Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko tobie się musi udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
JUŻ DAWNO ZAPOMNIANA NASZA TABELKA :-). CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______8tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______7 tc_______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań_______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań________27-30.05.2014 gosczula_____________24 lata _____3 cykl starań________17.04.2014 karnataka____________27lat_______7 cykl staran________15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_________2.05.2014 mamabeata1985______29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 ___________28 la_______ 2 cykl starań _________ 31.05.2014 margaret112 ______30 lat_______5 cykl starań________ 25.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie nic się nie dzieje, bo to dobiero początek cyklu, ja też ucieszyłabym się gdyby któraś napisała, że jest w ciąży, ale oprucz Tajskiej, to nie wiem, kto miał testować, a Tajska pisała, że jej cykl jest stracony, ale napewno się wszystko ruszy niebawem. A Ty taka tam dziewczyna kiedy miałabyś testować? No ale zapomniałam, że Ty napisałaś, że się nie starałaś, bo leki brałaś. Ciężarne, a co tam u Was? Ewilinka, Laurka, Goalka. A Ty Gość_M, jak się trzymasz? Martucha, a Ty jak tam, udało Ci się jakieś badania zrobić? Kiedy wracasz do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______8tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______7 tc_______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań_______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań________27-30.05.2014 gosczula_____________24 lata _____3 cykl starań________17.04.2014 karnataka____________27lat_______7 cykl staran________15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_________2.05.2014 mamabeata1985______29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 __________28 la_______ 2 cykl starań ___ 31.05.2014 margaret112 ______30 lat_______5 cykl starań___ 25.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Kurczę, myślałam, że się nie udało wkleić tabelki, bo coś się zawiesiło podczas wysyłania i dwa razy wstawiłam. Momi ja się starałam kilka pierwszych dni, ale wtedy były małe szanse. Później musiałam zaprzestać, a tak walczyłam ze sobą, kiedy widziałam ten piękny śluz (co za zachwyt nad śluzem...), było mi naprawdę żal, że się nie mogę starać. Okres mam dostać 2 maja po godzinie 23 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna u Ciebie tez jest troche tych dolegliwości :) a ty już skończyłaś brać te leki tak?to w nast cyklu ruszycie ze zdwojoną siłą :) no jakoś tu cicho ostatnio ;/ jeżeli to dzisiejsze plamienie to owu to myślę że komóreczka bedzie niedojrzała i nawet jak się uda to skończy sie tak jak ostatnio...zrobię dzisiaj test owu wieczorkiem.mam nadzieję że to nie owu :) goalka ma dziś jakąś impre chyba więc nie ma czasu do nas zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Tak, bodajże urodziny :-). Oby test wyszedł negatywny Brzoskwinko. W sumie jak przeczytałam swój wpis, to rzeczywiście występuje kilka objawów w cyklu u mnie, a przecież wszystkiego mieć nie można :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Tak, już nie biorę tych leków :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Margaret miała testować wczoraj. Margaret co do badań, to dobrze byłoby zrobić progesteron, prolaktynę, estradiol, tsh. Ale ja mało się znam. Piszę to, co pani doktor przepisała mojej siostrze kiedyś przy problemach jako pierwsze badania. Ale to już twój lekarz postanowi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
W sumie masz rację Brzoskwinko. U mnie ból okołoowulacyjny powoduje takie myślenie właśnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakichś tam bóli jajników za bardzo nie mam,ale też jak mnie coś zaboli albo coś to odrazu mi się włącza to myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja dzisiaj tez miałam impraze taką ala pożegnalną. :) dopiero teraz mogłam wejść na forum. Goalka wszystkiego najlepszego bo rozumiem że to twoje urodziny ;) :* Buziaki kochana i dużo zdrowia dla ciebie i dzidziusia ;) u nas był dzisiaj kuzyn męża z żoną która jest w 8miesiącu ciąży. :D Staruszek trochę podotykał brzuszka to może się zarazi :P miejmy taką nadzieję. Momi nie zrobiłąm tych badań bo okazało się że tylko przez godzinę pobierają i nie zdążyłam. Może jeszcze w poniedziałek zrobie i lekaża zaliczę przed samym wyjazdem bo właśnie w pn jedziemy. Już mam taką ochotę wracać że szok. Oduczyłam się życia w Polsce z teściami za ścianą. Tam spokój nikt nie miałczy... A tak poza tym to dzisiaj moja mama miała próbę włamania do sklepu. Biedna się tak napłakała... :( Naszczęście nic nie ukradli tylko roletę i drzwi zniszczyli. Policja była wszystko spisała i z kamer twarze ściągali ale niewiadomo czy kogoś złapią :/ najgorsze jest to że ludzie słyszeli a nie zadzwonili po policję! :/ gdyby zadzwonili to złapaliby ich na gorącym uczynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... co do dni cykli śluzów itp to ja jestem w 18 dc i coś czuje że ten cykl będzie krótki i chyba właśnie przeoczyłam owulkę :( ;( temp mi podskoczyła w 12dc i się 7 dzień trzyma. szyjkę mam wysoko ale twardawą i śluz jakiś taki niepłodny. bo w dniu tego skoku był taki lepki jak klej i tak przez 3 kolejne dni, później 3 dni wodnisty a dzisiaj taki kremowy i teraz nie wiem o co chodzi... ? czy ta owulacja była czy nie? skok był taki marny do 36.67' a we wcześniejszym cyklu miałam tak pod 37 w fazie lutealnej więc może to jeszcze nie owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey dziewczyny;) u mnie po staremu bezobjawowo;) no może apetyt większy bo musze jeść regularnie a poza tym bz zmian pracujemy w weekendy odpoczywamy;) zaraz idziemy do kościoła, potem będziemy kanonizacja oglądać ,popołudniu może jakiś spacer i tak minie cała niedziela,a jutro znó praca. fajnie jakby ta pogoda już tak na dobre zrobiła się ciepła. CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______9tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______7 tc_______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań_______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań________27-30.05.2014 gosczula_____________24 lata _____3 cykl starań________17.04.2014 karnataka____________27lat_______7 cykl staran________15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_________2.05.2014 mamabeata1985______29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 __________28 la_______ 2 cykl starań ___ 31.05.2014 margaret112 ______30 lat_______5 cykl starań___ 25.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Czekajacana cud i namesisowa kiedy macie wizyte u lekarza?bo widze ze w tablece nie ma żadnej informacji o tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jutro ide do ginekologa. wczoraj od rana dosc mocno bolal mnie brzuch a popoludniu pojawilo sie lekko brazowe plamienie-jednorazowe. dzis juz jest ok, brzuch nie boli a uplawow nie ma ale wole to skontrolowac. oczywiscie w necie wyczytalam o najgorszym , mam nadzieje, ze tak nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) laurka o której jest w tv kanonizacja ?:) wczoraj wieczorem zrobiłam test owu i pozytywny...kreska testowa dużo mozniejsza od kontrolnej.więc do wieczora pewnie bedzie po jajeczkowaniu,najpóźniej w nocy,modle sie żeby pęcherzyk dobił chociaż do 20 mm.jutro mam usg więc się wszystkiego dowiem .kurcze mogła ta owu poczekać jeszcze ze dwa dni no...wieczorem jeszcze zrobię test,może ta moja owu przeczeka do jutra :D Miłego dnia Wam życzę kochane :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoskwinka od 10 trwa... widziałam znajome osoby z rodziny które pojechały;) Goalka nie martw się spokojnie,a może się kochaliście i coś sie tam naruszyło? lekarz mi móiwł ze wtedy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ostatnio kochalismy sie w srode. wiec troche czasu minelo. dzis juz jest ok. jutro sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam bo byłam na Śląsku. U mnie niefajnie. Jestem w tej grupie kobiet które źle znoszą ciążę:(. Mdli non stop. Nawet w nocy. Znalazłam tabletki dla ciężarnych na zgage. Przynajmniej trochę mniej mi dolega. Nie mogę nic jeść. Rano jem więcej bo po 12 zaczynają się mdłości i już muszę jeść na siłę :(. Nieprawda ze kobiety o wrażliwym żołądku tak mają. Ja nawet grypy żołądkowej nigdy nie miałam. Z siusianiem też niefajnie. Czasem pre i nie leci. Muszę się powyginac..waga stoi w miejscu ale brzuszek od tyg się powiększa lekko. Piersi mam ogromne. A to dopiero 9 tydzień. Sory ze tak marudze ale nie mam komu się pozalic. Ciąża to wyjątkowy czas i piękny. Zazdroszczę kobietom które mają właśnie taki. U mnie jest bardzo ciężko. Tym bardziej ze mam rzadko wizyty i nie wiem co u bobaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Evilinka współczuję. A co do sikania to zrób badanie ogólne moczu. Ja płaciłam 5 zł ostatnio. Zrób jutro. Wyklucz infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Evilinka pamiętaj, żeby się NIE kłaść po jedzeniu, nawet pochylanie może wzmagać zgagę. Ja miałam, ale później - jak macica uciskała żołądek. Trzeba jeść małe porcje, ale częściej itd. Na stronach jest mnóstwo informacji o tym, jak sobie radzić ze zgagą - herbatka imbirowa, zero smażonego, unikanie pewnych pokarmów, rzucenie palenia, spanie niezupełnie na płasko. Ale ty pewnie stosowałaś już mnóstwo metod i czytałaś dużo na ten temat. Mam nadzieję, że ci to minie, żebyś się mogła bardziej cieszyć ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
parenting.pl/portal/zgaga-w-ciazy Tu masz pierwszy lepszy link. W sumie dość ciekawie opisali. Ps. Nie twierdzę oczywiście, że ty palisz, to były ogólniki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka dała bym się pokroić za mdłości i zgagę :) takie ciążowe mdłości oczywiście :) dzisiaj mnie od rana boli brzuszek troszkę,ale nie tak jak zawsze tylko to taki rwący,czasami kłujący ból dokładnie po srodku tak nad spojeniem łonowym,jajniczek raz się odezwał i jest cicho.jak wchodziłam na 3 piętro to tak mnie ciągnęło że myślałam że nie wlezę :) jeszcze takich objawów owu chyba nie miałam ,przynajmniej sobie nie przypominam.i od wczoraj czuje się trochę jakbym coś nieświeżego zjadła,nic mnie nie boli,ale tak jakby mi się troche wymiotować chciało,chyba...wiecie że ja nawet nie wiem co to sa te mdłości ;/ nigdy nie miałam no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka współczuje. u mnie też 9 tc się wczoraj zaczął objawów żadnych sikanie to wiaodmo ale to normalne. i brzuszek juz widoczny;) właśnie wrócilismy ze spacerów i z lodów piękna pogoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna - dziękuję bardzo za informacje. Niestety patrzyłam ,że moja gin do 26 maja ma już zajętę terminy i na badanie i zlecenie badań dodtakowych będę musiałą poczekać lub pójść do innego lekarza, a wolałabym jednaj swojego lekarza:) Może znajde jakiś cennik i sprawdzę ile badania będą kosztowały bez skierowania. @ miałąm mieć w piątek ale nadal jej nie mam. Piątkowy termin był wyliczony dla 29 dniowego cyklu, a moje cykle wahają się od 27 do 33 dc. W piątek zrobiam test ciążowy, jedna kreska wyszła. Także poczekam sobie jeszce. Najbardziej nie chciałabym wydłużenia cyklu, czyli częstą przypadłością dziewczyn starających się :( Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam mieć dzisiaj usg ale na drzwiach karteczka że nie przymuje dzisiaj...i weź tu się człowieku nie zdenerwuj :) ale już sie z nią umówiłam na jutro na oddziale :) wczoraj wieczorem robiłam test owu i pozytywny.mam nadzieję że owu była w nocy albo dzisiaj z rana,to jajeczko może jeszcze ciut podrosło.ciekawe co tam jutro zobacze. co tu tak cicho dziewczyny ?:) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pisałam wieczorem, ale mnie spamowało :/ A Ty Brzoskwinko bierzesz teraz duże dawki progesteronu? Jak tam u Ciebie z jego poziomem? Wiem, że przed badaniem wieczorem nie można dużo jeść, uprawiać sportu i zero seksu :) Ucichło coś tutaj. Wszystkie babki pozachodziły i leżą czy jak? Przydałby mi się teraz tablecik, bo z komórką ciężko, a nocami nie śpię... Piękna pogoda teraz za oknem, w końcu zrobiło się zielono, ptaki śpiewają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×