Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

ja już rok łykam kwas foliowy :) i nic się nie dzieje :) to witamina przeciez wiec ci nie zaszkodzi :) Facetom to łatwo powiedzieć :) mój tez czasami mówi żebym się nie martwiła bo młoda jestem jeszcze ale weź się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie brzoskwinka. Ale to takie denerwujące jak wszyscy dookoła zaliczaj wpadki, a człowiek się stara i stara i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
karnataka jak jestes po slubie to z checia poczytam, jak ty zorganizowalas przyjecie. czy to bylo przyjecie tylko obiad czy ciasto +tort?? w ogole mozesz mi wszystko co najwazniejsze napisac:) no i mniej wiecej jakie to sa koszty razem z suknia, garniturem i cala reszta? wiadomo, ze w kazdym rejonie inaczej, ale bede miec chociaz uogolnienie. tak macie racje dziewczyny -slub ze wzgledu na wiare, a nie powinnismy patrzec na ksiedza i jego kochanki na boku, bo to o nim swiadczy. dzisiaj zaczelam brac metformax i duphaston i czekam na kolejny monitoring...:) nie nastawiam sie, bo wiem ze w moim przypadku moze byc dlugo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ja kwasu foliowego nie lykam, bo lekarz nic mi nie mowil....a powinnam??? kiedys tylko wspomnial, ze w trakcie ciazy, ale wczesniej to nie pamietam, czy mowil...dobrze, ze zlecil mi te badania, a nie ze rok musze czekac, bo z regul y do roku daja czas. jak tak czytam to ciagle macie jakies objawy...a to bol tutaj, a to tam, a ja nic nie mam, nic nie czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
bede pozniej - praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska zupka - koszt sukni i garnituru to bardzo różnie się kształtuje. Sukienkę możesz kupić za 1000 zł lub za 5000 zł. Albo można wypożyczyć. Garnitur tak samo. Czasami można trafić fajną ofertę i nie za drogo. Tak samo fotograf czy kamerzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
wiem, wiem....chyba zostaje mi przejsc sie w niedlugim czasie i zorientowac sie w cenach...ja t bym chciala suknie taka skromna, prosta, a zarazem zwiewna zeby taka beza nie byla. no i jasne.....koszty wszystkiego sa rozne. tak samo fotografa, jak i np cena za taki obiad dla rodziny. wracam do pracy, a za chwile tutaj musze spojrzec :P ehhh...uzaleznienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Kochane!! Kwas foliowy to podstawa! Minimum 3 mies przed, moja mama pracuje w szpitalu i twierdzi, że nawet pół roku. Ale NIE WOLNO o tym ZAPOMINAĆ, bo dziecko może mieć poważne wady. Już w szkole mieliśmy szkolenie takie małe, że jak tylko kobieta współżyje to musi brać kwas f tak profilaktycznie, bo dzieci się zdarzają :) Zamiast patrzeć czy cycki szczypią i ciągnie w brzuchu, i jaki śluz, a czy coś tam innego mrowi - łykajcie kwas foliowy codziennie. W Rossmannie to nawet ostatnio bardzo tani znalazłam na 2 mies chyba :) Ja od grudnia znowu zaczęłam codziennie brać. Co wieczór sobie łykam jak kładę się spać. Zawsze przy łóżku. To jest chyba pierwszy krok w staraniach o bejbika! Ha! Ja od tego starania i myślenia i dzieciuszkach zaczęłam fotografować dzieci i całkiem nieźle mi to idzie. Może komuś sesyjkę już po urodzeniu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie ciazy brak :) jak bedzie ciąża to i o sesyjce się pomyśli :) moja suknia była tak prosta,z tafty,delikatnie zdobiona ale cholernie droga,dałam cos koło 4 tys ,fakt że w salonie w warszawie,ale jak się potem orietnowałam taką suknię na zamówienie mozna sobie uszyc nawet za 1600 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
tajska_zupka u mnie było tak: 95 zł/os za 3 dania ciepłe, przystawki,alkohol około 1000-1500 ślub 16, obiad 17:30-18, o 22 tort (6kg ale za duzo)480,skrzypaczka 500,suknia 3000 (sprzedałam za 1600),gajer 700 (maz ma teraz do pracy),buty moje-0 (czerwone szpile nienowe),męza150(ma do pracy),fryzjerka siostra,makijaz 50,w kosciele około 1000.zadnych grajów, muzyka z laptopa (mielismy nagłosnienie).Jeśli byłabyś blizej zainteresowana to pisz ankaran@wp.pl, moge podeslać pare zdjec i kalkulacje co i jak wygladało na warunki podlaskie w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam suknie za 1300 wypożyczona. Moj maż garnitur taki kupił żeby mógł w nim chodzić na inne imprezy. Ja do sukni jakieś dodatki i buty to pare stówek+ fryzjer paznokcie makijaż kolejne pare stów (teraz dokładnie nie pamietam ile to wyszlo) sala chyba była najdroższa. Od osoby 200 czy 250 to tak nie najdrożej jeśli pomnożyć to razy 30 osob. Kamerzysta i fotograf - 1600 tak samo orkiestra. Jeszcze do tego tort ciasta wódka we własnym zakresie i samochod dekorowanie sali auta i coś tam na zapowiedzi tzw... szału nie ma patrząc na wesela za 50000-70000 zł, ale nam to wystarczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny sa bardzo różne więc najlepiej chodzić i pytać :) u nas orkiestra zażyczyła sobie 3500,jakoś 200 opuściła,fakt że bardzo dobra i fajna ale dajcie spokój,a tylko 3 osoby,fotograf i kamerzysta też 2900 po zniżce,bo to znajomy :) wszystko kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Bialystok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
O, w Białym studiowałam :) Drogie te wasze wesela były;) 1000 za kościół?? Masakra. Zastanawiam się czy nie robić fotek na weselach i myślałam ze 1000 to dużo a Wy piszecie 2900? W Ełku to jednak jest biednie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Oj kocham ja ten swój Ełk ale chyba trzeba się wyprowadzić;) mam swoją działalność a tu ciężko jest.. na Śląsk najlepiej bo tam wesela drogie;) Kto ze Śląska? Btw - moja kuzynka w Raciborzu miała mega ekstra poród! Jak w klinice prywatnej a to zwykły szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Oj kocham ja ten swój Ełk ale chyba trzeba się wyprowadzić;) mam swoją działalność a tu ciężko jest.. na Śląsk najlepiej bo tam wesela drogie;) Kto ze Śląska? Btw - moja kuzynka w Raciborzu miała mega ekstra poród! Jak w klinice prywatnej a to zwykły szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Oj kocham ja ten swój Ełk ale chyba trzeba się wyprowadzić;) mam swoją działalność a tu ciężko jest.. na Śląsk najlepiej bo tam wesela drogie;) Kto ze Śląska? Btw - moja kuzynka w Raciborzu miała mega ekstra poród! Jak w klinice prywatnej a to zwykły szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Sory za to wyżej, zawiesiło się coś w moim tel. Poszło aż 4 razy. A Ty Brzoskwinko skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Zrobiłam dziś test, jedna kreska. A już miałam nadzieję, że się udało. Tracę motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Gościu M, podnosisz na duchu takimi wiadomościami. Gratuluję. Oby bliźnięta zdrowo się rozwijały, ale nawet jedno będzie olbrzymim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
23.03 dopiero, ale już straciłam nadzieję na ten cykl. Podłamałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja dzis znow wyladowalam na zakupach i wydalam kupe kasy....maz mnie ukatrupi:) ale nastroj oceniam na maksymalnie pozytywny:) mi ginekolog kazala zazywac kwas foliowy, mowila , ze organizm zaopatrzony jest po 3 miesiacach, a rok zazywania to juz luksus dla fasolki. kwas foliowy powinno sie zazywac , bo plod potrzebuje go na samym poczatku dla prawidlowego rozwoju, a jak wiadomo o ciazy dowiadujemy sie zazwyczaj 2-3 tyg po zaoplodnieniu a ten okres odpowiada za rozwoj mozgu przyszlego noworodka. ja zazywam folik, przyszly mi dzis testy owulacyjne i ciazowe z allegro:) zapas jest, pewnie wszystko wykorzystam w tym cyklu:) gosc M piekne zdjecie:) jejku ja sobie nawet nie moge wyobrazic jak to jest miec w sobie nowe zycie:) wewe a kiedy masz miec okres? moze za szybko zrobilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Termin mam na 23.03, ale miałam nadzieję, że już wyjdzie, a tu nawet nie było jaśniutkiej kreski. Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewe jak dla mnie to za szybko na test. ale wiem ze cierpliwosc w takich sytuacjach jest na wage zlota. nie sugeruj sie jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×