Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość momi86
Tajska, przeprasam, ale myślę, że nie do końca jesteś sprawiedliwa. Przecież upominałyśmy też gościa i tą elę frelę, więc nie ma tylko ataku na pesteczkę. Od tego się zaczęło, bo Taka tam dziewczyna zwróciła moim zdaniem słusznie uwagę na problem. A to co się wczoraj działo, to wzajemne najeżdżanie na siebie eli freli i pesteczki i gościa, o ile to w ogóle różne osoby są i nikt temu nie zaprzecza, więc nie powiesz mi, że pestka zachowuje się lepiej od tej całej freli. Usprawiedliwiasz pestkę, że jest wybuchowa, to może ta cała ela też co? Sprawiedliwiej moim zdaniem byłoby uznać, że ta cała wczorajsza dyskusja była żenująca i niepotrzebna polegająca na wzajemnym nakręcaniu się. Taka jest prawda, że taka tam dziewczyna zwróciła kulturalnie uwagę, potem reszta zaczęła się wypowiadać na ten temat, a pestka zaczęła atakować, a na końcu wywiązała się pyskówka między frelą, gościem i pestką, w którą nikt nie wchodził, tylko pisałyśmy żeby dziewczyny się uspokoiły. A skoro każdy ma prawo do swojego zdania, to chyba też mogłyśmy wyrazić to, że wolałybbyśmy żeby się niektórzy wynieśli z tego forum, skoro nie umieją liczyć się z innymi. to nasze zdanie i na tym się kończy i nie widzę nic w tym niestosownego, że nie chcemy żeby ktoś zaśmiecał forum. Wiadomo, każdy popełnia błędy, ale uważam, że pestka nie potrafi pisać tu tak, żeby można było to na dłuższą metę tolerować i w dodatku nie widzi w tym problemu. I zgadzam się z Laurką, najlepiej jej nie odpisywać jeśli uważamy, że za bardzo pisze nie na temat. Nie mówię, żeby nie odpisywać jak piszę na temat. I dlatego podałam maila, że jak ktoś zechce założyć moderowane forum, to ja chciałabym dołączyć, bo pomyślałam, że może dziewczyny komunikują się między soba na fb przecież mają się w znajomych i wiedzą która to która.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Rybcia chcesz spokoju to pisz do tych co są winni i wyzywają. Ja mam prawo się bronić, i będę to robić , uprzedzałam , nie pozwolę sobie pluć na głowę i udawać że deszcz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Proszę pestetke żeby mnie przeprosiła za to że mi wczoraj życzyła żeby mi ręce powykrecało ja jej nie życzyłam tak źle to się zastanowię czy mam odpuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Prędzej w piekle śnieg spadnie niż usłyszysz przepraszam mendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajskiej podziekujcie dzisiaj mogła nie pisać broniąc pesteczki to pesteczka by nie pisała już a tak znalazła poklask i mamy za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Czyli taka z ciebie koleżanka że wolisz dziewczynom topik rozwalić? Ok ja mam czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja też mam czas , i swoje niezłomne zasady, nie wygrasz ze mną , bo ja nie pozwolę się obrażać bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że niedługo przestaniemy tu pisać, bo dziewczyny zdominowały temat pyskówkami. Szkoda by było, bo zdążyłam Was polubić i będę myśleć, co tam u Was, ale miejmy nadzieję, że się niedługo skończy. Tajska i widzisz co pestka pisze, ze nie odpuści tak samo jak Ela frela i tak odpoczątku od piątku pisze, że ona się nie zmieni, że ma gdzieś co my myślimy na ten temat, więc co się dziwisz, że jej tak napisałyśmy. Ty możesz pisać, namawiać ją ale ona nie da się przekonać, dlatego uznałyśmy, że najlepiej będzie jej nie odpisywać, bo jak przestałyśmy, to był chwilę spokój, a teraz znowu się zaczęło, bo poczuła, że Ty ją bronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Ok zobaczymy pestko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Momi ja nie potrzebuje adwokatów i wsparcia. Potrafię sobie sama doskonale radzić . I spokój będzie jak mnie przestaniecie z gościa obrażać bo ja wiem,że to robi jedna z was celowo żeby mnie sprokować, ale zły adres Pestka prędzej trupem padnie niż odpuści i pozwoli się obrażać daremne wasze trudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Momi86 jest dokładnie tak jak piszesz poczuła się silna po jej wpisie bo do południa siedziała cicho jak nie wykluta jeszcze pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Pestka zdaje się jest trochę nadgnita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Do południa to ja śpię i przewracam się na drugi bok , a potem byłam w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak sobie Tajska przeanalizujesz choćby posty te po Twoim, to sama zobaczysz, że pestka zaczęła znowu atakować. Nikt nie ma wątpliwości, że ta frela atakuje, ale jej nikt nie odpisuje i ona drze koty z pestką, a pestka każdą atakuje wtedy kiedy ktoś ma inne zdanie, albo zwraca jej uwagę na coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Dokładnie jest tak jak pisze koleżanka wyżej. Pestka nie liczy się z nikim ani z niczym ja zaczynam podejrzewać że to z niedoboru wapnia spowodowanego nie piciem mleka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska sory ale ja twoich problemów z facetem tez nie czytałam bo to nie o tym tematatym bardziej zeby sie na kilka stron opisywac. i nie interesuje mnie czy jestem sprawiedliwa itd jesli któras pisze o problemach z ciaza staraniami dziecmi to mam czas chetnie poczytam odpisze, ale swoje sprawy z facetem które ma kazdy mozna opisywac i rozwiazywac na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ty masz niedobór mózgu od wszystkiego frela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Wymyśl coś lotniejszego :D taka duża jesteś kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Momi zwracać uwagę to możesz swojemu mezowi/ kotu./ psu/ tesciowej wybierz sobie coś , a nie dorosłej osobie . Dorosłej osobie możesz co najwyżej wyrazić swoje zdanie , które nie musi być zauważone ani zaakceptowane w żadnym kawałku . Widzisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Pestka a ty masz zamiar jak już oczywiście będziesz miała dziecko karmić je piersią ? Bo wiesz to jednak mleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ela Frela jasne że nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesteczka po porodzie pójdzie do fast fooda odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Tak właśnie myślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie od razu na salę porodową sobie zamówię dużą pizzę z podwójnym serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Na sali porodowej raczej nie jemy :D ale po porodzie jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
Pesteczko badasz co jakiś czas cholesterol ? Bo od takich fast foodow to żyły paskudnie mogą być zatkane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Lepiej mieć zatkane żyły niż mózg tak jak ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela frela
W żadnym wypadku moja droga ja się badam conajmniej raz do roku więc u mnie jak najbardziej wszystko dobrze :D ale martwię się o ciebie oraz twojego partnera mam nadzieję że biedakowi nie wmowiłaś że mleko jest be :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja nikomu nic nie wmawiam, mam swoje zdanie w tym temacie, dla mnie jest be i koniec i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Momi tez masz racje. Nie wiem ile Ty jestes czasu na kafe, ale ja po prostu przyzwyczailam sie, ze czesto dochodzi do roznych spiec miedzy uzytkownikami forum i dlatego podchodze do tego z dystansem. Napisalam wczesniej, co ja zauwazylam i tak myslalam, ze jak napisze to kuzwa temat znowu sie rozwinie, bo kazda znowu bedzie musiala sie wypowiedziec, znowu ten gosc bedzie odpisywac i Pesteczka...O rany...Nie, nie jestem niesprawiedliwa, ale widze, ze cos tu smierdzi. Momi ale nie sadzisz, ze to jest dziwny zbieg okolicznosci, ze ktos naskakuje na Pesteczke akurat wtedy, gdy ma swoje zdanie w jakims temacie jakby ktos ja specjalnie chcial stad wykurzyc i przy okazji jeszcze bardziej wkurzyc? Ja mam caly czas takie przerzucie, ze ktos kto z nami pisze albo ktos kto nas czyta wywoluje taka burze. Dobra zacznijmy nowy temat i zaraz to sie skonczy. Zreszta niektore pisaly, ze juz nie czytaja tych wypocin tylko przechodza do normalnych wpisow. Momi a jak Ty sie czujesz? Masz jakis plan co do staran? Ruszacie zaraz po okresie?? Mi moj juz sie powoli konczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×