Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość taka tam dziewczyna
Mam nadzieję, że wyczerpująco opisałam i że nie nudzę :-). Nadal nie wierzę :-D. A jak test mnie oszukał? Mąż jaki miły się zrobił, nie pozwala mi dźwigać ani nic. Tzn. zazwyczaj jest miły, ale teraz to już w ogóle :-). Idę spać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak ale dla pewnosci ja bym powtorzyla. taka tam dziewczyna opisalas wszystko szczegolowo:) ja powiem ze tez pokonczyly mi sie tampony i podpaski , zostaly mi chyba po 1 szt ale cos mnie tknelo i powiedzialam sobie ze nic nie kupuje bo jak kupie to wykorzystam dopiero najwczesniej za rok:)no i faktycznie okres juz nie przyszedl:)jesli faktycznie wszystko bylo co do dnia jak piszesz tzn owulacja itp to obstawiam ze traficie na dziewczynke :) trzymaj sie cieplutko i dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja jestem strasznie ciekawa płci mam nadzieje ze za miesiąc może już się dowiem;) Goalka a jak tam objawy jakieś są?kiedy masz następoną wizyte u lekarza? i masz badania zlecone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć. Goalka, ale ja nie wiem, kiedy była owulacja, bo ból okołoowulacyjny podobno o niczym nie świadczy, może wystąpić przed jak i po owulacji. Chciałabym dziewczynkę, moja córka zawsze mówi, że siostrę by chciała mieć :-). Ale chłopców bardzo lubi :-). Mam tyle ubrań i akcesoriów, zabawek pięknych dla dziewczynki :-D. Ale jeśli będę miała syna to płakać nie będę :-). Może moja siostra będzie miała córkę, to ubranka do niej trafią :-). Najważniejsze, żeby było wszystko ok. I nadal nie wierzę :-). Już bym chciała wszystkim powiedzieć, ale nie chcę przeginać :-). Zdaję sobie sprawę, że dziś jestem w ciąży, a jutro mogę już nie być i nie przeskoczę tego. Ale jestem pełna optymizmu i cieszę się chwilą :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
jaki plan działania dalej? długo musisz czekać na wizyte u lekarza od zapisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość co do twojego testu nie wiem, powtórz za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
laurka ja mogę np. pojechać sobie w ciemno nawet dziś, a ona mnie przyjmie. Oczywiście dzwoniłabym wcześniej sprawdzić czy pani doktor jest, ale ile razy bym nie była u niej, to zawsze przychodziły niezapisane pacjentki i były przyjęte. Mam zamiar chodzić do tej samej pani doktor, która prowadziła moją pierwszą ciążę. Ona przyjmuje na NFZ. Ale dziś nie mam po co, bo to bardzo wczesna ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a ok pytam bo u mnie czeka się około 3 tygodni więc ja jak sie dopwiedziałam o ciązy o odrazu sie zapisałam i i tak czekałam 16 dni na wizyte. to ty poczekaj ze 2,3 tygodnie i spokojnie możesz iść;) a może jednak wybrałabyś się któregoś ranka na bete?? masz taką możliwość?będziesz miała pewnośc a potem będziesz czekałam do wizyty u lekarza. ja nikomu nie mówiłam o ciązy do wizyty u lekarza tlyko mąż wiedział , a dopiero jak lekarz potwierdził słyszałam serduszko to powiedziałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co do gościa z wczoraj to nie wiem o co pytasz z tym śluzem... był płodny 4dni i później sucho. To raczej normalne... Gość z testem nie wiem czy to ta sama dziewczyna- podpisujcie się jakoś bo to kłopotliwe. Jeśli robiłaś test wieczorem po terminie @ to wydaje mi się że ci się udało ;) ale istnieje prawdopodobieństwo że test był jakiś wybrakowany bo ta kreska jest taka rozmazana. Ja bym powtórzyła jeszcze dzisiaj. Taka tam dziewczyna dzięki za opisanie wszystkiego :D nie dziwię się że nie dochodzi to do ciebie ;) Mnie dzisiaj strasznie od rana brzuch i plecy bolą... :( a temp trzyma się nisko. Myślałam że dzisiaj podskoczy a tu nic. U nas chyba w tym cyklu nic z tego bo mąż ma jakiegoś focha i nie możemy się zgrać :( jakiś taki wycofany jest... jakby mu się odechciało :( bede znowu czekać kolejne 2miesiące na następną szansę.. Pogoda dzisiaj śliczna. Nawet wiatru nie ma. Ogarniam chate robie na szybko zupę i lecimy na plac zabaw. ;) Miłego dnia dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja już wróciałam do domku :) teraz czekać tylko do 14 na wynik :) co do testów owu to kiedyś któraś z was napisała że liczy się tylko pierwszy pozytywny test,a w tym cyklu pierwszy pozytywny test miałam w tamtą sobotę a owu dopiero w środę/czwartek .fakt że od wtorku już nie robiłam ale przez trzy dni były pozytywne.różnie jest z tymi testami.jak ktoś nie chodzi podglądać jajeczka to chociaż w przybliżeniu może mu pomoga z owu. gościu a może za dużo kropelek moczu napuściłaś i się rozmazał.wydaje mi się że jak coś się pokazało w miejscy krechy testowej to coś jest na rzeczy.powtórz dzisiaj :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero wstałam, więc zaraz pójdę do apteki, nie jest to mój pierwszy test i do tej pory zawsze była jedna krecha i cały test pusty więc taki cień w miejscu drugiej pierwszy raz widzę/ Zaraz zlezę do apteki, ale zanim się zwlękę to potrwa, najchętniej bym cały czas spala , w ogóle test zzrobilam bo mnie non stop mdli, od 3 dni papierosy się same odstawiły, a paliłam 13 lat, więc test chyba to tylko potwierdza co czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Laurka co do bety - musiałabym się rozejrzeć. Też myślę, że poczekam do wizyty u lekarz i dopiero będę ogłaszać nowinę :-). Brzoskwinko życzę książkowych wyników. Martucha u nas rano -2 stopnie, ale teraz już o wiele lepiej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Gość trzymam kciuki. Mam nadzieję, że jak urodzisz nie wrócisz do fajek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takiego lenia że szok... miałam naczynia umić ale nienawidzę tego wiec jakbym mogła to bym tą czynność odkładała w nieskończoność :p miałam robić zupę jednak ziemniaki z mięchem :p i miałam iść na dwór z dzieckiem a siedzimy na balkonie i nic się nie chce...weźcie mnie kopnijcie żebym wkońcu ruszyła dupsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę czekać na jakiegoś porypanego kuriera który był rano ale nie wszedł bo nie wiedział która klatka :/ no debil :/ i dopiero o 14 tej przyjedzie, zanim pójdę po nowe testy do apteki . Mam ochotę na papierosa, ale się wstrzymuje, łeb mnie boli jak sklep , :/ i mętlik w głowie hehe . Nie było to planowane, ale nie powiem że byłoby fajnie. Robiłam w zyciu nie jeden test i nigdy nie wychodziła drugie cokolwiek. NO zobaczymy czy bedzie ciekawie czy tylko zmyłka testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni nie zaglądałam, a już tyle się narobiło wpisów... Spamuje mnie cały czas. Napisałam już 2 razy, ale nie chce pójść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyno-gratuluję! Cała masa smrodów i mdłości przed Tobą ;) Witaj w klubie. Zaopatrz się w Gaviscon na zgagę i masę migdałów! CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____3 cykl starań_______17.04.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam kolejny test innej firmy i wyszedł całkowicie negatywny już całkiem zgłupiałam, mam jeszcze jeden ale chyba nie warto robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
taka tam dziewczyna zazdroszczę ci bardzo:) z tego co napisałaś kochałaś sie 2 razy może i mi się uda bo też 2 razy się kochałam . Gość od razu napisz co ci tam wyszło! u mnie piękna pogoda cieplutko w koło tyle mam z wózkami ,mam nadzieje że niedługo my wszystkie będziemy spacerować ze swoimi maluchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie odpuściłam w przyszłym piatek wypada mi termin kolejnego okresu wtedy zobaczę , nie ma sensu robić trzeciego jak będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już wyniki progesteronu :) jest ok :) nawet bardzo ok :) 30,94 :D ufff :) jestem już spokojna :) zapowiada się dobrze ;) piękny pęcherzyk,piękny progesteron i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dzięki dziewczyny :-D. Gość to wcześnie w takim razie testowałaś. Albo ja coś pomyliłam. Brzoskwinko JAK TO CO Z TEGO WYJDZIE? PIĘKNE DWIE KRESKI I PIĘKNY I UROCZY BĄBELEK :-D. Martucha ty leniwcu jeden ;-). Ale ja mam to samo, nic mi się robić nie chciało w tym cyklu. Nie dawałam rady ogarnąć mieszkania od czasu Wielkanocy. Ciągle sprzątałam, ale jakoś mi to nie szło. A muszę przyznać, że nie lubię bałaganu i nie lubię gdzieś wyjść i wracać do mieszkania, gdzie leżą zabawki czy ubrania jakieś, bo się wkurzam, że jestem zmęczona, a jeszcze sprzątanie mnie czeka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wcześnie tylko czekam na drugi okres. Zresztą od 3 miesiecy mam takie rozjechane okresy,że trudnio coś sensownego ustalić . Osttani sensowny okres miałam 28 marca w sumie , ale w marcu miałam dwa 8 marca i 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc u mnie bylo dokladnie tak: sroda test w ledwo widoczna kreska, tak naprawde widzialam ja tylko pod jednym katem. powtorzylam test w czwartek rano i calkowity negatyw, dopiero w piatek wyszedl widoczniejszy cien kreski a w sobote juz widoczna krecha:) takze trzymam kciuki dalej:) Laurka wizyte mam 14stego, co do objawow to dalej bol piersi i jestem wrazliwa na zapachy, najgorzej jak wchodze do wc i czuje te wszystkie kostki wc i odswiezacze, mam mega odruch wymiotny przy myciu zebow, nie raz zwrocilam sniadanie.:) hehe. badania mialam zlecone - pobrano ze mnie chyba z 7 fiolek krwi , na hiv, kile, ogolna morfologie, mocz, glukoze, Toksoplazmoza IgG i IGM , grupe krwi i to chyba wszystko. ogolnie wyniki mam prawidlowe. brzuch plaski rano a wieczorem nabrzmialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goalka właśnie odpaliłam wyluzowana papierosa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyznam że jak byłam na poczcie to myślałam ze nie wystoje , brzuch mnie zaczął tak boleć, i uderzenia gorąca miałam, myślałam że okres mi się zaczął, mało mnie z nóg nie zwaliło. Więc już nie wiem, rano miałam jakby brunatną plamkę krwi na bieliznie, wieć myslalm ze okres się znalazł a teraz to głupieje znowu. Nic najwyzej jutro rano zrobie test z porannego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wrażenie jakby mi wszytsko sie w srodku zbełtało i zaraz chluśnie, a nic nie jadłam przed wyjściem ani nic, na czczo byłam, takie typowe okresowe objawy mam a nic poza plamą krwi dzisiaj rano i teraz eweidentny negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem coś słabo cię odrzuciło od fajek ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka ja miałam to samo robiłaś prywatnie badania? ja płaciłam 243zł dziś odebrałam i wszystko idealnie;) a wizyta u lekarza za 2 dni nareszcie ;) mi sie nie zdarzyło wymiotować jeszcze, owszem zapachy róznie ale nie jest to jakoś mega problem. gorzej sie czuje jak nie przegryzę czegoś co 2 godz cokolwiek i od razu idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×