Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gosczula
u mnie raczej nici z ciazy ;/ czuje bol brzucha jeszcze teraz cwiczylam to kompletnie mnie rozwalilo;/ i podczas siusiania jak sie wycieram papierem widze takie czerwono-brazowe plamki;/ no nic trzeba dzialac dalej;] teraz wyjezdzam na caly tydzien w dni plodne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wyjechałam w zeszłym cyklu na dni płodne na cały tydzień i niestety owu mi się przesunęła i kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123tak weź nospę to działa rozkurczająco :) kiedy mialaś dokładnie owulację ?;) negatywny test jeszcze nic nie znaczy :) poczekaj do terminu @ i zrób jeszcze raz test albo na bete idz :) ja dzisiaj jak ćwiczyłam to dorzuciłam sobie serię na brzuch i biodra :) i moje jajniki i macica stanowczo zaprotestowały :) zaczęło mnie ciagnąć,kuć itp :) no cóż :) brzuszki trzeba zostawić na okres po ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Powinni o tym już pisać w podręcznikach, że jeżeli zaczynasz myśleć o ciąży i się starać, to zacznie ci się owulacja przesuwać :D bo ja widzę, że to jest już standard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
wlasnie mnie to wkurza od stycznia obiecalam ze bede sie starac zaczelam mniej wiecej w lutym na poczatku byl 1 staranie obiecalam ze aczne od nowego roku zdrowiej jesc pije codziennie soki z buraka marchwi jablek, cwicze a tu nie mozna;/ myslalam ze jak kobieta zacznie dbac o siebie przyjdzie to szybciej;/ U mnie zmiana miejsca nie bedzie drastyczna tylko jakies 60 km ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
1-2. Marca mialam oznaki owulacji. A potem 7.03 mialam rozowe plamienie to byl 19 dc dziwnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
123tak jeżeli miałaś owulację 1-2 to masz bardzo długą drugą fazę cyklu...ile trwa u Ciebie faza lutealna? Czyli od czasu owulacji do okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to plamienie to było pewnie poowulacyjne :) czasami podczas owulacji pęknie jakies naczynko i potem sa plamienia :) a wiesz ile trwa twoja faza lutealna :) ? ja obstawiam że tego 2 marca nie było owulacji,tylko dopiero oznaki,a owulację mogłaś mieć 6 lub 7 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Niewiem ten cykl jest dziwny. Ucze sie dopiero obserwowac organizm po 3 latach tabletek gdzie wszystko jak w zegarku bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja też obstawiam tak jak Brzoskwinka, że 7 miałaś owulację, bo faza lutealna trwa zazwyczaj 14-16 dni :) no i to plamienie by też mogło o tym świadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123 gdy bralas tabletki to nic nie bylo jak w zegarku, bo nic się nie działo przecież :) A krwawienie było krwawieniem z odstawienia. Skoro piszesz, że jesteś po 3 latach brania tabletek, to Ci jeszcze się cykle nie unormowały. Dawno odstawilas tabletki? Może warto by bylo skonsultowac się z lekarzem? Nie daj sobie wmowic ze organizm sam musi dojsc do siebie bo mozesz sie tego nie doczekać. * Marta co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Tabletki odstawilam w grudniu. Z tym zegarkiem to chodzilo mi o okres ze zawsze wiedzialam kiedy bedzie nie musialam obserwowac swojego ciala. 2 dni temu jak bylam na zakupach mialam silny bol podbrzusza ze nie potrafilam swobodnie oddychac . Myslalam ze lada chwila okres a tu nic. Przeszlo po 15 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Aleksandra1906 ja jednak czuje ze to miesiączka ;] ale się nie poddaje i teraz polece na całego;] kupiłabym te testy jednak nie wiem czy to coś da;/ je sie robi codziennie czy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Bola mnie tez sutki od paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
123tak najlepiej jak pojdziesz do lekarza bo moze to jakas infekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Dzwonilam i szukalam prywatnie nikt nie jest dostepny dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
oojj to nie dobrze;/ a telefonicznie nie mozna sie z zadnym lekarzem skontaktowac chocby rodzinnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Moj lekarz rodzinny to czlowiek ktory uwaza ze jak nie masz goraczki to jestes zdrowa i wogule nie bada. Nawet nie spojrzy na pacjenta jak wchodzi do gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gość u mnie bez zmian. Tzn @ brak. Czuje jakieś takie rwanie w pachwinach aż na uda promieniujje. Nie wiem... jutro moze za tydzien przyjdzie. Teraz ide sasiadce posprzatac na dole wiec troche ruchu bede miala moze dostane okres. Temp znowu w gore jednego dnia o 0.1 i kolejnego tez. Dzisiaj bylo 36.6 ale wiesz jak to z ta moja temp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Udalo mi sie zapisac do gina. Ide o 16.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
noo to całe szczescie tylko jak wrocisz od lekarza to zdawaj relacje szybko co to bylo ? no nic to ja mykam na razie bo musze sie zajac babuszka a ma 91 lat i zaliczyla mi wczoraj w domu upadek ;/ bede wieczorem piszcie, piszcie to bede miala sporo do czytania;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
123tak tez tak mialam...trwalo to z 2 dni tzn takie bole, ze nie dalo sie oddychac ani siedziec...samo przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wróciłam własnie z miasta z siostra :) kupiłam sobie testy owulacyjne,25 zł za 5 testów zdzierstwo :) ale mam jeszcze pięć z allegro :) muszę się wam czymś pochwalić :) zrobiłam coś dobrego i jestem z siebie dumna :) a więc idziemy sobie chodnikiem koło galeri a na chodniku leży jakaś kartka,ładnie złożona,i przebijały jakieś pieczątki.Podnoszę a to recepta.Jakiś Paweł Tusz zgubił :) kurcze i myśle sobie że musze mu ją oddać bo to jeszcze dzisiejsza i pewnie szuka biedak i się martwi.Ulica i numer bloku był podany na recepcie,ale nie było ani numeru klatki ani numeru domu,ale to nic,znalazłam jakoś ulicę znalazłam blok,ale w tym bloku 5 klatek,no nic jak postanowiłam że oddam to muszę szukac zapytałam jakiś dwóch pań ale nie znaja i nie wiedzą gdzie ,i chodziłam tak po klatkach dzwoniłam domofonem,i wiecie że jak na złość nie było większości w domu,z jednej klatki odsyłali mnie do drugiej i tak w kółko :) ale w końcu go znalazłam,idę pukam do drzwi pytam czy tu mieszka Paweł Tusz bo receptę znalazłam i chciałabym oddać,a jego szczęśliwa mina po prostu była bezcenna,zrobiło mi się tak ciepło na sercu,normalnie cieszylam się jak dziecko,że on się ucieszył i że mu pomogłam :) Potem jak już wyszłam z mieszkania,jeszcze wyjrzał i powiedział że jednak warto wierzyć w ludzi :) Cieszę się że zrobiłam coś dobrego i po raz kolejny przekonałam się że warto być dobrym człowiekiem :) Podobno dobro do nas wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie brzoskwinka. ;) Dobra z ciebie kobieta ;) malo takich ludzi na tym świecie. Dobro zawsze wraca i to dwukroć, wiec czekamy na kolejne bliźniaki :p :* Ja wróciłam i umieram. Brzuch mnie okropnie boli plecy też... jakaś makabra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×