Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Powiedzcie mi dziewczyny co ile chodzicie do ginekologa? Mnie kazał przyjść za miesiąc z wynikami badań. Myślałam, że ta wizyta będzie wcześniej no ale ja się nie znam.Nie chciałabym Wam tutaj zaśmiecać, ale znajoma, profesjonalistka w swoim fachu prowadzi tę stronę którą mam w stopce. Fajny projekt tworzy - galerię pociech http://dumnamama.pl/nasze-pociechy/ Można tam zamieścić zdjęcie swojego maluszka a w naszym przypadku fasolki w brzuszku lub samego brzuszka. Ja niestety muszę jeszcze poczekać bo co zamieszczę.. Brzuszka jeszcze długo nie będzie a usg pierwsze z tego co wiem to chyba około 14 tygodnia. O masakra ile to czasu :( Ja i moje dzieciątko! Aaaa :D Będę tutaj często zaglądać :) Fajnie że powstają takie fora, w kupie raźniej jak to się mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska ja też kiedyś że u mnie nie było widać koło 13 dc żadnego większego tylko same malutkie a dwa dni później było już zapadnięte ciałko żółte.czasami nie wszystko widać na usg,może jakbyś poszła jeszcze raz to by był :) zyczę Ci aby to była ciąża :) wyluzowana jestem :) chyba :) kurde dzisiaj się trzeba starać a mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko - wciskaj się w seksi gorsecik i pończoszki ;) Goalko - dzisiaj mi lekarz powiedział, że jak są mdłości to trzeba się cieszyć. (Łatwo powiedzieć ;)) Bo jak mdli to znaczy, że dziecko rośnie. A wzdęcia też miałam okropne wieczorem i rano też. Pączek miałam na dole brzucha. I bąki puszczałam, hehe Dzisiaj byłam u lekarza i mam leki - lekka infekcja :/ Ale za to ta niespodziewana wizyta i trafiłam do swojego lekarza! Zobaczyłam bobaska i serduszko. Wstyd się przyznać, ale ja to mało co widzę na USG. Tak już mam. Pokazał mi noge i serce i wszystko...hm :P No coś tam widzę..i zażartował że wygląda mu to na chłopa ;) Wg cyklu 8 tyg i 5 dni, a wg USG już 9 tydzień..mąż oszalał. Zabrał zdjęcie, zeskanował i oglądał, czytał.. Szczęśliwa - skąd jesteś? U mnie w Ełku jest ciężka batalia z NFZ, ale USG miałam robione i w 5 tyg i teraz w 9. W ogóle tutaj lekarz na każdej wizycie zagląda. Co miesiąc chodzę. Później to wiem, że co 2 się chodzi, tak w 8 czy 9 miesiącu. Pilnuj, aby kartę ciąży Ci założyli. Aby ubiegać się o becikowe trzeba ją mieć założoną do 10 tygodnia ciąży. Laski - od wczoraj mam wilczy głód normalnie! Od miesiąca jeść nie mogłam to teraz mnie dopadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Nie wiem ktora to pisala ale moj gin NIC nie zobaczyl na usg- zadnego pecherzyka a pisalam kiedys ze jak nie widac nic w 12dc to nici. Eiec nie kumam tego bo na forach czytalam ze gin u dziewczyn nie widzial pecherzyka a byl maly i pozniej urosl. A z drugiej strony mowil ze pecherzyk tak szybko nie rosnie. I w ostatnim zdaniu zastanawia mnie tez to jak to mozliwe bo rzekomo monitoring powinien byc nawet kilka razy w miesiacu zeby skontrolowac pecherzyki czy rosna...Dziewczyny gubie sie w tym nadmiarze informacji. Mysle ze jutro zrobie moze test dla swietego spokoju...Test z 6zl kosztuje to co bede oszczedzac. A jak dlugo bedzie sie spoznial no to pewnie trzeba bedzie wywolac luteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoskwinka i jak starania były?:) tym razem się uda;) Evelinka ty jesteś 2 dni przede mną:) heheh fajnie w sumie prawie że mamy jeden termin;) super że widziałaś maluszka;) ja za tydzień oglądne, lekarz móiwł ze w czerwcu już powinnam płeć poznać jak się dzidiuś dobrze ułoży:) tajska zrób test dzisiaj co ci szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Szczęsliwa mamusia który tydzień masz? co miesiąc to spokojnie normalna wizyta u lekarza dopiero w końcówce chodzi się co 2,3 tygodnie wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :* tajska i jak teścik ?:) trzymam kciuki za dwie kreski :) to ja o pęcherzykach pisałam...u mnie nie było go widać,nie było żadnego większego...a dwa dni poźniej już było ciałko żółte i płyn za macicą,czyli po owulacji.sprzęt może sie mylić,lekarz tez :) może bedziesz miała niespodziankę :) ale faktycznie powinnaś mieć kilka razy usg,bo przecież mogło się zdarzyć tak w tym cyklu że owu bedzie ciut później i w tym 12 dc nie było nic widać a potem byłby już pęcherzyk.ja w poprzednich cyklach miałam owu w 13/14 dc a w tym wczoraj miałam 16 dc i po południu na usg jeszcze pęcherzyk nie pęknięty,i lekarka powiedziała że prawdopodobnie albo w nocy nad ranem pęknie,albo dopiero dzisiaj czyli 17 dc,czyli to jakieś 3 -4 dni różnicy.i jakby mi już nie kazała przychodzić od tego 12 dc to tez bym nie wiedziała że mam taki ładny pęcherzyk i bym się już pewnie nie strała :) laurka były były :) a jakże inaczej :** brzuszek mnie trochę boli dziewczyny ;/ dzisiaj muszę trawę kosić;/ zejdzie mi sie pewnie do 15 jak nie dłużej ;/ może sie trochę przypiekę :*** miłego dzionka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Hej dziewuszki! Ja dzisiaj po wizycie od gin wyszłam z taaakim bananem :D Wszystko w porzadku, grzybków się pozbyłam, nie mam żadnych stanów zapalnych, żadnych zbierających się płynów, żadnych problemów z endometrium. Pani dr była pod wielkim wrażeniem. Pecherzyk 18 mm więc pewnie na weekend peknie. No i dowiedziałam się dzisiaj że mam przepiekny rozciągliwy sluz białka jaja kurzego. no byłam w szoku ale taaaaka dumna :D że mój wiesiołek i guajazyl dały rezultat. Ale jak się przyznałam jak sobie pomagam to doktor pierwsze słyszała o tym syropie i jego efekcie. Kazała tylko wrzucić na luz (jakby to sie dalo zrobic ON/OFF) ale najwazniejsze ze mamy zielone światło. Oj bedzie sie działo na majówce :D :D Zaproponowalam badanie hormonów, ale powiedziała że nic na to nie wskazuje bo z żeńskimi hormonami raczej u mnie ok (endometrium i śluz pod mikroskopem na to wskazuja). Jedyne co to w przyszłym cyklu mam sie pojawic na zbadanie ciałka żółtego. Mam wielka nadzieje ze za 1,5 miesiaca to bedziemy co innego badac :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Aj musiałam się wygadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karnataka no to super. ;) Teraz do dzieła i może na następnej wizycie będziesz juz dzidzie oglądać ;) U mnie dzisiaj 22dc. Śluz raz wodnisty raz klejący... już nie wiem kiedy ta owulacja była. Czy w ogóle była... z temp ciężko było bo te dwa tyg to takie wyjęte z życiorysu. Jutro zacznie wszystko wracać do normy i zacznie sie rutyna :p Padam na twarz a jeszcze sobie wymyśliłam przesadzanie kwiatków i sprzątanie balkonu... lece ;) im szybciej zrobie tym szybciej odpoczne. Miłego wieczoru. Brzoskwinka trawa skoszona? miałaś dać sobie spokój z tego typu pracami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Martucha jak tam podróż minęła? Tajska, ja trzymam kciuki, żeby jednak okazało się, że to dzidzia, może naprawdę owulacja się opóźniła. Brzoskwinka, trzymam mocno kciuki, żeby teraz się nareszcie udało, duży pęcheżyk był, chyba jeden z największych z tego, co pisałaś, więc no musi być dobrze, nie ma innej opcji. Karna taka, to do dzieła, koniecznie, pogoda ładna ma być jeszcze jutro, dużo słoneczka itp, więc nastrój odpowiedni. Margaret, a u Ciebie jak sprawa się wyjaśniła? Taka tam dziewczyna, a Ty jak tam, co słychać? U mnie spokój, owulacji jeszcze nie było, więc nic rewelacyjnego w temacie starań się nie dzieje. W pracy mam dużo pracy, więc cieszę się, że długi weekend. Goalka, mam nadzieję, że u Ciebie już te plamienia ustały i jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi, dzis znow bylam u gin. ale jestem juz nieco spokojniejsza, po badaniu nie ma sladu po plamieniach, zarodek ma 8mm a pecherzyk 2,1cm wedlug OM jest to 6tydz i 6 dzien, jednak lekarz twierdzi ze jest o ponad tydz za maly ale nie kazal mi sie tym martwic. ciazarowki moze mi powiecie jakiej wielkosci sa wasz babelki? i ktory to tydz? bysmy mogly porownac. karnataka takie wiadomosci az milo sie czyta:) do dzieła kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi podróż spokojnie mineła ;) połowy drogi przez niemcy nie pamiętam bo padłam. :P Balkon sprzątnięty kwiatki poprzesadzane... pazury sobie poniszczyłam :( ale jestem dumna bo teraz to jakoś wygląda i aż chce się na nim siedzieć :D teraz czas na odpoczynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
mój był taki sam i lekarz powiedział że idealny więc chyba coś ta twoja lekarka ŚCIEMNIA HEHE TYM BARDZIEJ ZE W NECIE TEŻ WYCHODZI NA TO ZE JEST IDEALNY;) a teraz jak pójde na ziyte to juz moze z 2 cm będzie miał mój skarb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tydzień Wielkość Masa 5 2 mm zbyt wcześnie, by to ocenić 6 2 - 4 mm zbyt wcześnie, by to ocenić 7 5 - 13 mm 0,8g 8 14 - 20 mm 3g 9 22 - 30 mm 4g 10 31 - 42 mm 5g 11 44 - 60 mm 8g 12 61 mm 9-13g 13 65 - 78 mm 14-20g 14 80 - 103 mm 25g 15 93 - 113 mm 50g 16 108 - 116 mm 80g 17 11 - 12 cm 100g 18 12,5 - 14 cm 150g 19 13 - 15 cm 200g 20 14 - 15 cm 260g 21 18 cm 300g 22 19 cm 350g 23 20 cm 450g 24 21 cm 530g 25 22 cm 700g 26 23 cm 850g 27 24 cm 1000g 28 25 cm 1100g 29 26 cm 1250g 30 27 cm 1400g 31 28 cm 1600g 32 29 cm 1800g 33 30 cm 2000g 34 32 cm 2250g 35 33 cm 2250g 36 33 cm, od czubka głowy do palców stóp - 45 cm 2750g 37 35 cm, od czubka głowy do palców stóp - 47 cm 2950g 38 35 cm 3100g 39 36 cm 3250g 40 d czubka głowy do palców stóp - 48 - 51 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny dzieki za slowa otuchy ale pewnie nie jest to ciaza:) Bede testowac w piatek dla sw spokoju:) Mojemu powiedzialam ze nadal brak @ to powiedzial ze byloby to zaskoczenie i zawsze jest mimo planow ale i tak ucieszylby sie:) Ja sie w zaden sposob nie nastawiam a raczej do serca wzielam co lekarz powiedzial;) Ale nadzieja matka glupich a matka kocha swoje dzieci :P Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny. Mam tu okropne zaległości :-). Goalka moja siostra zaczęła 9 tydzień i zarodek ma 20 mm. Brzoskwinko trzymam kciuki!!! Dobrze, że mąż nie musiał wyjeżdżać, chyba Bóg w tym maczał palce ;-). Zdenerwowałam się jak wspomniałaś o koszeniu trawy moja droga! Mam nadzieję, że nic nie dźwigałaś. Momi dzięki, że pytasz. Byłam wczoraj w przedszkolu na przedstawieniu, byłam TAKA DUMNA, dziewczyny, aż mam teraz łzy wzruszenia w oczach, taka kochana ta moja córeczka - nie występowała, ale był quiz i się udzielała, w ogóle jak przyszłam, to mi tak machała, całusy słała, pokazywała coś z daleka, NO PO PROSTU JEST TO TAK UROCZE, a ja to bym już tylko siedziała i płakała ze wzruszenia. Życzę wam takich doświadczeń dziewczyny, Boże jak ja ją kocham :-D. Jak będzie Dzień Matki w przedszkolu, to będę beczała jak bóbr.), Ostatnio tylko jeździmy, to tu, to tam, głównie na zakupy, place zabaw itd. Któraś pisała o kwasie foliowym, o witaminie A itd. NIE PODWAŻAM, bo wiem, że są niezmiernie ważne w rozwoju dziecka i wiem co nieco na temat witaminy A, ale dziewczyny, kwas foliowy jest najważniejszy w bardzo wczesnej ciąży, a wtedy często matki nie wiedzą, że w ciąży są i go nie zażywają. Najczęściej rodzą się im zdrowe dzieci. Tak samo z witaminami i innymi niebezpiecznymi w ciąży lekami - wiele kobiet nieświadomych ciąży zażywało różne leki i było ok. To tylko my staraczki jesteśmy takie "przejmujące" :-). Niektóre kobiety wręcz nie szanują ciąży. I jest ok. Martucha cieszę się, że wyniki ok i że dojechaliście cali i zdrowi. POZDRAWIAM WSZYSTKIE BRZUCHOLKI :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny. Nie lubię majowych świąt. Dzisiejszy dzień jeszcze zniosę, ale 3 maj jest beznadziejnym świętem. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam. Nie znoszę historii po prostu. Nie obchodzi mnie ani 3 maj, ani 11 listopad. Jak tam nastroje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnatka super wieści :** działajcie ostro :** goalka nie stresuj się :* ciesz się ciążą :** martucha,momi,taka tam dziewczyna :*** ❤️ to wbrew pozorom nie była jakas ciężka praca :) uważałam na siebie,pilnowałam żeby się za nadto nie zmęczyć i wgl :)nie wiem czy już miałam owu,jeśli tak to wczoraj więc to dopiero początek drugiej fazy cyklu :) wszystko gra :* teraz bede leżęć i pachnieć :) kurde ja zwariuje chyba :D jak sobie pomyślę że nie moge poćwiczyć ;/ ale coż :) dla fasolki wszystko :*** ja też historii nie lubie :*** ale cieszę się że jest to święto bo mężuś ma wolne i bedziemy cały dzień razem :** miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ale pięknie dziś przynajmniej u mnie, oby tak zostało. Apropo kwasu, to ja też biorę, wszyscy tak kładą nacisk na to, że jest to bardzo ważne dla rozwoju układu nerwowego dziecka, więc warto, to małe tableteczki i niedrogie. Śmieję się, że szkoda, że ten kwas nie pomaga w zajściu w ciążę. Ale to prawda, co piszesz Taka tam dziewczyna, że niektóre nie dbają o siebie i dzieci im się zdrowe rodzą. Nie mówię o tym, że każda ma się niewiadomo jak pilnować, trzeba o siebie dbać, ale też nie ma co robić tragedji z tego, że jak się nie wiedziało, że się jest w ciąży, to się piwa wypiło, ja np biorę Bisocard, to taki lek na uregulowanie rytmu serca i pytałam oczywiście lekarza, jak to byłoby gdybym zaszła, czy muszę zmienić lek skoro planuję i lekarz twierdzi, że nie ma takiej potrzeby, ale na forach czytałam, że jednym lekarz zmieniał na inny lek innym nie, a jeszcze inne odstawiły, więc stwierdziłam, że jak zajdę, to jeszcze raz się zapytam ginekologa i tyle. Ale fakt faktem, że sama byłam świadkiem, jak moja koleżanka paliła i piła w ciąży, a teraz jest w drugiej, no nie mogę normalnie, ja wszystko zrobię, żeby nie szkodzić dziecku, nie wiem jak można jarać w ciąży, nie pojmuję tego. I żeby nie było, że nie wiem o czym mówię, bo wiem w sensie, że sama paliłam, ale rzuciłam i wiem, że się da, jak się chce, dlatego tego nie pojmuję. A apropo tych radosnych chwil z dziećmi, to wyobrażam sobie taka tam dziewczyna, Twoja córcia w jakim jest wieku? Właśnie dzisiaj przyjeżdżają do nas na weekend znajomi z taką słodką dziewczyneczką w wieku 3,5 roku, ona jest taka cudna, mówię Wam, takie dzieci są strasznie rezolutne, strasznie zadziwia mnie ich logika, która jest taka prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Ale mi dni uciekaja... we wtorek jeszcze byliśmy w PL a tu zaraz weekend. Tutaj niestety wolnego nie ma więc mąż normalnie pracuje. :( Co do kobiet palących i pijących w trakcie ciąży to właśnie taka wybrał sobie mój ojciec. Jest w 7 czy 8mies i pali paczkę jak nie więcej na dzień :/ momi mój synuś ma 4lata i właśnie tak jak mówisz dzieci w tym wieku potrafią zadziwić niejednego dorosłego :D niekiedy da popalić ale jak przyjdzie i powie kocham cie mamusiu to wszystkie nerwy i stresy znikaja ;) u mnie 23dc... szyjka się zamyka... a właśnie dziewczyny jak z tą szyjką po owu? odrazu sie zamyka i twardnieje czy stopniowo?? po owu może być jeszcze otwarta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucham, nie wiem jak jest dokładnie z szyjką, ale napewno po owulacji temperatura powinna wzrosnąć z tego, co wiem i czytałam. A w jakim wieku jest ta wybranka Twojego Ojca? Masakra, z tego, co piszesz, to ona chyba nie ma zamiaru w ogóle z tym walczyć, rozumiem, jak ktoś próbuje, zmniejsz ilość, stara się, a tu paczka, albo i więcej, biedny dzidziuś, oby zdrowy się urodził. No, a apropo dzieci, to wiadomo, są strasznie szczere, jak się złoszczą, to z przytupem, że człowieka może coś trafić, jak krzyczą i piszczą, to trzeba się modlić, żeby uszy wytrzymały, ale jak się śmieją, to tak szczerze, że człowiekowi też się zaraz to udziela. Ja mam sporo młodszego od siebie brata, jak się urodził, to miałam 14 lat, więc dobrze pamiętam, jak to było z nim, a teraz obserwuję dzieci koleżanek, a niedługo mam nadzieję obserwować swoje. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, której córeczka ma 2 miesiące i słyszałam jak różne odgłosy wydawała, już czasami jakieś gaworzenie jej się wymknie, takie to słodkie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi ona jest po 30 ale zachowuje się jak 15-latka :/ najgorsza głupota jaka mogł zrobić mój ojciec no ale cóż nikogo nie słuchał to teraz bedzie wychowywał niewiadomo czyje dziecko i jeszcze nie daj Boże chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Martucha to ile lat masz Ty i Twoj ojciec?? Wiesz ogolnie jestem za tym zeby ktos na nowo ukladal sobie zycie ale jak ma sie tak duze dzieci jak Ty i do tego tyle lat mlodsza babe...dla mnie dziwne:/ To wychodzi ze jest Twoja macocha a pewnie nie wiele starsza od Ciebie:/ Wspolczuje. Ale ja tez mam rozne kwiatki w rodzinie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Brzoskwinka miło się czyta że wreszcie Twój pęcherzyk osiągnął pożądane rozmiary. Teraz pozostaje tylko starać się i dbać o siebie :) :) ;) Ja rówież bardzo lubię dzieci, mam chrześnicę i sama się wzruszam jak idę na jakieś przedstawienie lub dostaję własnoręcznie zrobiony przez nią prezent:) :) Kto teraz testuje? Mam nadzieję, że posypią się same dobre wiadomości :) :) :) U mnie dziś 36dc i nadal nic, robiłam dwa testy i też nic z nich nie wynikło. Czuje się ciągle jakbym miała okres dostać ale to już prawie od półtora - dwóch tygodni czuje :/ Wydaje mi się że to już moja psychika działa i mam opóźnioną @. Akurat przed owu byłam chora, a zaraz potem miałam bardzo duży stres w pracy, aż mną telepało z wkurzenia i myślę że przez to pośrednio mam dłuższy cykl. Szkoda bo gdyby było normalnie byłabym już po @ i mogłabym się wziąć do roboty z mężem. Idę w poniedziałek wieczorem do gin, poproszę o skierowanie na badania krwi w zakresie hormonów. Tylko obawiam się że wtedy mogę mieć okres i lekarz mnie chyba w takiej sytuacji nie zbada? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kobiet niedbajacych o siebie w ciazy to znam jeden przypadek jeszcze za czasow liceum. otoz byla u mnie w klasie dziewczyny ktora wpadla w wieku 17lat, byla ostra imprezowiczka powiedzialabym nawet ze troche patologiczna. ciaze potwierdzila u lekarza dopiero w 5 miesiacu, ale i ten fakt ja nie zmienil. palila, pila i do tego brala narkotyki-extasy. nie mowie ze cpala codziennie ale w czasie ciazy zdazylo jej sie zazyc kilka razy. i co? urodzila zdrowego synka. dodam ze oddala go gdy ten mial pol roku. Przykre:( czekam na kolejna ciazarowke bo nasza tabela wieje nuda:) u mnie dzis piekna pogoda, siedze sobie na balkonie, delikatnie sie opalam , popijam koktail , az chce sie zyc:) przestalam sie martwic o mojego malucha , bo jego rozmiar miesci sie w normie wiec nie bede sie doszukiwac jakis problemow. trzymajcie sie dziewczyny i szalejcie ze swoimi chlopami bo jest piekna wiosna a wiosna to zycie:) Nowe zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, możliwe, że przez stres Ci się opóźnia, nawet infekcja może powodować przesunięcie. Z tego, co się orjentuję, to podczas miesiączki lekarz nie robi badania ginekologicznego, ale jak miałabyś z nim gadać o skierowaniu na badania krwi, to powinien Cię przyjąć. Ja w poprzednim cyklu tak miałam, że przez 10 dni czółam się jakby zaraz miał przyjść, a ciągle myślałam, czy to ciąża, czy może jednak przyjdzie, masakra. Goalka odpoczywaj kochana i niczym się nie martw, jak nie masz żadnych objawów, żeby miało być coś nie tak, to spokojnie, tak jak dziewczyny pisały z tymi wymiarami, to różnie bywa. Mojej koleżance też lekarz kiedyś powiedział, że dziecko jest za małe, jak była już pod koniec ciąży trzydziesty któryś tydzień był, mała ważyła chyba ponad 2 kg, a lekarz mówił, że to mało i ją wystraszył, a dziecko urodziło się z wagą 2,950kg, więc wcale nie jakaś za mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×