Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Dopiero dziś znalazłam chwilę wolnego na poczytanie zległości. Cieszę się że już po świętach, przynajmiej odpocząć można od stosu jedzenia:) Przez święta przytyłam prawie 2 kg, a zrzucić cokolwiek jest mi bardzo ciężko. Po za tym w czasie starania się o dzidziusia wolę nie eksperymentować za bardzo z dietami. Testuję już w piątek ale jestem prawie pewna że niestety znowu nic... Czuje teraz taką ciężkość w podbrzuszu i tak jakby nie wiem jak to opisać - mam lekkie mrowienie w pochwie, a tak mam zawsze lada dzień przed @ :( Jedynie piersi mnie nie bolą. Smutno mi bardzo jakoś dzisiaj z tego powodu, bo mam już swoje lata, wszystko jakoś poukładałam sobie w życiu, a w ciąże nie mogę zajść:( Z powodu wieku czuje też presje rodziny i otoczenia. Czasami wydaje mi się że nawet mąż jest zawiedziony mną że nie mogę zajść... Mam niskie libido i w dodatku jakoś nie mogę się wyluzować i myśleć o czymś innym niż zachodzenie w ciążę. Jak dostanę @ umówię się do gin i poprosze o skierowanie na jakieś badania. Orientujecie się jakie badanie powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola999
Witajcie :-) Ja dowiem się na początku maja czy nam się udało :-) Celowaliśmy w owu za pomocą testow owulacyjnych. To pierwszy cykl starań a ja mam jakieś inne odczucia... 1. Ból jajnikow na zmianę raz lewy raz prawy tak przez 3 dni od owulacji, która wystapiła między 11 a 12 dc 2. Od owu lekki ból piersi po bokach do teraz, w sumie nie ustaje 3.Do spodziewanej @ jeszcze 11 dni a już czuję znów klucie jajników. Może tak a może nie??? Dam znać :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola999
Do margaret 112... z tą presja rodziny jest u mnie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi ovufriend wyliczył owulację na 19 kwietnia bo mi temp podskoczyła. @ na 4 maja :P (nie ma takiej opcji bo nigdy nie miałam 26. dniowego cyklu ) :) Ale śluz niepłodny i szyjka daleko i twarda więc wiadomo że to fałszywy alarm. Tylko dlaczego ta temp mi podskakuje bez powodu? niby nie dużo bo o 0.25' ale zawsze coś. hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
halo pobudka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
No co, wszystkie dziewczyny się opalają :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
oj ja bym już chciała takie słoneczko żeby się poopalać oczywiście nie lezac plackiem ale na spacerku czy coś bo zawsze lubuiłam być opalnona spolarium itd. a teraz pomału bledne już wiec tylko wyczekuje słońca i wystawiam twarz i ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Znam dziewczyny, które w ciąży chodziły do solarium. Nawet ze sporym brzuchem. Na własne oczy widziałam. Ale ja osobiście bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja też widziałam nie raz, ale nie widze potrzeby,akurt lada moment mamy wakacyjne miesiące więc zawsze słoneczko zlapie,a poza tym planujemy na kilka dni nad morze wyskoczyć to też się opale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Opalenízna znad morza jest taka piękna :-). Widziałam temat podobny do naszego. Dziewczyny niepotrzebnie założyły, ale cóż :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mialam poruszyc temat opalania, tez lubie byc opalona i chodzilam co jakis czas na solarioum jednak w ciazy tego nie zrobie chocby nie wiem co, w czerwcu jade z mezem nad morze i wlasnie zastanawialam sie jak to jest z opalaniem na plazy(oczywiscie jesli pogoda mi dopisze na urlopie:) )czyli rozumiem, ze plackiem nie mozna , ale spacerujac juz nie musze sie okrywac jakos szczegolnie? lubie miec opalona buzie, bo blado wygladam strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka spokojnie mozesz spacerowac siedziec na plazy itd jak ostatnio byłm nad morze to bardzo duzo kobiet w ciązy było. moje kolezanki byly w Egipcie w ciązy i wróbiły opaloner i wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny :-). Nie mogę po świętach nic ogarnąć. Wybiły mnie z rytmu. Mimo codziennego sprzątania panuje w mieszkaniu bałagan. Nie wiem o co chodzi. Wkurza mnie to. Na weekend zapowiadają opady. Dziś burze. Ciekawe czy się sprawdzi. Pozdrawiam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dziewczynki co się z wami dzieje? Po prostu odpoczywacie od forum, czy może piszecie na facebooku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie odpoczywaja. Ja tez. Jednak wracam z mężem bo teściowie już problemy stwarzaja :/ Nie dalabym sobie rady z nimi jakbym zostala. może jeszcze jutro zdaże badania porobic. Do dentysty nie poszlam, ale to za miesiac moze dwa juz musze zalatwic. Wazne ze sie obkupilam od stóp do głów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja opadlam bez sil na tarasie na lezaczku po pracy, tak mi tego brakowalo, siedziec i nic nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
Hej dziewczyny! właśnie co tu tak cicho.?? Kto teraz testuje nie widzę tabelki i trudno sobie przypomnieć. Ja właśnie wróciłam z zajęć i w końcu mogę odpocząć. Jutro czeka mnie wesele i nie wiem co zrobić z włosami ale mam nadzieję że moja znajoma będzie wiedziała:) Ja starania zaczynam za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry krem z filtrem i z brzuszkiem też można się opalać :) byle nie w samo południe :* byłam dziś na usg i szału nie ma ;/ pecherzyk urósł tylko 2 mm i ma 16,5 .dziś 12 dc więc jeszcze podrosnie ale pewnie peknie koło 19.nigdy mi nie urósł większy niż 19 i w tym najprawdopodobniej tkwi problem,ginka powiedziała że musi dobic chociaż do 22mm bo mniejsze są czesto nie dojrzałe,i nawet jak dojdzie do zapłodnienia i zgnieżdzenia organizm nie bedzie produkował tych hormonów podtrzymujących w odp ilosciach...teraz mam mieć przerwę od clo,ale moja kochana Uleczka znalazła dla mnie rozwiązanie:) jakies nowe leki wspomagające owu weszły na rynek,tylko nie hormony a jakieś naturalne i chce mi je włączyć :):** nic tu nie przygasa dziewczyny :*** wróciłam :** na fejsie nie piszemy :) któraś pisała o okresie pomimo braku owulacji...może być okres nawet jak nie było owulacji tylko nie jakiś mega obfity ...chociaż najczęśniej ten okres się właśnie zatrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Ja się nie odzywałam, bo jakoś nie miałam co pisać, okres się kończy, więc nowa nadzieja, że tym razem się uda, ale na luzie do tego podchodzę, będę sobie to powtarzać cały czas, żeby się nie nakręcać, bo znowu będę miała mega długi cykl. Może zaraz ktoś napisze dobrą nowinę o 2 kreseczkach? Chociaż nie pamiętam, która miała testować, nie wiem, czy nie Tajska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny okres mam miec w pon:) ja caly czas pamietam o was ale nie mialam okazji napisac:) Momi pytalas mnie o studia- koncze inzynierie srodowiska wiec chce dzialac w tym kierunku a najchetniej scieki albo odpady:) Myslalam tez o wentylacji albo klimatyzacji ale wyjdzie w praniu. Brzoskwinko masz racje...cykle bez owu sa mniej obfite i jak pamietam to takie mialam kiedys wiec nie wiadomo od kiedy jestem nieplodna. Kiedys inny ginekolog powiedzial mi ze bedzie gorzej i powinnam postarac sie o dziecko. Nie wiem czy w Twoim wieku nie bylam Brzoskwinko jak to uslyszalam. Nie przywiazalam do tego uwagi bo to byl przecietny lekarz. Co do mojego testowania to testuje wtedy jak sie spozni. A i tak pewnie fuja przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamusiaaa
Witam Was serdecznie! Ja również oczekuję na pozytywny wynik testu. Powiedzcie mi, umiełyście sobie od początku poradzić z tymi wszystkimi testami? Bo ja jakoś nie :( Tego jest tyle rodzajów, że byłam załamana :( Pomoc znalazłam tutaj http://dumnamama.pl/wykonujemy-test-ciazowy/ i bardzo się cieszę, że jest ktoś kto chce nam, młodym przyszłym mamom pomoc. Jak starania i oczekiwania? Ile razy w ciagu tygodnia próbujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nakrecajcie sie laski a ty przyszla mamusiu skoro z prostym testem ciazowym sobie nie radzisz to jco ty z dzieckiem zrobisz? zaplaczesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test ciazowy jest prosty jak budowa cepa. co prawda sa 3 rodzaje paskowy, strumieniowy i elektroniczny ale na kazdym jest instrukcja obslugi wiec nie ma tam żadnego Halo! dzis robie w domu imprezke urodzinowa i wymyslilam menu i nie wiem czy mu podolam:) ciekawe jak tam moja fasoleczka , mam nadzieje ze rosnie i na nastepnym usg bedzie ja lepiej widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jest jeszcze jeden rodzaj testu-plytkowy, zapomnialam o nim chociaz tez nim testowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska mi to samo lekarz powiedział...że potem problem może byc jeszcze większy i bedzie trudniej i zaczeliśmy starania :) wszystko inne musi poczekac :) martucha musisz zbadać 3 hormony tarczycowe tsh,ft3,ft4.ja jak liczyłam ile te wszystkie badania mnie wyniosą podstawowe same to koło 300 zł niestety ;( ja dzisiaj się chyba do fryzjera umówię bo potrzebuje jakiejś zmiany :) Miłego dnia :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza...u mnie przed chwilą pojawił sie sluz podbarwiony krwią...i modle się żeby to nie owu była bo za mały pęcherzyk :/ miłego wieczorku wam życze :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ja chciałabym mieć śluz z krwią i w ogóle, żeby się coś działo, tutaj dziewczyny zawsze mają jakieś dolegliwości podczas cyklu. A ja nie mam nigdy nawet bólu na okres. Mam tylko w połowie cyklu ból okołoowulacyjny, w tym cyklu wystąpił 12 dnia i był bardzo silny, nie mogłam chodzić, stać, leżeć. Jeszcze takiego silnego nie miałam, aż się bałam co mi jest. Chodziłam zgięta w pół. Piersi mnie też od około 12 dnia zaczęły boleć, ale bolą tylko przy dotyku lub jak schodzę po schodach czy podskoczę. Piersi nigdy mnie przed okresem nie bolały (albo nie pamiętam jak było przed ciążą), ale zaczęły mnie ponownie boleć w listopadzie i tak różnie - raz na przykład same sutki. Tyle, że nie wiem na ile dni przed okresem i wydaje mi się, że od listopada jednak zdarzył się jakiś cykl bez bólu piersi. U mnie ten cykl przepadł, bo leki brałam i teraz nawet nie chciałabym, aby się okazało, że jestem w ciąży. Bałabym się, że leki wpłynęły na dziecko :-(. Fajnie jakby któraś z nas zaciążyła szczęśliwie :-). Piszcie dziewczyny co u was, w którym dniu cyklu (przy czym cyklu o jakiej długości) jesteście, jaki macie śluz. Odświeżmy to. Jeśli macie ochotę :-). Chciałam tylko zarzucić jakiś temat ;-). Bo marnie tu ostatnio :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×