Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość papi11
Hej dziewczyny:) mamaluty- takim osobom trzeba tylko współczuć podejścia do życia... gosczula - kolejne podejście mam nadzieję że będzie tym ostatnim. :) Ja już mam za sobą 2 ciasta. Jeszcze zostało mi tylko 5 :) Mąż zajmuje się tymi treściwszymi potrawami. Jakoś tak sie już u nas przyjęło. Pogoda się poprawiła mam nadzieję że święta będą słpneczne. A jak u was przygotowania ??? Laurka cieszę sie że wszystko idze w dobrym kierunku.Uważaj na siebie kochana. Dziewczyny może powinnam to wiedzieć ale plemniki są w stanie przeżyć ok 3 dni tak?? Chodzi o okres najbardziej płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
laurkachmurka tylko sie cieszyc z takiego meza;] no ale co sie dziwic teraz jak sie oglada tez rzeczy dla dzieciaczkow to az sie buzia sama smieje. Moj M tez ciagle powtarza jejciu w Zarze widzial cos fajnego, w H&M widzial cos ;] i tak gada w kolko. No ale ja bede musiala troche poczekac. Mam nadzijeje ze niedlugo sie uda. A ja na szczescie bede miala duzo rzeczy mo mojego M siostrze ona o wszystko dbala i wszystko nam odklada, a miala parke wiec nie ma problemu;] od ciuszkow po łózeczko itd;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
no niby do 72h to tak najprawdopodobniej, gdzieniegdzie mozna wyczytac ze nawet 5 dni przezyja ale gdyby tak bylo to chyba kazda z nas bylaby w ciazy juz dawno ;] ja zaczynam dzialac od 26.04.2014 wtedy bede miala dni plodne, ale juz nie tak byleby tylko zajsc w ciaze a bede wiecej przyjemnosci z tego czerpac ja;/ bo tak to ciagle myslalam czy sie uda;/ Brzoskwinka cwiczysz;] ja tez nie odpuszczam, dopiero jezdzilam rowerkiem stacjonarnym 30min ok 16 ide na marsz i bieganie ;];] zajmie mi to jakies 70minutek. pozniej kapiel ;] i relaksik. Przygotowania przed swietami masakra, ja ciasta na szczescie bede piekla w sobote, tylko mam problem bo sama robie zakwas do zurku i trzeba bylo przykryc go sciereczka i trzymam w szafce i wali czosnkiem w calym domu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Momi no daj życ nie trzymaj nas dłużej w niepewności.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno mąż przyniósł wyniki i niestety beta negatywna, mniejsze od 0,1. No to niech przyjdzie okres, bo przynajmnie będzie można działać, a tak, to się tylko czeka i czeka. Plemniki tak czytałam, że do 48 godzin mogą przetrwać, ale też słyszałam, że jak mają dobre warunki, to nawet kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, obyś miała rację, najbardziej martwią mnie te długie cykle. Już ostatni, ten przed tym był 37 dniowy, nie tak źle, a teraz znowu, zawsze miałam dłuższe, ale od kilku miesięcy jakoś się wydłużyły, nie wszystkie, ale pojawiają się takie ponad 40 dni. Mówiłam lekarzowi, ale chyba go to nie zaniepokoiło, pytał tylko, czy są nie regularne, powiedziałam, że są podobnej długości, że nie jest tak, że jeden ma 30, a drugi 45 dni, ale, że są długie, to nic nie powiedział. Idę po okresie zrobię prolaktynę, a po owulacji progesteron i zobaczymy. Tarczycę kiedyś miałam badaną, to było ok, ale też może sprawdzę, nie wiem, oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi w nastepnym cyklu sie uda :) papi przy dobrych warunkach mogą przezyć 3 dni,są opinie że nawet do 5 dni. :) dziewczynki właśnie wróciłam z kościoła i jestem tak zmęczona że ide spac :) to był cięzki dzień :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dojechaliśmy, ale nie miałam siły nic napisac. Dreszcze mam. Spalam 2h. gość dopiero dzisiaj przyjechalam wiec po świętach pójde do gina. Jak bede cos wiedziala to dam znac. Ja dzisiaj zrobiłam zakupy i dopiero jutro bede coś działać. Chcialam zrobic bigos dzisiaj, ale znajomi przywitanie nam zrobili wiec dzisiaj odpoczywam. ;) Buziaki. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha welcome in Poland :) :) Dziewczyny co nie moga zajsc, nie myslalyscie o antykoncepcji? Lekarze czesto zalecaja przez jakis czas (nie pamietam ile) brac i od razu po odstawieniu brac sie do roboty, wtedy sa spore szanse na zajscie, moze momi to by Ci pomoglo, faktycznie w Twoim przypadku ciezko jest sie starac Dla tych co zaszly, moze pisalyscie moze nie, czulyscie cos ze jestescie zanim potwierdzily Wam testy i badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
a ja uwazam ze tak naprawde nie jest tak latwo zajsc w ciaze. zdarza sie ze czasem do zaplodnienia dochodzi przy pierwszej probie , bo nawet calkowicie zdrowa para, pozbawiona problemow moze starac sie nawet kilka miesiecy. a im dluzej nam nie wychodzi tym bardziej sie stresujemy i denerwujemy. a co wiecej popadamy w lekka obsesje posiadania dziecka i zamiast cieszyc sie z seksu zaczynamy wyliczac dni plodne, kiedy wspolzyc a kiedy nie;/ zaczynamy tak na prawde zyc od owulacji do owulacji i od testu do testu. Dziewczyny kazda para powinna zaczac sie martwic ze cos jest nie tak po roku reguralnych staran. Ja sobie obiecalam odpuszczam, bedzie fajnie jak nie bede myslec i nagle nie przyjdzie okres. a tak to sie same nakrecamy im bardziej bedziemy chcialy tym bardziej nie bedzie wychodzic ;/ wiem ze ciezko bedzie ale sprobuje chce byc mama moj M chce byc ojcem a to juz sukces bo ma 31 lat i do niedawna mowil zadnych dzieci ani slubu, a tyeraz zmienia zdanie wiec moze bede sie cieszyc zwiazkiem miloscia a dzidzia sama przyjdzie;) bez nerwow :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Rybcia z anty to bzdura. Od stycznia nie moge zajsc w ciaze a zaczelismy starac sie wlasnie po odstawieniu. Teraz 4 cykl a od marca mam monitoring, metfarmox i w maju od 3-7dc musze brac clo. Nie na wszystkich to dziala. W ogole z duzym opoznieniem ale wyrazy wspolczucia z powodu poronien. Widze ze od tego momentu nastala niezreczna cisza na forum bo mniej udzielacie sie:/ Moze i dobrze ze mniej tego nakrecania sie bo nawet ile razy ja wchodzilam to byla ciagla analiza boli w jajnikach albo jakie uplawy sa...Ja troche mniej wchodze i psychika na tym korzysta:) Wzielam sie za sprzatanie a pozniej idziemy na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Tajska dokładnie tak samo to odbieram :-). Fajne jest i pomocne to forum, jednak bardzo wciągające zarazem. Ale jak rzadko zaglądam to się czuję lepiej (w sensie, że nie myślę o ciąży i nie nakręcam się :-D), nawet nie liczę, w którym jestem dniu cyklu - nawet nie wiem, który dziś dzień cyklu :-D. I się z tym dobrze czuję :-). Jakaś taka spokojna jestem jak rzadziej tu zajrzę :-). I widzę, że inne dziewczyny też trochę odpuściły. Chyba że to przez świąteczne przygotowania. Momi nie trać wiary :-). Na pewno się prędzej czy później uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno się uda, pewnie teraz przez to myślenie nie mogę okresu dostać, fakt faktem, to forum jest fajne i pomocne, ale jak się ciągle czyta i pisze, to automatycznie się więcej o ciąży myśli, a to chyba nie jest dobre. Ja myślałam, ze nie jestem nakręcona i nastawiona, cały czas myślałam, że podchodzę na luzie, a jednak było mi wczoraj przykro jak się okazało, że się nie udało, pewnie tak całkowicie się tego zawodu nie uniknie, ale trzeba nad sobą popracować, bo nie będę co miesiąc ryczeć, bo tak, to wcale nie zajdę i to przez nerwy, a nie hormony, więc zdrowe nastawienie, to chyba klucz do sukcesu. Co do tej antykoncepcji, to nie słyszałam nic takiego na ten temat, wiem, że te leki regulują cykl, ale też hamują owulację, więc ja osobiście bałabym się, że właśnie przez ich stosowanie potem nie będę mogła zajść, skoro owulacja była hamowana ileś czasu, ale może się mylę, nie znam się na tym jak one dokładnie działają, najpierw trzeba zrobić porządek z emocjami, a potem można regulować hormony tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, nie wiem, czy zajrzę jutro tutaj, bo czeka mnie cały dzień przygotowań, więc życzę Wam spokojnych, zdrowych i spędzonych w gronie najbliższych świąt. Tym, które są w trakcie starań, owocnej pracy, hehe, a tym, które na dniach testują, pozytywnych testów. Trzymajcie się ciepło i dużo spokoju wam życzę. Przesyłam wirtualne buziaki i dzięki za doping w ostatnich dniach, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy, że mam w Was wsparcie i że mi tak kibicujecie i trzymacie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przespijcie się z kimś innym to nie bedziecie mieć problemu z zajściem w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale tu cisza :) ale rozumiem bo tez mam pełno roboty przed świętami :) z tymi anty to różnie jest ,zalezy kto ma z czym problem,jak ktoś ma z jajeczkowaniem problemy lekarze czasami każa pobrać przez jakiś czas i odstawić,i po odstawieniu na poczatku jajniki beda "mocniej " pracować i lepsze jajeczka beda. dziewczynki jestem padnięta normalnie.dzisiaj w kościele naszły mnie przemyślenia...i pogodziłam się z tym co sie stało...widocznie tak miało byc. miłego wieczoru Wam zycze :);**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Taka tam dziewczyna- jak napisalas o tym dniu cyklu to z ciekawosci az u siebie zerknelam ktory to dzien bo myslalam ze na dniach mam dostac okres a to jeszcze troche czasu:) Wiesz ja tez czulam sie dziwnie jak byla ta cala analiza upkawow i boli bo ja np tego nie odczuwam chyba ze widze zmiane w sluzie przed @ i po @...po @ wiadomo ze robi sie go wiecej. A tak to nic:) A ja napisze cos ciekawego...kiedys wspominalam ze mialam zapalenie pochewek scuegnistych i od momentu zapalenia czasami boli mnie takie zgrubienie ktore mam w przedramieniu prawym troche blizej nadgarstka ale nie calkiem. Poszlam z tym do lekarza pierwszego kontaktu i mam skierowanie do chirurga onkologa...lekarz mowil ze moze to naczyniak ale nie wiadomo:/ A wizyta przez nfz mam na 13 maja. No i od srody do dzis jestem na zwolnieniu bo niestety ale reka mnie boli nawet jak lezy na biurku czy trzymam myszke. Boli tez jak robie pieczatki a niestety czasami mam ich sporo. Nikt i tak nie liczy sie z tym czy mozna/nie mozna czegos robic to poszlam na zw. Juz wystarczajaco ze z tym zapaleniem chodzilam do pracy i reke mialam napuchnieta:/ I pracowac musialam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Gosciu no z***b...rada:D Moze jeszcze kogos polecisz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Momi ja ponad rok bralam anty i tez moglo to wplynac na owulacje. Ale mam tezpolicystyczne jajniki wiec nie wiadomo tak do konca czyja wina czy moich jajnikow czy anty. Ale wiem ze lekarza mowia tez zeby zaraz po anty starac sie ale nie u kazdego to dziala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych, radosnych, spokojnych i rodzinnych swiat Wam zycze dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
i nawzajem kobitki:) niech te święta nas trochę zrelaksują :)Pogodnych świąt i mokrego dyngusa:)zostały mi jeszcze 2 babki dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______7tc_________05.12.2014 nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________7 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat_______5 tc ______ @@@ Goalka___________28 lat________4tc_________22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______14 cykl starań_____9-10.05.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata____1 cykl starań____** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______3 cykl starań________17.04.2014 karnataka_________27lat________7 cykl staran________15.05.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____2 cykl starań_________2.05.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 _________28 lat ____ 1 cykl starań __ 02.04.2014 margaret112 ________30 lat________5 cykl starań________ 25.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat______od 01.07.2014 Zaktualizowałam...wczoraj przyszła @. Mimo ze bylam swiadoma ze nic z tego, to po cichu miałam malutenka nadzieje. Wczoraj jak nigdy nie wyszły mi muffinki, nigdy nie wyszły mi zakalce, wyłam przeokrutnie i do nich i do nietężejącej galaretki. To dało mi do myślenia i po godzinie przyszła małpa. Zabunkrowałam sie w kuchni i chciałam sie gdzieś zapaść gdzieś w bezpieczne miejsce. Odeszla mi ochota na święta. Mam znowu natłok myśli, że może macierzyństwo nie jest mi pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
karnataka spokojnie masz jeszcze czas. 27 lat to nie jest tak duzo przeciez! na pierwsze dziecko w sam raz:) nie przejmuj sie tak i wyluzuj:) ode mnie rowniez wszystkiego, co najlepsze i oby dla niektorych Zajaczek przyniosl cos cudownego...:) PS. taka cisza...a ja kurcze koncze sprzatanie!!!:D zmykam i do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
jestem właśnie po rozmowie z kobietą która zgłosiła się do mnie żeby poprawić swoją formę, ma 59 lat a ruchy jak nastolatka, ale nie o tym chciałam powiedzieć. Choć z osobami z którymi pracuje nie nawiązuj****ardzo bliskich kontaktów emocjonalnych ani nie zwierzamy sie ze swoich spraw, to ta kobieta jest tak ciepłą osobą i upartą że nie pozwoliła się zbyć.Powiedziałam w streszczeniu o moich staraniach i poronieniu.Powiedziała że starała się o dziecko w wieku 24 lat i tak ciągnęło się do 35. Miedzy czasie inseminacja i in vitro .. Odpuścili ,ona wpadła w depresję ponieważ według badań z mężem byli zdrowi a nie mogli dostać owocu ich miłości choć tak bardzo chcieli. Mąż kupił małego kotka ,na początku była na niego wściekła że chce zastąpić dziecko jakimś kotem. Z biegiem czasu ten mały kociak sprawił że go pokochała,zapełnił pustkę .Razem z mężem się do niego przywiązali. po kilku miesiącach coś się stało, miała kilku dniowe bule brzucha wymioty.Stwierdzili że złapała jakoś grypę żołądkową. Jak sie później okazało to nie grypa a mały szkrab dawał o sobie znać.Jej lekarz był zdziwiony , oni tym bardziej, Podobno otworzyła się psychicznie ,odprężyła a miłość do zwierzątka przeniosła na nowy owoc ich miłości. Nie mówię tego żeby teraz każda z nas kupiła kotka i czekała na cud.Ale po to że na każdego przyjdzie czas . Nie twierdzę że od teraz ja będe spokojna za każdym razem gdy się nie uda ale nie traćmy nadziei:) Oczywiście pytałam o zgodę czy mogę opowiedzieć tę historię tutaj na forum. Mi to dało otuchę .A i teraz ma 3 zdrowych podobno szalonych niegrzecznych dzieci ale kochanych całym sercem.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ciekawa historia :-D. Dziewczyny wesołych świąt! Ja jestem w kropce. Dostałam antybiotyk Bioracef na zapalenie ucha i do tego przeciwgrzybiczny Mycosyst 50 mg - to jest Flukonazol i mam go brać z antybiotykiem, bo od antybiotyku można mieć grzybicę. Tak się przejęłam tym uchem, że się zagapiłam i nie zapytałam jak się te leki mają do starań o ciążę. I moje drogie już się naczytałam, że w ciąży jest flukonazol zakazany, ale nie wiem jak się ma do starań, bo kurczę dziś bym mogła jak najbardziej się starać, to nie wiem, czy powinnam, bo może zaszkodzić! Z drugiej jednak strony do zapłodnienia i zagnieżdżenia dochodzi przecież trochę później... Mam brać przez tydzień. Wczoraj wzięłam pierwszą dawkę i nie wiem co robić :-(. Czytałam, że niektóre panie brały nie wiedząc, że są w ciąży i dzieci urodziły się zdrowe. Ale po co ryzykować? Czytałam też, że duże dawki szkodzą, a ta jest mała, 50 mg i jedna tabletka na dzień przez 7 dni. Czytałam oprócz tego, że w pierwszych tygodniach ciąży zarodek jest bardzo dobrze chroniony i mało co wpływa na niego, ale kto może to wiedzieć :-(. Tak samo jak się mówi, że alkohol czy papierosy na samym początku ciąży, gdy jeszcze kobieta nie wie raczej nie szkodzą. Ale ile w tym prawdy to ja nie wiem... CZY KTÓRAŚ Z WAS SIĘ ORIENTUJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Dziewczynki Wesołych Świąt;) My właśnie dotarliśmy do domu od rodziców i ze święcenia. musze poleżeć chwile bo święta będą w rozjazdach to nie bedzie czasu. Buziaki;* Piękna historia potwierdzająca po raz kolejny jak działa nasza psychika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______8tc_________05.12.2014 nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________7 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat_______5 tc ______ @@@ Goalka___________28 lat________4tc_________22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______14 cykl starań_____9-10.05.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata____1 cykl starań____** ** 2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______3 cykl starań________17.04.2014 karnataka_________27lat________7 cykl staran________15.05.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____2 cykl starań_________2.05.2014 Nowa mamma ________30 lat ______1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 _________28 lat ____ 1 cykl starań __ 02.04.2014 margaret112 ________30 lat________5 cykl starań________ 25.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×