Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Ale ja nikomu nie kaze i nikogo nie gnoje za odmienne zdanie. Napisalam tylko ze jesli ktos chce sie przyłaczyc to zapraszam. ;) Spadam dziewczyny. Duzo do roboty mam jeszcze. Trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość M widać twój lekarz coś robi,działa u was,żeby nie pojawiła się znówu taka sytuacja,a u brzoskwini co,nic a nic,zachodzi i traci ciąże :( przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu ale wy szanujecie swoją prywatność nie ma co.... ktoś nowy dołącza a ewelinka że popiszesz tydzień i będziesz jak swoja,to może od razu podaj jej adres ? litości,uważajcie,mało oszołomów na necie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama luty
gość- może ty sama jesteś jakimś oszołomem! To forum jest publiczne, nikt nie dzieli sie tu swoimi danymi. Wystarczy napisac ze nie można dołączyć do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
mama luty z pierwsza ciążą łatwo wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama luty
Taka dziewczyna- tak, zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań, w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam 6 testów, na każdym blada kreska :) niestety tydzień później już leżałam w domu z duphastonem, luteiną i asmagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asmag* magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama luty
gość- możesz mnie trolować, mam cierpliwość do dzieci. ;) evelinka- bardzo dziekuje za zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już.wynik dzisiejszej bety 670,24 ...czyli wiadomko co...jedna rzecz mnie zaskoczyła pozytywnie...a mianowicie mój progesteron ,który po zwiększeniu dawki wynosi.... 21,71,bardzo ładny wynik.i widziecie gbyby nie ten ****** cholesterol który mi przez pomyłkę zrobili tydzień po owu,wiedziałabym wcześniej że jest za niski i może było by ok,a do tego za dużo sobie pozwoliłam w drugiej fazie i to wtedy gdy jajeczko się zagnieżdzało.ogólnie po bardzo dokładnym wywiadzie lekarka zaproponowała mi dwa wyjścia,albo 1-2 cykle przerwy i dokładne badania,albo jeszcze ten cykl po poronieniu zawalczymy,decyzję zostawiła mi,powiedziała mi to co gościowi M,że będzie mi łatwiej zajść w ciąże od razu,i w tym cyklu od razu po owu mam zacząć brać progesteron w dawce 300,i nie czekać kilka dni,tydzień po owu zrobić progesteron,i potem w razie potrzeby mi zwiększy,i już w tej drugiej fazie cyklu nie robić żadnych remontów,malowania,wieszania firanek,dzwigania,prania dywanów i ćwiczenia ograniczyć tylko do spacerów,ewentualnie rowerek w tempie bez zadyszki,lekka dieta,no i najgorsze dla mego męzusia...nie uprawiać sexu w drugiej fazie.wspomniałam jej o tej aspirynie i mówiła że musi zajrzeć w moj***adania i jeszcze zadecyduje,może spróbujemy.mam podwójną dawkę clo żeby pęcherzyki wykształciły się dobrze i były dojrzałe,potem lutka 6 tabs. i oszczedny tryb życia a jak się nie uda to potem bedziemy działać inaczej. ja oczywiście wybrałam to drugie. dobrze że do owu mogę ćwiczyć to odreaguje te emocje,zaraz wskakuje w dres i ćwicze.za negatywne komentarze dziękuję ! nie potrzebuje ich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaga_TikiTaki
Brzoskwinka - jeśli mogę spytać - lekarki nie zaniepokoił stosunkowo mały spadek beta hcg? Z tego co kojarzę w piątek miałaś coś koło 800, teraz około 600 przy założeniu, że doszło do poronienia spadek powinien być większy. Pytam bo jak ja poroniłam to trzymali mnie w szpitalu i nie chcieli wypuścić do momentu aż spadek będzie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No to od początku Brzoskwinka zaczynamy...mnie to strasznie kusi, aby zrobić sobie przerwę z 6 miesięcy, odpocząć choć psychicznie, ale mój mąż twierdzi jak i lekarka, że nie powinniśmy czekać, wiem że mają rację, ale boję się tego strachu, który znowu będzie mi towarzyszył na każdym kroku przez kolejne miesiące, boję sie tez tego, że moje skłonności do ciąży mnogich przy tych hormonach co teraz brałam jeszcze się nasilą, a ja już nie chcę ciąży bliźniaczej bo to może i podwójne szczęście, ale najpierw poczwórne ryzyko. Nowe dziewczyny przyłączajcie się śmiało, zazwyczaj jest tutaj miło, tylko ze ostatnio emocje sięgnęły zenitu, ale wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość_M i Brzoskwinka życzę powodzenia i łatwych decyzji. Już będzie zawsze towarzyszył wam strach o ciążę. Nawet jakby się rok przerwy zrobiło. Wasze decyzje dziewczyny :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten piekny deszczowy dzien :p ja w pracy na 2 zmiane do 22 :( Witaj mama luty :) Brzoskwinko cos czuje ze w tym miesiacu Ci sie uda :) A dzisiaj chyba momi ma robic bete czy wydaje mi sie? Ja dostalam okres a mialam kurcze cicha nadzieje ze sie udalo jednak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
to prawda, że strach bedzie juz zawsze towarzyszył i żaden upływ czasu tego nie zmniejszy, a może nawet nasili... kurcze, mam dziwne uczucie, że druga dyskusja odbywa się na fb, a ja nie moge w niej uczestniczyć...a może po prostu jesteście zajęte swoimi sprawami i dlatego tu taka cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
To ja przekopiuję tabelkę. Siebie ponownie dodam, jak juz będę wiedziała jak mi cykl działa. CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat_______5 tc ______ @@@ Goalka___________28 lat________4tc_________22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata____1 cykl starań____** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____2 cykl starań_________2.05.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 _________28 lat ____ 1 cykl starań __ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Rybcia a która z nas by nie chciała :-). Cicho rzeczywiście :-). U mnie się coś złego dzieje. Mam dziwne uczucie od jakiegoś czasu w pachwinach, nie wiem czy to ciągnięcie czy rozciąganie i się boję co to może być, już wymyślam, że może przepuklina pachwinowa, ale nie wiem jakie objawy daje. Albo coś gorszego :-(. To jest w pachwinach choć czasem mam wrażenie, że może też na wysokości jajników, przeraża mnie to. W tym tygodniu się wybieram do lekarza. U mnie odwrotnie - jest lekarz, nawet jutro mogłabym się udać, tylko dziecka nie mam z kim zostawić, żeby na wizytę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaga_TikiTaki
Nic się nie martw - szybko zleci, dopiero był styczeń a już jest kwiecień. Ja niestety też muszę czekać do lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoswkinka a lekarka robiła ci usg? bo to chyba ważne i nic nie widziała??? ja niewiem jak powinna beta spadać ale moze nie wszystko stracone?skoro gość twierdzi ze za wolno spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam ale ja juz chce do staraczek chociaz ;) jeszcze mama mnie nastraszyla i nie wiem czy na sierpien nie odlozyc tych staran, z tym Twoim bolem to niestety nie mam pojecia co to moze byc Malaga dopisuj sie do mnie :) razniej mi bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiła mi usg,ale słabo było widać,bo jak na złość przed samym usg zaczeło się ze mnie lać jak z kranu.beta moze się utrzymywać długo po poronieniu,też jak odebrałam wynik pomyślałam że moze nie wszystko stracone,ale lekarka powiedziała że to nie możliwe żeby ciąza się rozwijała przy spadku bety. gość M,też czasami mnie nachodzi żeby odpocząć,ale potem jakoś z trudem przychodzi mi rozważanie takiej decyzji. zobaczymy jak się potoczy wszystko w tym cyklu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________6 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat_______5 tc ______ @@@ Goalka___________28 lat________4tc_________22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______14 cykl starań_____9-10.05.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata____1 cykl starań____** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____2 cykl starań_________2.05.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 _________28 lat ____ 1 cykl starań __ 02.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
aha ok ja się nie znam dlatego pytałam.czyli teraz macie sie od razu starać? a kiedy następona wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko chyba z pol godziny zajelo mi czytanie Waszych postow. proponuje nie klocenie sie! bo troche nieprzyjemnie sie zrobilo, Laurka ja mam wizyte od razu po swietach. narazie wogole nie czuje sie ze jestem w ciazy, nawet psychicznie. piersi bola ale przez okresm tez bolaly wiec to zadna zmiana. powiedzialam juz najblizszej rodzinie o ciazy:) ja jestem z mama bardzo zwiazana wiec czulabym sie nie w porzadku nie mowiac jej o ciazy. Taka tam dziewczyny z tego co pamietam to ja pytalam nawet chyba wczoraj albo przedwczoraj akie masz plany do testowania bo termin juz ci dosc sporo czasu temu minal :). dla mnie nie ma dziewczyn pierwszych i ostatnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
boze dziewczyny wy tak szybko piszecie i tak duzo ze oczywiscie nie nadazam wszystkiego czytac, bo kompa mam wlaczonego rano wieczorem, teraz akurat mi sie udalo. u mnie chyba lipa mimo ze seks byl w dni plodne i pod dniach plodnych i przed chyba nic nie wyjdzie w czwartek powinnam testowac, ale nie wytrzymalam i zrobilam to dzisiaj i byla tylko ledwo widoczna druga kreska ale czuje ze dostnae okres bo mamnabrzmialy brzuch i oczywiscie apetyt jak zawsze przed miesiaczka. nie wyszlo, szkoda. Trzeba dzialac dalej teraz dni plodne beda w majowke, mozna pora wyjechac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanowna pani brzoskwinka udziela się na innym forum gdzie piszę trochę inny scenariusz. nie wiem gdzie zabarwia tu czy właśnie na innym forum także o ciąży ale jak widać nikomu już wierzyć nie można . chciałam dołączyć do was ale nie wiem czy to forum lub same piszące są autentyczne w tym copiszą i przeżywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka i Gosc M probujcie w tym cyklu:) moze te nieszczescie zmieni sie w szczescie:) gosczula ja tez mialam mega blada kreche widoczna tylko pod ostrym swiatlem i pod odpowiednim katem a za dwa dni juz widoczna....:) ja raczej wierze cieniom na testach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×