalalam co zjadlam :) Reszta dnia bez zmian czyli trzymam sie planu ,jedyne co to wiecej wody mi trza :) A teraz zmykam psa malego wykapulac :) U was jak idzie? I can gdzie cie zwialo no i czekam czekam na nasza zdeterminowana ale ciiiszaaaaa:) Do juterka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka noedziela zleciala :) Pocwixzylam tzn spacer z psem 7 km i 120przysiadow 20 pompek:) No i caly dzien myslalam o czekoladzie walczylam jak lwica i cooo zasnelam chyab o 22 i o 23 przebudzilam sie a maz jadl orzeszki i ja garsc orzeszkow wciaglam i poszlam spac buuiu i jak sie tu trzymac:( Wiecie co chyab to psychiczne pilnowanie ciagle nas pcha w odwrotnym kierunku,wiec miejwiecej paczmy co jemu starajmy sie zdrowi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jak tam u was ? U mnie nie zaciekawie choc powiem ze wczoraj pocwiczylam z chodakowdka super figura na celulit i jest ok dzis bola posladki :) Dzis mam sredni dzien no niestety rano wpadla kolezanka i 2 godziny sluchalam jak sie zwieza i chyna za bardzos ie tym przejelam i mam lekki dolek i dzis nie przezwyciezalam checi na slodkie buuuuu ale ale ale moje drogie po jednym dniu nie ma ci sie zalamywac i trza sie podniesc i ustalic nowy plan a wiec plan 3pazdziernik zaczynamy 90dni do sylwestra kto startuje ze mna 6dni zdrowego jedzenia i 4-5 dni cwixzen a 7 dzien odpust pozwalamy na cos slodkiego lody fasfoood czy cosik podobnego :) Jedziemy z tym koksem 58kilo czeka na nas tam na koncu 90dnii :) nic na sile tzn jak mamy lenia nie cwixzymy ale pilnujemy jedzonka i zajadamy marchewke w dni kiedy nas cos najdzie albo pijemy 0procent 7up tez pomaga ;) Powoli a do przodu moze jak bedzie cel (data)ustalony to prosciej bedzie aaaaa i waga startowa i cm podajemy i zaxzynamy od 3pazdziernika :)kto ze mna :) Podswac bede codzienny jadlospis :)i co cwiczylam jak dam rade :) Metlik w glowie od kilku dni ciagle mysle i zastanawiam sie jaka droga najlepsza i postanoeione :) dam rade :) i jak ja dam yo i wy dacie :) Ok zmykam rozpisac papu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, przepraszam że się nie odzywałam. Jak któras ma ochotę to zapraszam na nowe forum gdzie walczę od początku tego roku z tymi samymi kilogramami ;-) Podaje link:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania192
Ja walczyłam ze swoją nadwagą od zawsze i nigdy nie miałam takiego efektu jak z African Mango http://szczupla-kobieta.pl zawsze miałam drastyczne diety,siłownia i nie mogłam schudnąć a to może też dlatego,że ciągle czułam się głodna... Odkąd stosuję suplement nie czuję głodu i chudnę;) w 2 miesiące 16kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×