Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość evilinka
Znam to, oj znam. Ale znajomości brak dlatego na swoim walczę. Właśnie czytałam o oknie życia ze Szczecina. Uważam ze to cudowne. W Ełku już chyba 4 dzieci dzięki oknu życia ma teraz dom i żyje. Super sprawa - takie dzieci szybko trafiają do ludzi, którzy pragną a nie mogą ich mieć. A Unia nam tego zakaże niestety. A potem ktoś wyrzuca dzieci na ulicę, do śmieci :( czy nie lepiej aby były takie miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Oj nie te delfinki podstawki plastikowe i wyprofilowane wanienki to tragedia dziecku twardo niewygodnie, bratoa miała i po tygodnia wypieprzyła ,gąbki są fajne ale trzebaby je co tydzień wymieniac (koszt około 7zł) Evelinka dasz rade ja kąpałam kilka razy takie małe niemowlaczki po urodzeniu u brata i spokojnie jedna osoba trzyma druga delikatnie myje, to przychodzi samo, a jak się boisz porpos mame siostrę,kolezanke,sąsiadke kogos doświadczonego żeby c****erwszy raz pokazał i potem sama będziesz wiedziała co i jak. co do śpiochów to nie nie tylko wyjątkowe sytuacje, na dzień bodziaki i sukienka,tunika a na noc pajacyki zapinane z przodu siostra tak miała i mała uwielbia sukienki jak jej teraz spodnie ubiera to sciąga bpo chce sukienke i fajnie bo w końcu jest dziewczynka. mam tez kolezanke która uwielbia dzieckow ciemnych kolorach czarny granat tez to średnio na takim maluszku wygląda. Evelinka jak macie ciepło to body pajacyk i wystarczy przykryjesz kocykiem czy kołderka. z tetrówkami to zależy niektózy 5 kupuja niektórzy 20 i jest ok nie piorą wtedy często wiadomo na początku się przydajda do wycierania czy cos. Anii mi lekarz mówił żeby korzystać z tych owoców teraz i jesc jak najwięcej a pestek się i tak nie je .ja jem normalnie skoro sa swieze i prosto z drzewa to czemu nie;) kurde dziewczyny ja jutro nie wydje od lekarza jak nie poznam płci:P:P:P hehe taki żart ale już się jakos nastawiałm ze już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska mama nadzieje ze działaliście wczoraj ??? i dziś i jeszcze z 2 dni !!!!tak do czwartku właśnie ja miałam tak samo jak ty i lekarz kazał od dnia wizyty 4 dni działac i wtedy się właśnie udało.bo niby peka jak ma mieć okoo 23,25 ale może tez peknac 21 i wtedy jak się działa to plemniki i tak docierają. Dzięki Tajska czuje się ok;) brzusiu rośnie to już lada dzień 5 miesiąc;) i czekam na jutrzejsza wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Pesteczka o tym lezaczku do wanienki to juz slyszalam i planuje go kupic, bo wydaje mi sie bezpieczna rzecza przy pierwszych kapielach. Evilinka ty jestes nieco dalej z ciaza odemnie wiec podejrzewam ze moze sie juz dowiesz, mi lekarz powiedzial ze chlopczyka mozna zauwazyc juz w 15-16 tc. natomiast dziewczynke ok 20tc. wiec Laurka jesli lekarz stwierdzi ze nic nie widzi to moze byc dziewczynka, chyba ze maluch bedzie tak odwrocony ze nie bedzie w stanie usg wyhaczyc co tam jest. Tajka mowilam glowa do gory a wszystko bedzie GIT:) teraz dzialaj i wykorzystaj ten piekny pecherzyk:) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska, to może razem nam się uda w tym miesiącu? Ja nie byłam na monitoringu, ale mam wrażenie, że była piękna owulacja. Nie wiem, czy Wy dziewczyny tak macie i miałyście ciężarne, że podczas owulacji macie większą ochotę na seks, ale ja tak mam i do tego bóle po jednej stronie i śluz płodny. Ale przeraża mnie to, że może się okazać, że mam np niedrożny jajowód. moja siostra tak miała, że była owulacja, a okazało się, że jajowód ma niedrożny i widzicie jak to jest, a u nas trzeba rok się starać, żeby ktoś dał skierowanie na tego typu badania. Kurcze powinno być po pół roku chociaż. A ja od czwartku luteinę będę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka lekarz obiecał że podglądniemy jutro malucha na 4d więc mam nadzieje ze tam się uda coś zpobaczyc;) strasznie jestem ciekawa, już bym sobie kupiła te butelki kolorowe, potem w następnym miesiącu znów cos i tak stopniowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny! Jestem przeziębiona potwornie, odpiszę z grubsza :-(. KOCHANE JAKIE WY NIECIERPLIWE JESTEŚCIE!!!!! Spokojnie, każda się dowie, kto w brzuchu siedzi :-). Ja bym nawet tak wcześnie nie chciała wiedzieć, bo się zdarzają pomyłki. Później na następnym usg lekarz powie, że z dziewczynki "zrobił się" jednak chłopak (nagle dojrzy siusiaka, który się wcześniej gdzieś ukrył), a wy już sukienki pokupujecie :-D. Za to w drugą stronę jest mniej pomyłek. Jeśli lekarz zobaczy, że syn, to już raczej będzie syn. Ja w 18 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że dziewczynkę będę miała. Goalka cieszę się, że wszystko ok na usg :-D Laurka, ciężarówko, zaspana jesteś :-D:-D:-D, Tajska przecież pisała, że się starała :-D. Co do sukienek - ja mojej małej zakładałam sporadycznie. Miała dużo, a niektórych nigdy nie założyła. Do tego trzeba znaleźć dobre rajstopki, bo to właśnie one często są ciasne w brzuszku. Ja miałam obsesję na punkcie uciskających w pasie spodni, rajstop, legginsów, a także skarpetek, które uciskały. Zresztą mam do tej pory. Moja córka raczkowała długo - nie było mowy o sukienkach wtedy, bo by sobie zęby powybijała. Ewentualnie jakaś tuniczka, ale naprawdę krótka - nawet to rzadko zakładałam. Jak zaczęła chodzić to wtedy się zaczęły sukienki, bo po pierwsze wyglądały pięknie na chodzącej dziewczynce, a po drugie nie krępowały ruchów. Małe dziecko się turla, przekręca, sukienka nawet z najcieńszej bawełny ogranicza ruchy, zwija się itd. TAJSKA GRATULUJĘ PĘCHERZYKA!!!!!!!!!! CIESZĘ SIĘ I TRZYMAM KCIUKI MOCNO!!!! W KOŃCU PRZEŁOM!!! :-) Martucha nie wiem, co ci doradzić w związku z tymi plamieniami. Chyba wizytę u lekarza. Dobrze, że dojechaliście cali i zdrowi :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi nie musisz mieć tak jak twoja siostra, głowa do góry. Może masz bóle okołoowulacyjne :-D. Co do tych rocznych starań - zawsze można iść do innego lekarza i mu powiedzieć, że się już ponad rok staracie. Pesteczka fajny ten delfin do kąpieli. Nie korzystałam, ale podoba mi się. Dostałam do kąpieli od teściowej tę gąbkę, na którą się dziecko kładzie. Od razu w koszu wylądowała, nigdy nie użyłam. Laurka piszesz, że jedna osoba trzyma dziecko, druga myje. Może będziesz miała to szczęście, że zawsze ci będzie ktoś przy kąpieli towarzyszył, ale nie każdy tak dobrze ma. Mojego na pewno nie będzie, będę sama kąpać dziecko, ale ja to weteranka, więc zero obaw ;-). Kiedyś pisałyście o PEPCO. Nie polecam, szmaty tam są, nie ubrania dla dzieci. W większości sztuczne, a nie bawełniane. Już się tyle moich znajomych przejechało... Ja akurat tylko dostałam stamtąd kilka ubrań, ale tak sztuczne były, że córka kazała, aby jej natychmiast zdjąć. A znajome skarżyły się, że po trzech praniach do niczego się nie nadawały te ubranka :-(. Te poduszki rogale fajne, ale jakoś w pierwszej ciąży się nie zdecydowałam, nie wiem czemu :-). Niektóre mamy rzeczywiście karmią godzinę. Ja karmiłam piersią po kilka minut, miałam to szczęście :-D. Ale jakby dziecko wisiało mi na cycu pół godziny, top przecież już dawno wyssałoby wszystko, a przez kolejne minuty traktowałoby mnie jak smoczek chyba, na co bym nie pozwoliła :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wszystko tu się kręci wokół dziewczynek, a może przewaga synów w tabelce będzie? ;-) Laurka fajnie masz, jutro się na 99 procent dowiesz :-). O której masz to usg? Evilinka a ty na początku lipca? :-) Ja mam na początku lipca usg genetyczne. Już miałam koszmary przez to, choć wcale się nie stresuję. Zero stresu przed usg i przed wizytami mam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
tajskaaaa :)))) ale fajnie :) wkońcu jest pęcherzyk :)! wiem co to za uczucie wiem :) teraz działaj ostro :) napewno się uda :**** laurka dzis usg ?:) napisz co tam ci lekarz wypatrzył :) dziewczyny wiem że nie było mnie sporo ale nie miałam jak naprawde :) pisałam wam że przyjeżdza do nas na wakacje dziewczynka 9 letnia :) no i jest u nas od tamtej środy no i musze się nia trochę zajmowac,bajki z nią oglądac,na dworze czas spędzac,czasami ja prosze zeby sama poogladała bajeczki ale nie ma mowy wszystko musze z nia robic :) wszedzie za mna chodzi :) i w dodatku gra strasznie dużo w simsy na naszym laptopie i tez nie mam jak na neta wejśc :) w czwartek przyjedzie druga siostra trosze starsza,12 lat wiec moze ja już bede miała wiecej czasu dla was. :D najgorsze jest to ze nie moge spac w dzień :) ale jakoś daje rade :) jak widze jak moj maz z nia zartuje czasami i jak jej coś opowiada,jak ja na rece bierze to nie moge sie doczekac kiedy nasze maleństwo się pojawi :):** wiecie o której ona wstaje ? o 7 ,albo nawet i o 6 potrafi sie obudzic?:) martucha a u ciebie co tam ?:) o jakichś plamieniach pisałaś chyba tak ?:) u mnie wszystko ok :) czasami mnie trochę brzuch pobolewa i plecy ale to głównie chyba dlatego jak coś z małą robię,wczoraj np trochę piłkę sobie kopaliśmy,niby nic takiego bo praktycznie z miejsca się nie ruszałam i tylko noga kopałam ale brzuchowi sie to nie podobało :) a i to co mnie najbardziej cieszy zaczyna mi brzuszek rosnac :) tak jak laurce :) nie tylko na dole ale tak od góry też :) zołądek już mnie rzadko boli,ale za to czasami mam mdłości ;/ mam nadzieję że się nie beda rozkręcac i nie zostana u mnie na dłużej :) nie moge się doczekac usg :) na początku lipca mam :) a wgl to dzisiaj śniło mi się ze zaczełam krwawic ;/ okropny sen ;/ miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Taka tam dziewczyna no już potem doczytałam ze się starali;) co do kąpieli mam andzieje ze się uda żeby maż był zawsze a jak nie to wtedy awaryjnie będę mieć gabke koleżanki tak kąpały jak same były kładły dziecko i delikatnie myły. jutro wizyta o 14;) mam nadzieje ze się dowiem. no fakt ze na razie mówimy o dziewczynakch zobaczymy,a tez się stresuje wizyta już i głupoty mi się snią zawsze tak mamdlatego lubie mieć wizyte rano ale nie zawsze mi się uda tak zapisac.taka tam dziewczyna a czmeu robisz genetyczne? ja nieiwem czy będę robic bo to chyba nie obowiązkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie 3 razy miałam sen ze była dziewczynka i 1 raz ze chłopak;) nie wierze w sny co będzie to będzie;) a dziś tez pachwiny pobolewają, ktoś wie czy tak długo mogą bolec? i czy cały czas czy z przerwami? bo lekarza zapytam o to ale dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, to znowu ten gosc z wczoraj co pytalam o test. Boje sie.Boje sie rozczarowania. Dzisiaj jest 33dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gościu robiłaś test? jak nie to rób szybko i tak nic nie zmienisz co ma być to będzie. Brzoskwinka ja codziennie o 5.50 wstaje ,i z przyzwyczajenia to już nawet w weekendy o 6 jestem na nogach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na nfz i lekarz powiedział, że kiedyś było tak, że po 35 roku życia się robiło usg genetyczne i zależnie od wyniku inne badania - z krwi i amniopunkcję, jeśli byłyby wskazania. A teraz się od tego odchodzi. On jest kochany ;-), wszystkie pacjentki kieruje. Powiedział, że to, że się ma mniej niż 35 lat o niczym nie świadczy, nie wyklucza Zespołu Downa itd. Mówił, że zawsze jest prawdopodobieństwo, że dziecko będzie miało choroby genetyczne, ale w każdym wieku inne, zatem w moim wieku (27 lat) jest mniejsze niż gdybym miała 35 lat. Jeśli badanie wyjdzie źle, to wtedy robi się kolejne badania. Ale powiedział, że amniopunkcja wiąże się z ryzykiem poronienia i kobiety się rzadko na nią decydują, bo może się okazać, że wszystko jest jednak ok. Nawet jeśli wyjdzie w usg, że jest duże prawdopodobieństwo, to i tak nie daje to PEWNOŚCI, że dziecko będzie chore. To badanie robi się tylko miedzy 11 a 13 tygodniem i 6 dniem ciąży, ponieważ wtedy wyniki są bardzo miarodajne, więc u ciebie jest już za późno. Wykonuje się wtedy, bo długość ciemieniowo-siedzeniowa płodu musi wynosi od 45 do 84 mm. W pierwszej ciąży nie miałam i było oka. Ale młodsza o wiele byłam ;-). Moja siostra też sobie robiła i wyszło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba macie racje.Poczekam do jutra rana zeby byl pewniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka dzięki za odpowiedź;) ja i tak kocham to maleństwo nad zycie i ciesze się ze jest co ma być to będzie i tak wszystko zaplanowane z góry jest;) Gościu ty nie musisz do rana czekac jesteś już po terminie jeśli jesteś w ciąży to nawet teraz o tej godzinie to test wyjdzie pozytywny,rób dzisiaj nie czekaj do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Brzoskiwnka to spokojny mały model ci się trafił.;) Moje jedynie to dłużej śpią jak nie muszą wstawać, młody wstaje o 8 , a młodą to spokojnie można wynieść z łożkiem w południe i dalej by spała, lubi spać po babci. Tyle, że u nas siedzenie i oglądanie bajeczek już nie przechodzi, chatę by rozniosły w pył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj w sumie powinnam dostac okres.bo ostatni moj cykl byl 30 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gosc to juz wyjdzie możesz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Hej. Ja też budzę się po 5 codziennie a zasypiam koło 2 :/ Nocne siusianie i katar nad ranem - ciążowe przyjemności ;) Ja genetycznych nie robię. I tak bym nie usunęła dziecka. Moja koleżanka miesiąc temu urodziła bardzo chore dziecko, a miała wszystkie prenatalne badania :( Nic nie wykazały. A teraz niewiadomo co jej jest - nie oddycha sama, nie przełyka. Masakra...są też przykłady w drugą stronę. Trudno. Momi - spokojnie. Niedrożność nie bywa raczej "po rodzinie". Moja koleżanka ma, a jej siostra od razu wpadła ;) Taka tam - wszystkie chcą dziewczynki i są Laurka ciągle o córce - a tu ja będę miała córkę, a ona synka, hehehe. Ale by było ;) Mi każdy mówi, że syn do ładnie niby wyglądam i brzuszek maleńki. Długo na słodycze mnie odpychało..więc jak będzie córka to będę odstępstwem od reguły :D Aż jestem już ciekawa! Co do ubranek - nagrzeję w mieszkaniu i będzie nagusieńkie biegać i będę je całować i pierdzioszki robić na brzuszku ;) Hehehe. Marzę tak naprawdę o jednym - O ZDROWYM DZIECKU! Teraz tyle się słyszy - wśród moich znajomych, bliskich, jest sporo chorych dzieci :( Tak po prostu. Kobiety teraz dbają o siebie, a mimo wszystko... Mąż przykłada ucho do brzucha i twierdzi, że tam coś tak pyka inaczej :) Tak jak wyciągany korek od szampana ;) Może to kopniaczki? Gość- rób test i daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka mój to samo !!! wlasnie w niedziele przykładał i mówi słysze dzidziusia to się śmiałam :P a jak będę mieć syna bez znaczenia pomyślimy nad imieniem cos wymyślimy i będzie synuś mamusi;) po prostu chciałabym wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja bym chciała tak wcześnie wstawac ale wcześniej niż o 10 nie jestem przytomna, a mózg mi się włacza koło 16 tej, jakbym mogła to bym pracowała od 16 dopiero do rana, Dzisiaj się co prawda obudziłam o 6 , ale o tej porze to mi się nie chcę nawet zwlec, poszłam dalej w kimę. Nie wyobrażam sobie pracować na etat i wstawać o 6 do pracy :/ umarłabym chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Tak szybko piszecie dzis ze nie nadazam czytać :) Tajska super z tym pecherzykiem! Trzymam kciuki za udane starania! Ja co dzień ok 17-18 muszę sie na godzinke położyć i zdrzemnac, poza tym inne objawy bardzo mnie nie meczach, nawet piersi jak nie dotykam to tak nie bola. Ja dziewczyny bardzo dobrze rozumiem Wasza niecierpliwośc w poznaniu płci :) ja to najlepiej bym chciała zeby to juz 8 miesiąc był :) wiadomo ze czy synek czy córka to będzie to najukochansze dziecko ale ten czas niby szybko leci a do końca jeszcze tak długo :) Chociaż mam jeszcze w planach remont kuchni przed porodem wiec moze dobrze ze jeszcze klika miesięcy przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może synek lepszy, bo lepiej chłopcu będzie na tym świecie. Dziewczyneczki bywają wredne :P Mąż zawsze chciał córke, marzył o niej. Teraz podchodzi to tego inaczej - syn sobie lepiej poradzi w życiu. Ale ja myślę, że na to nie ma zasady. Charakter i siła psychiczna nie idzie w parze z płcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Pestka oj nie ja bym tak nie miogła funkcjonować strata dnia i czasu dla mnie, wole rano wstać isc do pracy wroce mam czas jeszcze i do spania potem, w weekendy tez mam dlugio dni przez to a w ciągu dnia na godzine zawsze się mogę połozyc,znam kilka osób które mówiły jak ty ze na etacie by nie mogly wstawac a wstaja i sa zadowolne ze tajki długi dzień jest i jak one go wcześniej marnowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×