Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

1,5 roku to nic a ludzie ze wsi maja nie raz wiecej kultury niz ci miastowi. A co do pracy to wychodze z zalozenia ze trzeba bylo zawodowke konczyc bo teraz na studia nie patrza:/ Moj M konczyl zawodowke pozniej poszedl to technikum zrobil mature i studia. Ale w jego przypadku chodzilo tex o to zeby miec rente po mamie. Rozmawiaj z nim duzo bo z tkim nastawieniem i kompleksami nigdy zycia sobie nie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka jakby to ode mnie zależało to już byśmy dawno się sprawdzili, ale ja nie pojadę jego rodzicom się zwalić na głowę. Już tak pojechałam za moiim eks do Gdyni i jego starzy mnie neinawidzili i wypominali mi na każdym kroku. Chyba lepiej jak on przyjedzie tu , gdzie nikt nam nie będzie truł, moi rodzice są W warszawie , jego też daleko , nikt się nie wtrąca , można spokojnie poznać się i sprawdzić . Chciał żebym wróciła do Gdańska bo mu do Wawy za daleko , i za duże miasto. Ok spakowałam się w 4 dni i byłam z powrotem w Gdańsku , dla mnie nie problem, ja swoją część zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska on też ma problem, bo w sumie nigdy z nikim nie był, z tego co mi mówił to może dwie laski przelotnie w życiu miał , a i w to wątpie, raczej powiedział żeby siary nie robić sobie. On w ogóle nie potrafi się odnależć w kontakcie z druga osobą, że trzeba mieć kontakt, że ktoś czeka na sms , że ktoś się martwi, on tego nie ogarnia w ogóle , dla niego to wszystko kosmos i bajki o krasnoludkach. Tłumaczę mu jak cepowi do ściany ,że mi to nie przeszkadza, że wszystkiego się nauczymy powoli,że nie musimy się spieszyć, że mamy czas, że rozumiem że czasem nie wie jak się zachować, albo cos nie tak mu wychodzi, no bo skad ma wiedzieć, jak z nikim nie był. Ale gadaj do faceta zakompleksionego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gość to chyba więcej nawet niż 6 tydzień wychodzi bo w szóstym powinien mieć około 4mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl skonczony 6tydzien i 2 dzien czyli.rozpoczety 7 tydzien, ale jak patrze na te ciaze tydzien po tygodniu w internecie to wychodi ze powonien miec juz od 14 do 20mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  evilinka
Pestka będzie dobrze. Mój też miał podobnie. W poważnych związkach z deklaracjami nie był...śmiałam się ze jest jak szrek ;) Miał 29 lat już. Zmieni się jak zamieszkacie razem. Cierpliwości bo miłość życia Ci ucieknie! A że ze wsi to lepiej niż miejski snob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
To zależy od strony tu znalazłam że piszą emaluszki.pl/7-tydzien-ciazy.html Twoja pociecha ma od 5-10 mm wzrostu i waży ok. 1 grama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka dzięki nie powiem trochę mi ulżyło po tych słowach. Bo czuje że z nim jest inaczej, niż ze wszytskimi dotychczasowymi facetami , nie umie tego opisac, ale po prostu inaczej. To nie jest to co było do tej pory, niby tak samo ale nie to samo. Po prosut czuje że TO JEST TO co powinno być, i dlatego tak mnie nosi i wkurza czasem. Tego się nie da opisac słowami, to się po wie w pewnym momencie, echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość evilinka
Gość - 7 tydzień to od 4-13mm wg mojego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka to jak moj ale on mial pare lat przede mna laske i po tym jakas sylwestrowa przygode ;P Ewelina dobrze pisze. Boi sie zaangazowac a przede wszystkim zaryzykowac bo milosc to dla niego uczucie nieznane. Rok zwiazku to tez nie jest duzo. Masz racje zeby mieszkac z dala od wszystkich bo nikt nie wtraca sie. I jeszcze dajesz mu czas na znalezienie nowej prscy..wyciagasx do niego reke a moze boi sie tobie zaufac...nie kazdy dostaje taka szanse. A jak to wszystko tak wyglada to jak zapatruje sie na ciaze?? Mysli o tym? Moze dzieki ciazy przenioslby sie do ciebie. Zeby nie zabrzmialo to dziwnie ale po 30 latwiej jest ogarnac sie i czlowiek jest dojrzalszy niz w wieku 20 paru lat i pewne decyzje latwiej przychodza np slub czy dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość evilinka
Gość - 7 tydzień to od 4-13mm wg mojego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob tak zeby w koncu zamieszkal z toba ale nie w taki sposob zeby go odstraszyc. Kazdy jak chce to moze sie zmienic...My tu gadu gadu a prawie 2 w nocy dochodzi...uzaleznienie od kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac w koncu bo rano maraton czeka na mnie czyli nauka na egzamin:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Na ciążę jest nastawiony pozytywnie, chociaż też mówił że się boi, że to odpowiedzialność i w ogóle, ale chce. On jest taki nie wiem jak to nazwać hmm duży Piotruś Pan , on chce dobrze, ale nie rozumie że cos trzeba zrobić, że w życiu się samo nie robi. Dla niego wszystko jest oj kochanie będzie dobrze i będziemy na zawsze. A jak go zapytać o konkrety to cisza. Ja nie mam jakiejs tardej ręki wbrew temu co się wydaje, ale już trochę za dużo przeżyłam , żeby zęby na klawiaturze zjadać i czekać w nieskończość, wolę zamieszkać z kimś od razu, niż tworzyć sobie złudzenia i nadzieje, i tracić kolejne lata. A z dugiiej strony włąsnie to uczucie ze to jest to cos innego, to co powinno byc, jeszcze bardziej denerewuje jak go nie m obok. Tak jak ja mowilam zawsze ze bez seksu nie moge zyc, tak z nim rto mi wystarczy sie przytulic i nic wiecej nie chce, aby byl obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurde właśnie sobie uświadomiłam że od śniadania o 14 tej nic nie jadłam dzisiaj, tak mi coś chodziło po głowie że coś nie halo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka nie martw się to ze mdłości minęły z dnia na dzień podobno normalne, tak samo jak ból piersi będzie lekko ustępował z dnia na dzień . Evelinka tez się walsnie zastanawiam jak męzowi przekazac wiaodmosc o płci, czuje ze jak będzie dziewczynka to oszaleje z radości i od rauz jak zadzownie do niego to pozna po głosie;P wczoraj się widziałam z taka dawna znajoma i mnie zobaczyła dopiero ze w ciąży i mowi oj dziewczynka będzie widze po oczach ehehe i się smiała, mówi ze wszystkim swoim dzieciom przepowiedziała płeć;P ciekawe:D jak słysze takie rzeczy to jeszcze bardziej i szybciej chce poznac płeć. co do związków małzenstw się nie wypowiem, ja byłam z obecnym mezem 5 lat potem zaręczyny slub tak normalnie wiec niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laurkachmurka ja widze ze strasznie nakrecona jestes na corke, no zebys sie nie zawiodla jak si okaze ze to jednak syn. Caly czas piszesz ze dziewczynka i dziewczynka , ani razu nie wspomnialas o chlopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja jestem najszczesliwsza na swiecie ze będę mieć dzidziusia, jak będzie synek to i tak będzie najbardziej kochanym dzieckiem;) wspominałam tu ze z dziewczynka byłoby prościej z imieniem wyprawka, ale jak będzie chłopczyk to ani trochę sioe nie zmartwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam baba placek :/ Schudłam chyba. Panikuję już... Wczoraj 56,9 rano, cały dzień waga mi już do 58 czy 58,2 jak zwykle nie skoczyła...a dzisiaj rano 56,00 :( Masakra...i nie mam mdłości :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Czesc dziewczyny! ale dzis pospalam:) Laurka no faktycznie caly czas piszesz o coreczce, a moze synus biedny tego wszystkiego slucha. ja od wczoraj odpuscilam z plcia. jak zobaczylam ta kruszynke to pomyslilalam ze ma byc poprostu zdrowe:) Evilinka, tzn ze ksiazkowo objawy ci mijaja, moje piersi juz prawie nie bola, mdlosci mam jedynie rano ale zauwazylam ze jest ich mniej niz wczesniej takze weszlas w przyjemniejszy czas ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z mamą. Uspokoiła mnie i się wkurzyła, że mam nie panikować. Ona do 5 miesiąca wcale nie tyła i płakała, że dziecko nie rośnie :P I w ogóle tylko 7kg przytyła - chyba tyle co wody i dziecko. Na cycki to chyba jej ściągnęło z nóg bo takie wielkie miała. Goalka - mnie piersi już długo nie bolą. Rosły, rosły, rosły i przestały któregoś dnia, tak po prostu. Ale te kilka centymetrów mam więcej. Ciężko teraz kupić stanik. Tylko te miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nocy na kafe siedziałam z Tajską i Pestką. Teraz one sobie śpią, a ja pobudkę miałam po 6 rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tajska powiem Ci że mój mąż zanim mi się oświadczył i zanim była jakakolwiek mowa o ślubie,moja mama poprostu nam zaczeła mówić żebysmy wzieli ślub,bo i tak razem mieszkamy, i wgl.pierścionek sobie sama wybierałam sama,a oświadczył mi sie przy rosole :D i mimo że nie zaproponował mi małżeństwa tak sam z siebie tylko mama nam musiała podpowiadać to nie mam jakiś odczuć że go do czegoś zmusiłam ja czy moja rodzina.i ciesze sie że tak się stało,bo w innym przypadku może jeszcze nie byłby moim męzem i nie czekalibyśmy na naszą dzidzie :) ważne żeby kochał.a jak nie kocha i nie chce to moim zdaniem żadne naciski tez by go nie przekonały :) czasami faacetowi trzeba pomóc trochę.:D kasiek witamy :) i powodzenia życze :* aby szybko się udało :) gościu ale tygodnie wg usg to od owulacji chyba są liczone więc nie patrz na to.jakby było coś nie tak to lekarz by ci powiedział.poza tym każda ciąza rozwija się w innym tempie więc nie porównój sobie z normami z internetu. evilinka nie panikuj kobieto :) fajnie że mdłości mineły :) ja mam już kartę ciazy założona :) i lekarka mi zmieniła wczoraj luteinę na dopochwowa bo te bóle żołądka i ssanie mogą być własnie po tej luteinie podjęzykowej .dziś zaczynam 9 tydzień :) i date porodu mam na 21.01.2015 :) wie ktoś gdzie jest nasza tabelka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka mnie tez przestaly bolec juz jakis czas temu ale powiekszony rozmiar pozostal co mnie bardzo cieszy. poczatkowo znajomi zauwazali wlasnie wiekszy biust niz brzuch. ja ogolnie od jakiegos niedlugiego czasu czuje sie lepiej. wkoncu 2 trymestr jest najlepszy w calej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Miałam ładnych parę stron w plecy. Może na problemy z facetami założymy osobny wątek na uczuciowym? Ok, to taki podły żarcik miał być ;-). Niestety ostatnich kilku (chyba dwóch) stron nie przeczytałam, tylko pobieżnie przejrzałam. Tajska - ja ciebie podziwiam. Takiego faceta bym dawno w tyłek kopnęła. Widać, że nie spieszy mu się do ślubu. Ciekawe co, jak za dwa lata na lodzie zostaniesz? Oczywiście ślub nie gwarantuje bycia razem po grób. Ale ja w niepewności bym nie mogła tak osiem lat żyć. Kochasz go i bronisz, rozumiem. Ale jak się na nim przejechałaś to już nie jest dobrze. Ciągłe odkładanie ślubu. To nie wygląda fajnie. Nie wiem, dlaczego nie mieszkacie razem? To straszne. Inaczej jest się widywać z kimś, a inaczej jak się razem mieszka. Poznajesz dopiero wtedy człowieka. Facet mojej siostry (byli razem kilka miesięcy) jak zaszła w ciążę, to w 3 dni mieszkanie znalazł i razem sobie mieszkają. Chcieli być razem, ale ciąża przyspieszyła wszystko :-D. Mieszkacie osobno, to facet, że tak powiem ma pełne pole do popisu, na smyczy nie jest (wiem, brzydko to ujęłam), nie jest kontrolowany kiedy wraca itd. Takie rozwiązanie na pewno nie byłoby dla mnie. Też bym się wkurzała na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka juz 9 tydzien!!?? ale ten czas szybko leci:) masz termin z tego co mi sie wydaje na dzien babci czy dziadka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______15 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____10 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp; amp;amp ; amp; lt; br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran_______________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań_______________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań_____________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie spokojnie do brzucha w sumie zawsze mówie w osobie ON:) jak będzie syn czy córka super pierwsze dziecko bez znaczenia;) I tak już kocham, nieziemską miłością:) i czekam na kolejną wizyte z utęsknieniem, czytałam kiedyś dobry komenatarz, ze pierwszy tydzień po wizycie to szał emocje, drugi zniecierpliwienie,a trzeci to od razu wyszukiwanie ze cos jest nie tak cos się dzieje itd. i u mnie się to sprawdza w 100%. a dziś kupiłam mega fajna sukienke na szyje odcianna pod biustem ale tak strasznuie pięknie podkreslajaca biust bo dekold jest w litere V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdzie resztę wywiało?? Faktycznie czas leci jak torpeda...za chwilę będziemy zakładać temat "tracimy po ciąży", "majtki siateczkowe po porodzie" ;), "najlepsze maści, pieluchy i zasypki":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×