Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Dopiero zagoniłam towarzystwo do lozek padam. Przeczytałam tylko pobieżnie co pisałyście. A jeszcze dwa dni. Dzisiaj chyba bede w wannie spac, młoda się rzuca i kopie przez sen, ze mam cale nery pobijane. Nie wiem w domu spi na piętrowym lozku a tu na 3 metrowym sie rzuca po calej szerokosci, a chrapie jak parowóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
I już w Polsce ;) jeszcze z 3 h i do łożeczka spać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
Laurkachmurka________26 lat______17 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______17 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______14 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______11 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______8 tc________09.02.2015 anii84__________________30 lat______7 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, a jak długo już bierzesz tą luteinę? Martucha, jak podróż? Pewnie odsypiacie teraz drogę. Evilinka, a nie piłaś może jakiejś trochę mocniejszej kawy, albo herbaty czy koli? Bo tam jest kofeina i może dlatego te kołatania serca. Może jakichś pierwiastków brakuje w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Laurkachmurka________26 lat______17 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______17 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______15 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______11 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 werrrona86_____________28 lat______8 tc________09.02.2015 anii84__________________30 lat______7 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 hej dziewczyny, ja juz jestem w domu, wrocilismy wczoraj wieczorem. u mnie leci juz 15 tc , objawow brak co mnie bardzo cieszy. brzuch widoczny nawet rano :) pojawilo sie u mnie przeczucie ze w brzuszku siedzi sobie dziewczynka, maz dalej obstawia synka:) Pesteczka te plamienie to wedlug mnie bylo owulacyjne, dzialalas cos wtedy??:) Evilinka u mnie cisnienie jest w normie albo lekko zanizone za to puls w granicach 90-100., wiem ze nie jest to dobre. ale tak mam od zawsze, moze dlatego ze nie uprawiam sportow. Karola jesli teraz nie wiesz kiedy masz dni plodne to moze zakup sobie testy owulacyjne, moga pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie goalka ten miesiąc nie. Siostra z dzieciaki u mnie jest , mam dom do wariatów do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Goalka - u mnie też ciśnienie niskie. Ćwicze, sporo chodzę. Momi - kawę piję jedną rano. Ale to na pewno nie to bo od początku ciąży i lekarz pozwolił. Teraz dopiero to mam. Gdzieś czytałam ze tak niby moze być w ciąży. Za tydzień dopiero wizyta :/ Laurka jak Ci zazdroszczę tej wizyty teraz. Wczoraj byłam na zdjęciach i mówili mi ze nie widać ze to ciąża i że 17 tydzień. Tak mi to dało do zmartwienia..mąż mowi ze brzuch urósł bo normalnie mam płasko..o matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
evilinka na jakich zdjeciach bylas? u mnie tez nie wszyscy zauwazaja ciaze, zalezy jak sie ubiore, jesli bardzo obcislo to widac brzuch bardzo ale jesli choc troche mam luzniejsza bluzke czy sukienke to nic nie widac. ja jutro jesli sie uda chce isc prywatnie do lekarza ktory odbiera porody a szpitalu ktory wstepnie sobie wybralam. pewnie zrobi mi usg a wiem ze ma bardzo dobry sprzet wiec kto wie, moze sie czegos dowiem jutro:) maz idzie ze mna, pierwszy raz zobaczy malenstwo na zywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka a ty kiedy na wizyte idziesz? ja nie czuje narazie ruchow, mysle ze jeszcze troche poczekam. oj faktycznie 2 trymestr jest najlepszym czasem, tryskam energia, humorem i caly czas mam pozytywne nastawienie:) ciesze sie ze wszystkiego jak glupia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Na zdjęciach w pracy byłam. Zajmuje się też fotografią trochę. A sukienkę miałam przylegającą. Kobiety normalnie mają taki brzuch. Moze to taka moja uroda. Moja mama 7kg przybrała w całej ciąży i do 5 miesiąca wcale nic. To może i ja tak samo. Już nie mogę doczekać się wizyty. Martwię się. Prywatnie też najmniej z tydzień musiałabym czekać teraz więc poczekam na swoją wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
dzięki goalka dobry pomysł. chyba zakupie sobie testy owulacyjne. drogie są? bez tego bedzie mi raczej ciężko obliczyć już nawet kalendarzyk nie wchodzi w grę bo nie wiem kiedy dostanę znowu. mialam 33dc a teraz nagle 25 wiec wesoło. momi jeszcze mi 3 tabletki luteiny zostały i juz wiecej nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Kochane Staraczki - czas wakacji, urlopów sprzyja zapłodnieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Nie no spokojnie ja przetrwam bez nospy, a słyszałyscie o tym "wypadku" w Nowym Sączu ko bieta w 9 miesiacu ciązy zle sie czuła pojechałą do szpitala lekarz bez badania stwierdził ze wsyztsko ok kazał jej jechac do domu i lezec na drugi dzien znó trafiła do szpitala i dzidzius juz nie zył. tragedia;( a 5 min by mu zajeło zbadanie jej;/ Goalka kiedy wizyta? Evelinka ty juz za tydzien masz wizyte zeci, u mnie widac widac;) juz w sobote zaczynam 5 miesiąc ale ten czas leci;) Goalka ja mam wiizyte w środe. Evelinka a czemu sie martwisz? ja tez sie zawsze martwie przed wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Pisałam czemu się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
evilinka nie martw sie, pamietaj ze teraz jestes w takim okresie ze rzadko zdazaja sie poronienia czy obumarcia. mysle ze maly brzuch moze byc twoja natura, ja powiem szczerze ze licze na to ze nie bede w ciazy wygladac jak wieloryb. moja kolezanka miala zgrabniutki brzuch w 9 miesiacy, z kolei druga kolezanka miala taki ze az wygladalo to przerazajaco!! pamietam ze w 4 miesiacu czyli w tym co teraz ja jestem miala taki brzuch ze niektore maja takie przed porodem!! masakra! Laurka ja wizyte u mojej gin prowadzacej mam jakos na pocztaku lipca, ale jutro jak mi sie uda pojde na wizyte do gin u ktoregio w szpitalu chcialabym rodzic. Karola ja kupilam testy owu na allegro 10szt+2 ciazowe kosztowaly ok 10zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
No martwiłam się bo szybko wyszedł. Ale teraz mi się wydaje ze nie rośnie i od tygodnia taki sam. Może tak mnie naszło bo dawno wizyta. Mdłości zero i tak dziwnie. Ciągle były i tak pstryk po prostu z dnia na dzień zniknęły. Po tym jak wczoraj mi nagadali ze niemożliwe ze ja w ciąży bo to zaraz 5 miesiąc a ja bez brzucha, to mam taki metlik. Mi się wydawało że widać. Ty Goalka masz większy niż ja a jesteś połowa mnie no i 2 tyg za mną. Może panikuje teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka mi tez wszystkie objawy minely, ciesz sie bo jestesmy przykladem ksiazkowym. zobaczysz wszystko bedzie Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka tez tak miałam ze brzuch stanał w miejscu i nagle w ciagu 2 dni tak urósł ze masakra takze nie martw sie;) zobaczysz zde pojdziesz i bedzie ok. Golka to nie masz tak ze do tego samego lekarza chodzisz co rodzisz? bo tak zazwyczaj jest, to moze jutro sie płeć dowiesz i będziesz pierwsza? ale tak w tym samym dniu sie do niego dostaniesz od razu bez czekania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomysl Evelinka ze ja w sumie zadnch objawów wogole nie miałam ale tym sie jakos nie martwiłam;) czekam na porządne kopniaki ale czas leci to spokojnie juz lada moment. a ty w czwartek zaczniesz 5 miesiac juz a ja zaraz po tobie;) mojej kolezance wogole brzuch w 6 miesiacu wyszedł wczesniej nic a nic i jakos sie nie martwiła,ale fakt ze za miesiac niecały rodzi a ma brzuch mniejszy ode mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka niestety moja gin prowadzaca nie pracuje w zadnym szpitalu, ja chodze do niej do kliniki lux-med bo maz z pracy ma tam wykupiony pakiet dzieki czemu wszystkie badania i wizyty mam bezplatnie , co do godziny i w dogodnych warunkach. dlatego moge pozwolic sobie na dodatkowe platne badania czy wizyty, jutro chce isc do gin ktory wlasnie pracuje w szpitalu w ktorym chce rodzic, spytam o cesarke i znieczulenie. on przyjmuje do poludnia w przychodni ale dodatkowo w domu ma swoj gabinet i wiem ze tam nie ma problemu aby sie dostac. jutro dopiero bede dzwonic i sie umawiac. mam nadzieje ze sie uda i nie jest np na urlopie. Laurka szkoda ze nie masz fejsa. ciekawa jestem jak wygladasz i jaki masz juz brzuch:) ja tez na miejscu evilinki bym sie nie martwila, brzuchy ciazowe sa rozne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Widzę dziewczyny że te 9 miesięcy to co i rusz nowe zmartwienia :) ja sie martwie ze nie wymiotuje a wszędzie pisze ze powinnam, u Was juz kwestia rosniecia brzucha a jakiś czas temu myslalam tylko zeby w ciążę zajść a później juz będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka ja nie wrzucam narazie zadnych zdjec na fb z brzuchem nie jestem przesądna ale jakos wole nie. Goalka a myslisz ze juz jest czas zeby pytac o cesarke? masz jakies wskazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anii poźniej jest duzo wiecej;) kazdego dnia, a niekoniecznie trzeba wymiotowac i miec mdłosci, ja nie miałam i amm kilka kolezanek które tez nie miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, chcialam uspokoic troche evlinke. Mojego brzucha do 5 miesiaca prawie nie bylo widac(wygladalam jakbym troche sie przejadla), wiec to na pewno taka Twoja uroda. Dopiero w 6 brzuszek zaczal rosnac ... I skoro mdlosci przeszly to sie ciesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo dolegliwosci: raz na cala ciaze zwymiotowalam...i to by bylo na tyle :) zadnych innych dolegliwosci. takze cieszcie sie, gdy wszystko jest w porzadku i czujecie sie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka dlatego fajnie że jest forum gdzie rzeczywiste osoby mogą podzielić sie jak to u nich przebiegało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Evilinka nie stresuj sie kochana, kolezance brzuch dopiero w 7 miesiacu zaczal rosnac :) powiedzcie mi w ktorym dokladnie tygodniu (co do dnia) mialyscie robione usg wykluczajace chorobe downa i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anii tylko sie cieszyc ze nie wymiotujesz :) ja w sumie tez ani razu nie wymiotowalam, tylko wkurzające nudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka lekarz ci juz kazał kwas foliowy odstawic i brac witaminy?bo ja własnie koncze kwas i mam kupic witaminy i zastanawiam sie jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×