Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość martucha020290
Momi no mam nadzieję że to mnie wyjdzie taniej. Tylko nie wiem czy sobie pordzę z tymi testami. Właśnie też mi się zdaje że mam dłuższą fazę lutealną ale w takim razie kiedy mam owu?? czytałam o tym i tylko tyle się dowiedziałam że to nie przeszkadza w zajściu w ciąże a poprostu tyle że np kobieta z 28dniowym cyklem ma 13owulacji w roku a ja np z 9... musze pomęczyć tego swojego gina i tyle. To samo niby on mi powiedział ostatnim razem że taka fl nie ma wpływu na zajście w ciąże... no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczka idź zjedz fast Fooda może ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryta przykro mi bardzo że tak uważasz. Mi też się nie podoba to co się tu ostatnio dzieje. "Stare" uczestniczki tego forum serdecznie cię zapraszają i mamy nadzieję że takich sytuacji będzie coraz mniej. Zapraszamy. Opowiedz coś o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - a Ty nie miałaś tak, że jak się dowiedziałaś o ciąży ostatniej z testów to minęło sporo czasu? Któraś z Was pisała kiedyś coś takiego, że zanim test okazał się pozytywny to duuużo czasu minęło. Tak kojarzę. Spokojnie Kochana. Bo sobie głowę zablokujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie o 16tc na necie i wychodzi na to, że teraz libido buzuje. Kurcze, to jakoś do mnie nie dotarło chyba :P Zablokowało mnie od czekolady chyba bo się jej najadłam ostatnio :/ Ratunku. Brzuch mnie boli już od tego :/ Nic nie pomaga... Już nie dyskutujmy i koniec kłotni na literki. Zapodajmy jakiś fajny albo mądry temat. Może być "sposób na zaparcia" np Może być śmiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka tak mi wyszedł w 3mies jakoś. Chyba już sobie zablokowałam. Cycki mnie bolą brzuch ciągnie, pęcherz boli i już nawet mi się niedobrze robi. wszystkie objawy są a ciąży brak. Jak to sobie człowiek pptrafi wmówić, uroić jak czegoś bardzo chce... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka uważaj jaki temat zarzucasz bo zaraz ktoś będzie miał odmienne zdaaaaanie i znowu kłutnia będzie... na zaparcia podobno jabłka i śliwki chyba... próbowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka ale to już tak o każdej ciąży będę się dowiadywać w 3mies?? no bez sensu :p hehe.. miałam nadzieję że przynajmniej cień cienia zobacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny jeszcze jedna sprawa jakich testów owulacyjnych używacie?? z allegro kupujecie?? jakie polecacie, tylko jakieś sprawdzone w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
hej Wam, z urlopu tydzien temu wrocilam ale nie ukrywam ze nie odpisywalam bo na prawde glownym tematem byly problemy pestki i ciezko bylo sie do reszty przedostac :( Witam nowe :) nie zrazajcie sie do nas :) Martucha, pamietaj, dopoki nie ma @ to zawsze jakas nadzieja jest :) brzoskwinka chyba ten sam termin mamy :P pozniej sprawdze w karcie i poprawie sie w tabelce :) evilinka tak mi smaka narobilas na ten bob ze wsiadlam do autka i podjechalam kupic :) ale jakis wyjatkowo niedobry :P ja i tak pewnie rzadziej bede zagladac bo po 1. na prawde niemilo sie tu zrobilo, po 2. prawdopodobnie dom bedziemy kupowac wiec od groma latania i zalatwiania wszystkiego bedzie :) buziaczki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci martucha nie podpowiem bo dopiero niedawno sie dowiedzialam ze jest cos takiego jak testy owulacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczko widzisz sama że większość ci daje do zrozumienia że to przez ciebie? Daj sobie już spokój :( Rozwalasz nam topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam co do testów owulacyjnych to polecam clearblue one są drogie ale bardzo czytelne . Jak wychodzi pozytyw na okienku wyświetla się uśmiechnięta buzia dzidziusia . Ulotka jest bardzo pomocna polecam ci. Ps. Chciałabym do was dołączyć ale sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha wakacje nad morzem dwudniowe byly tylko :P ale lekarz zjechal mnie ze sie opalalam :P a ja tylko po plazy chodzilam :) ale tydzien posiedzialam sobie w domu i odpoczelam konkretnie :) az boje sie wrocic do pracy :P mam nadzieje ze jak przyjedziesz do PL to zrobisz sobie wszystkie badania :) od a do z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rybcia mam taki zamiar. To dobrze że obpoczęłaś troszkę ;) gość dzieki za podpowiedź co do testów. Nie uciekaj tylko nadaj sobie jakiś nick i dołączaj do nas. Miejmy nadzieję że takie nieprzyjemne sytuacje się już nie będą powtarzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Pisałam o 19.07 Zastanawiam się nad nickiem pozdrawiam was dziewczyny wszystkie :-) chciałbym tylko dodać że ja jutro robię test ale boję się że mi nie wyjdzie ponieważ mnie piersi bardzo bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Myślisz że to dobry znak? Bardzo chcielibyśmy z mężem ale wiesz mnie zawsze przed okresem piersi bolały i myślę że się nie udało :( no nic zobaczymy jutro . Będę za was trzymała kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Bardzo wam dziękuję ja za was też będę trzymała mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, to musisz wymęczyć lekarza. No ale chyba dobrze rozpoznajesz objawy i śluz i temperaturę? Może udałoby Ci się zaliczyć jakiś monitoring, a może już tam rośnie dzidzia w brzuchu? Jak nie dostaniesz, to zrób jeszcze test za kilka dni, a jak wrócisz do Polski i dalej nie będzie, to proponuję betę. Ukryta, to chwilowa usterka na forum, wiesz, normalnie jest tu spoko, więc zapraszamy, nie może być tak, że jedna osoba nas zdominuje przecież. Rybcia, ja jakoś nie załapałam, że Ty na urlop wyjechałaś i się martwić zaczęłam, czy oby napewno wszystko ok u Ciebie. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Tak bardzo człowiek pragnie zostać mamą że aż serce boli . Mam sąsiadkę która ma siedmioro dzieci ot tak łatwo jej w ciążę zajść jak to możliwe się zastanawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi na urlop dwudniowy :) jesli o samopoczucie chodzi to caly czas slabne, lekarz powiedzial ze pewnie przez niskie cisnienie, ale wydaje mi się że przez spory stres tak jest, ale teraz mialam tydzien urlopu, 2 tygodnie pochodze do pracy i znowu na 2 tygodnie na urlop :) mdłości już mniejsze ale czasem jak najdzie to hoho :P a Wy kiedy zaczynacie starania kochana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad nickiem... Bo tak to już niestety jest niesprawiedliwie na tym świecie. A wy ile czasu się juz staracie? Jak tylko wymyślisz nick to zapraszamy do tabelki. Momi wirm wiem. Wszystko pozałatwiam bo może tym razem zostanę więc wolałabym przed wyjazdem mojego męża zaciążyć bo później to będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad nickiem... Bo tak to już niestety jest niesprawiedliwie na tym świecie. A wy ile czasu się juz staracie? Jak tylko wymyślisz nick to zapraszamy do tabelki. Momi wirm wiem. Wszystko pozałatwiam bo może tym razem zostanę więc wolałabym przed wyjazdem mojego męża zaciążyć bo później to będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×