Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

A brzoskwinka bo ty bardziej ze wschodnich rejonow... to jesli chodzi o slonce to z 1h albo i z 2 roznicy pomiedzy nami. Godz ta sama ale slonce u mnie pozniej zachodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
A mi się chyba owu przesunela ;/ Zauważyłam, że mam dosyć dużo śluzu tak jak w dni płodne. Zrobiłam test owulacyjny a tam dwie krechy. A okres powinnam dostać pod koniec miesiąca ;/ Pewnie w takim układzie się spóźni... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
To działaj :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacje mam wg. Obliczen za 2 dni wiec pomyslalam, ze przez ten czas sie postaramy z mezem, przyznam ze poki co podchodze do tego ,,na luzie,, nie mierze temperatur itd. takie słodkie I miłe poczatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Działałam wczoraj :D A dziś maż w pracy to nie mam z kim. Nie wiem skąd to przesunięcie..Ciekawe teraz ile będę czekać na okres;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Trochę się spodziewałam, ze okres może mi sie spóźnić bo zawsze bolą mnie piersi i brzuch na kilka dni przed a teraz zupełnie nic ale nie spodziewałam się aż takich rewolucji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość to jest najlepsze podejście :-). Żebyśmy tylko nie zaczęły z czasem patrzeć na naszych mężów jak na dawców nasienia, he he he. W trakcie współżycia wyciągamy spod poduszki kalendarze itd. Ale ubaw by był :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość a no jezeli jeszcze dwa dni to dobrze działaj działaj :) chcebycmama faza lutealna trwa miedzy 12-16 dni,u niektorych kobiet 10 dni jak u Oli ;] wiec tu nie ma mowy zeby cos ci sie przedłuzylo.faza lutealna jest u kazdej kobiety stała. dobrze ze wczoraj przytulanki były ;] to traz okres za 9 miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
brzoskwinka: Noo zobaczymy czy mężuś sie postarał :D Gorzej jak miałam dwie owulacje i będą bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bo czytam, ze Wy już takie doswiadczone jestescie - długo sie staracie o dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa mamma
To ja gosc zmieniłam nicka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
chcebyćmamą złapałaś tę jędzę owulację na gorącym uczynku, że się przesuwa! Tak jak ja poprzednio! Kiedy Twój mąż wraca bo, dwie kreski oznaczają, że owulacja wystąpi w ciągu 24h, a przez to, że nie robiłaś wcześniej testu, to nie wiadomo kiedy odliczanie tych 24h się zaczęło. Dobrze że wczoraj działaliście, ale też dobrze by było jeszcze akcję powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz drugi cykl :) Dziewczynyyyy czemu ten czas tak wolno płynie? Czemu tak dłuuugo musze czekać? :P chyba zrobie jutro rano, a co mi tam :P Ja robię obiadek - dziś lasagne i zupa kalafiorowa :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
chcebyćmamą, bliźniaki? przecież bliźniaki są taaaaką rzadkością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Boże jak ja bym zjadła zupe kalafiorową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
I kto to mówi?? :) Bliźniaki dla wielu pewnie są spełnieniem marzeń i pewnie gdybym spodziewała się bliźniaków to jakoś bym to przyjęła na klate ;D ale zdecydowanie wolałabym rodzić ,,pojedynczo" :D Nie wiem czy by ogarnęła dwójkę niemowlaków :) chociaż kto zrobi to lepiej niż matka???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Nowa mamma dopisz sie do tabelki :) ostatnia data to data spodziewanej @ CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran______________10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 wewe____________33 lata_______3 cykl starań________23.03.3014 karnataka_________27lat________5 cykl staran________23.03.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No właśnie sie śmieję z tego, że bliźniaki "to taka rzadkość", a ostatnio mojemu kuzynowi się urodziły, kilka miesięcy wcześniej koledze a teraz możliwe że ja będę miała. Więc chcebyćmamą, jak nie będziesz miała bliźniaków to będę zdziwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc M czytasz mi w myslach :) co do bliźniaków to w dzisiejszych czasach gdzie coraz więcej młodych dziewczyn leczy się hormonami bliźniaki to już nie rzadkośc :) niedługo to bedzie coś normalnego :) kiedyś na ulicy bliźniaki zobaczyć to jak w totka trafic a dzisiaj na jednym spacerze kilka matek z bliźniakami można spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
A co dopiero jak rodzą się czworaczki :) Wyobrażacie sobie ile to pampersów trzeba zmienić na dobę?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
o kurcze...chcebyć mamą Ty masz już za 4 dni @ i wyszedł Ci pozytywny test owulacyjny...wiesz o tym, że test owulacyjny pokazuje ciążę wcześniej nić test ciążowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa mamma
Wow Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa mamma
Nowa mamma_________30 lat _______1 cykl starań___________10.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworaczki to już urwanie głowy :) ale jak czasami w telewizji mówią że kobieta urodziła sześcioraczki,albo raz nawet chyba jakaś miała dziewięcioraczki,no wiadomo że to przypadek 1 na x lat ale zdarzają sie :) to tam jest dopiero robota :) ale jak się rodzi więcej niż trojaczki to chyba należy się tej rodzinie opiekunka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×