Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
Mleko pełni funkcje kleju latającego dziury w naszych kościach. Aż 99proc.wapnia jest magazynowane w kościach i zębach a 1 procent krąży w naszej krwi.jak brakuje tego jednego procentu we krwi to organizm pobiera go z kości i tworzą się szczeliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorąco programy Katarzyny Bisackiej wiem co jem . Nie słuchajcie pesteczki oraz jej durnych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gość ty nawet jak jedna pestka nie masz mózgu , to są potwierdzone naukowe badania , tylko polaczki zacofane piją mleko i chorują potem i najwcześniej umierają. Polska jest zacofany krajem , wielkie firmy wietrzą w tym interes więc wpierają że picie mleka jest zdrowe. Dorosły człowiek nie strawi mleka . Wapń można przyswajać też z innych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Bosackiej miałam napisać. Dodam że mleko prosto od krowy pijemy na własne ryzyko! Podobno jest dobre dobrze się zsiada ale może zawierać szkodliwe bakterie dla człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnych dowodów naukowych by mleko było szkodliwe dla zdrowia. Jego picie jest zalecane przez polską radę promocji zdrowego żywienia człowieka i światową organizację (WHO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra odpuśćcie już sobie bo zaczyna się robić to nudne. Brzoskwinka tak robiłam. Wydaje mi się że nie za wcześnie. Jestem już 15 dni po owu więc jakiś cień byłby jakbym była w ciąży. Później już się nie kochaliśmy więc nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi widze ze ty i tak dobra jestes bo jak piszesz narazie masz tylko 1 egzamin w plecy. na studiach jest ciezko , nie martw sie , zdasz go przy nastepnym podejsciu. tym bardziej pisalas ze zakuwalas ostro, przypomnisz sobie , cos sie douczysz i bedzie git:) Pesteczka znow drazysz temat, kto chce pic mleko to pije... papierosy tez sa niezdrowe a pali je miliony ludzi i tez mowia ze kazdy papieros skraca zycie o 2 min. ale sa przypadki jak np meza dziadek ktory pali od 18roku zycia a zyje juz 92 lata. ja nie mam zamiaru odmawiac sobie mleka. pije je od zawsze a wrzodow jakos nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gość ta tylko w zacofanej Polsce tak mówią ciekawe czemu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako ciekawostkę wam napiszę że nagonka na mleko została zapoczątkowana przez producentów tabletek z wapniem,które z porównaniu z mlekiem są horrendalnie drogie,przyswajają się o wiele gorzej a do dego w dużych dawkach obciążają nerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że pesteczko z pesteczkiwym mózgiem w ostatnich latach w Stanach zjednoczonych odchodzą od promowania tabletek z wapniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gość ale zasuwasz bajki , wapń jest w wielu innych produktach też po co ktoś miałby robić nagonkę na mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego to ty nie wiesz prawda? Bo ty wiesz tylko to co ci jakąś chemiczka powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gość sam masz kurwa pestkowy mózg, w chinach , japonii mleka nie tykają i żyją najdłużej na świecie to są fakty, a Polak to ledwo do 60 tki dociągnie bo go takimi bzdurami karmią jak Ty piszesz. Mleko nie jest zdrowe bo nie masz czym go trawić , dorosły organizm nie potrafi go strawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczka z pesteczkowym mózgiem a co ty teraz robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Debilka i prostaczka nawet nie umie z nicka napisać . I myśli że wszystkie rozumy pozjadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pesteczka która sama robi nagonkę na mleko pyta po co ktoś miałby robić nagonkę na mleko :D Wiesz co dochodzę do wniosku że się mylę nasz mniejszy mózg niż pesteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ma racje,jeśli brakuje wapnia we krwi jest pobierany z kości,no i wyobraźcie sobie jak matka nie bedzie dawać mleka dziecku już od 4 roku życia jaką może mu krzywdę wyrządzić.a jeszcze jeszcze gdzieś kiedys słyszałam że chyba po 35 roku życia ten ubytek z kości staje się coraz większy z każym nastepnym rokiem życia. mój tato potrafi wypić 2 litry dziennie i jest zdrowy jak ryba. więc właśnie widać jakie jest szkodliwe,tato jest zdrowy ,a mama sie nocami z bólu zwija bo sie nie może przekonać do mleka i nie smakuje jej. nikt nikomu na siłę mleka do gardła nie wlewa. ale powinno się pić mleko.a jak nie chcesz go pić Pesteczko to nie pij.proste.tylko nie utwierdzaj kogoś w przekonaniu że jest szkodliwe bo każdy wie że tak nie jest. a na polsat cafe były takie fajne programy,między innymi bosackiej,ale były tez zagraniczne amerykańskie,niemieckie i też mieli właśnie odcinek o mleku i jakoś opinie ich lekarzy i badań były całkiem inne do tych badań które ty przytoczyłaś. martucha ale mówiłaś że w 1 ciązy ci późno wyszedł.zobacz mi tez testy nie wychodziły tylko beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Lepiej ci że mam Nick? I co w związku z tym? Co to zmieniło w twoim życiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A chlej sobie mleko debilko i zdychaj potem , truj dziecko powodzenia. Skoro nie rozumiesz podstawowych faktów że mleko nie jest trawione w organizmie ludzkim . Widziałaś jakiegoś innego dorosłego ssaka poza człowiekiem który pije mleko ? Nie , no właśnie bo to jest wbrew naturze. I człowiek sobie przyswoił takie wynuaturzenie i się zabija sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieję że ty pesteczko w ciąży nie jesteś bo biedne to twoje dziecko podziękuje ci kiedyś gdy dorośnie oj podziękuje. Ludzie nie bierzcie przykładu z pestki bo to porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Brzoskwinka moja mama całe życie nie tknęłą mleka i ma poziom wapnia idealny i wyniki , mnie chowali na kulcie mleka - kaszki manne, kakao , zupki , i teraz się męczę ze wszystkimi możliwymi schorzeniami jakie piszą negatywnymi od mleka. Ja mleka nie tknę i dziecka tym bardziej nie będę truć. Załatwili mnie na cacy mleczkiem. To się wszystko w organizmie i żółądku odkłąda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest trawione tylko przez mały procent ludzi.ale dla nich jest specjalne mleko. a np.dorosłe koty pija mleko całe życie i żyją normalnie,mój pies też bardzo lubi mleko.a nie bierzesz pod uwage faktu że inne dorosłe ssaki nie mają skąd tego mleka wziąść,bo krowa,świnia,sarna itp nie pójdą sobie do marketu i go nie kupią ! i weź mnie tu nie wyzywaj od debilek bo ja chyba cię nie obrażam co ? a tak wgl to forum dla starających sie a ty się chyba o dziecko nie starasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Podziękuje że będzie zdrowe przynajmniej, bo ja moim już podziękowałam za trucie i to że się teraz męczę cały organizm zasyfiony i rozwalony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Brzoskwinko dokładnie tak jak piszesz naprawdę polecam te programy Bosackiej one są świetne dużo można się dowiedzieć oraz nauczyć. Jedno jest pewne dorośli powinni wypijać 2 szklanki mleka dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Brzoskiwnika skoro podszywasz się pod gościa do którego było debilko to sory. Kto ci powiedział że się nie staram ? Pisałam,że zaczynamy od lipca, jak mi się organizm ustabilizuje po pobycie w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne to dziecko pestki oj biedne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cholery jasnej!!! Wypad na inne forum jak się nie potraficie zachować! Ogarnijcie się dziewczyny. Pestka a może to wrzody od nerwicy? Nie pomyślałaś? Gość odpuść już bo nie można was czytać to raz a dwa zaśmiecacie nam forum i posty na temat po prostu giną pomiędzy waszymi pierdołowatymi wywodami na temat mleka!! Kto chce to pije kto nie to nie i nikt nikogo nie nawróci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod nikogo się nie podszywam,po prostu to tak jak bys do mnie napisała debilko bo wyżej ja pisałam o mleku. a rób sobie jak chcesz.ja byłam wychowywana na mleku i mojemu dziecku też mleka bronić nie bede. i ide się własnie napić mleka .o . martucha :) trzymam kciuki :) uda się zobaczysz :) może juz ktoś tam mieszka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha z tymi tekstami to do gościa prowokatora, który zdaje się że jest Brzoskwinką, bo napisałam do gościa debilko a Brzoskwinka się na to oburzyła że to do niej , tylko zapomniała się wylogować i z gościa to napisać . Martucha ja wrzody jelit i żołądka mam zdiagnozowane od 17 roku życia, wtedy raczej trudno o nerwicę jeszcze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×