Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Laurka super! Chyba na pierwsza 100% płeć na forum jeszcze poczekamy :) Goalka mi ten baldachim podoba sie przy dłuższym boku łóżeczka, który u mnie akurat będzie przy ścianie, czyli nic nie będzie mi baldachim zasłaniał Rybcia ciężko mi cos doradzic dlatego tak pytam, wiem że ciężko nawet kilka dni tak przetrwac, ja z uwagi na specyfikę pracy też juz na zwolnieniu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii - mam to samo. Mundial i mundial. Co do farbowania - ja farbuję tak jak wszystkie kobiety u mnie w rodzinie. Możecie mnie za to zjeść, ale lekarz nic mi nie powiedział, że nie wolno. Laurka - dobrze wychowana kobietka zawsze chowa co ma między nogami :P Hehehe I tak dalej w niepewności. Z tymi dziewczynkami to często jest tak, że okazuje się chłopak. Także nic pewnego. Ale byłabyś książkowym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym od początku ciązy mamy 5kg na plus;) a o połówkowe zapomniałam zapytac z tego wszystkiego a lekarz strasznie chciał mi tą płeć podał patrzył sprawdzął ruszał nbrzuchem potem kazał mi lezec na prawym boku na lewym ale uparciuch mały nic, a Evelinka co do bóli to rozciągająca sie macica która juz jest wysoko mówił ze normalne mozna brac noospe gdyby bóle przeszkadzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka ja właśnie sie zastanawiam nad farbowaniem, w moim otoczeniu sporo 'ciężarówek' farbuje ale jak mąż mój usłyszał ze chce iść do fryzjera na farbowanie to miałam wykład i dostalam zakaz :) nie wiem co robić a jeszcze ostatnio zafarbowalam sie na jaśniejszy blond ( naturalnie mam ciemny blond) wiec będę miała paskudne odrosty za chwilę. Z drugiej strony i tak 80% czasu będę w domu siedzieć ale czasem trzeba wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nospę już kilka razy w tej ciąży wzięłam. Jakieś takie miałam wzdęcie, skurcze w jelitach chyba i przeszkadzały. Macica trochę przeszkadza, ale potem będzie jeszcze gorzej ;). Dostałam od koleżanki link do dobrej poduszki dla ciężarnych. Podobno rewelacja, ale cena też rewelacyjna, ja chyba takiej nie kupię :/ http://www.senmata.pl/product-pol-19-Senmata-mamma-Luksusowa-poduszka-ciazowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 3 tygodnie kolejna wizyta nioe odpuszcze ehhe;P a widziałam dzidzie w 4d no taka słoda wygląda mi na dziewuszke;)hehe ale jaki to cudowny widok mogłabym na usg co tydzien biegac;) Ania idz farbuj normalnie. ja tez farbuje włosy bez problemów, tak to bym jak straszydło wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka mi ginekolog powiedziała ze są 3 obowiązkowe USG w ciąży, pierwsze właśnie po 12 tyg, wiec to drugie zapewne połówkowe będzie i doataniesz skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki;) piszcie ja najczesciej;) a lekarz na L4 mnie namawiał mówił ze juz wystarczy pracy ze 5 miesiac ale mówie mu jeszcze ze moze we wrzesniu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka a chcesz dziewczynke czy chlopaka? Evilinka pewnie sprawy wykroczen bede prowadzic, ale nie jestem pewna, Ja juz tylko marze zeby dostac te cholerne klucze do domu i zwolnienie i siedziec sobie w domu na luzie i planowac, organizowac meble, ciuszki itp dla maluszka, az sie boje isc na usg czy ostatnie nerwy nie zaszkodzily tic tacowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anii - farbuje. Nie bój żaby. Daj mężowi do poczytania artykuł jakiś. Ja poczytałam, popytałam po rodzinie i nikt nie odradzał. Najważniejsze, aby nie wdychać tej farby. I tyle. Poza tym musisz się dobrze czuć psychicznie. A kobieta jak pięknie wygląda to i pięknie się czuje :) Laski - jaka ja się czuję stara i brzydka :/ Zawsze czułam się brzydka, ale teraz już w ogóle jakoś tak jak wieloryb, a to dopiero początek... Goalko - faktycznie jesteś szczupła. Jesteś mojego wzrostu. Ja przed ważyłam 55kg chyba. Ale brzuch masz większy od mojego ;) Ja mam taką budowę, że od pasa w górę jestem wysuszona a du..pę i nogi mam pokaźne ;) Zawsze tak miałam - czy schudnę czy nie. W biuście miałam 88 przed ciążą, teraz już mam 94 :P Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka ta poduszka ma dwa minusy jak dla mnie: jest droga :) i po porodzie nie można jej wykorzystać do karmienia maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz widze;) no taka srednia ja po wypłacie kupie sobie tego rogala gadałam jeszcze dzis z koleznaka która go miała i mówi ze naprawde rewelacja do spania zwłaszcza jak brzuszek wiekszy i do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia - to fizycznie nie będziesz pracować? Nie wiem sama. Z drugiej strony zobacz - ja sypiam po 5 godzin średnio, bo nie mogę :/ Nie mogę zasnąć, potem 5,6 budzę się i koniec...to nie wiem czy to też zaszkodzi mojemu dziecku? Na to nic nie poradzę, bo na sen nic też nie łyknę. Laurka - jak to możliwe?! Jesteś jak Natalia Siwiec albo jak Doda. Mąż oszaleje :D Ja to swoich się wstydzę. A tak btw - która z Was to D.Ś. na fejsie? :) Bo tylko jednej osoby chyba nie rozszyfrowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem szaleje ze złosci na nie jak nie moge czegos dopiąc hehehe;P:P ale wczoraj stwierdziałam niech sie dzije co chce byle dzidzius był zdrowy a o reszte zadbam jak sie urodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, już chciałam kupić, bo mają sówki śliczne - ale chyba nie ma zdejmowanej poszewki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzuch rosnie , fajnie ze juz go widac, ale boje sie ze skoro tak szybko wylazl to bedzie koszmarnie wielki pod koniec. ja tez planuje kupic tego rogala i chyba ten zestaw do lozeczka. oj wszystko bym juz kupila:) ja wizyte mam 8.07 ale wiem ze nie bedzie mozliwosci zajrzenia miedzy nozki, bo moja gin mowila ze najwczesniej na jej sprzecie da sie zbaczyc po 20tc. wracajac jeszcze do brzucha to maz mowi ze mam rozlazly ten brzuch, ja zauwazylam ze mam duze boczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałam pytanie do sprzedającego to będę jutro wiedzieć. Strasznie mi się te sowy podobają o pościel też w sowy - zakochałam się ;) Lecę poćwiczyć a potem jeszcze muszę coś przygotować dla klienta na rano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka to masz jak ja mój sie rozpływa w kazda strone;) mam nadzijee ze te 3 tygodnie szybko miną wsród nich jeszcze 5 dniowy urlop to moze minie wazne ze zdrowe i bryka sobie słodko w brzusiu;) i składało rączki do paciorka;) a lekarz sie msieje i mówi ze chyba ma nas dosc i sie modli zebysmy dali spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to tak jak moj na 3d podlozyl sobie obie rece pod glowe i tak sobie lezal, obibok jeden:) kolezanki mowily ze jak taka poze mial to na bank chlopczyk:) kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, to pewnie na kolejnym badaniu już się wyjaśni wszystko. Rybcia, to faktycznie masz okropną sytuację. A w jakiej branży pracujesz? Nie dość, że stresu masz dużo przez to, że ukrywać narazie musisz, to jeszcze teraz taki tryb pracy. A Ty masz mieć umowę o pracę od sierpnia tak? A jakbyś poszła na zwolnienie teraz i wróciła do pracy przed końcem lipca np 20 czy jakoś tak? No nie wiem, nie ma tu chyba dobrej rady. Trzymaj się jakoś kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Laurka no kurde.... ;-) Co za łobuziak się tak sprytnie ukrył? 60 d0 40 to nic nie znaczy, niestety. Kurczę życzę ci tej dziewczynki! :-D Dobrze, że wszystko ok. U mnie w 18 tygodniu już była na 90% dziewczynka, ale dogodną pozycję przybrała ;-). Rybcia bardzo współczuję. Jak czytam takie historie, to się cieszę, że nie pracuję. Jeden stres mam mniej. Według mnie to zwolnienie teraz będzie wręcz źle wyglądać... Raczej nie powinno się brać zwolnienia przed podpisaniem umowy... A jak się czujesz? Dziewczyny ja farbowałam w pierwszej ciąży i wszystko ok. Teraz nie farbuję, bo mam naturalny kolor, to nie mam problemu :-). Ja kocham mundial, ligę mistrzów i jeszcze kilka innych lig z moimi ulubionymi drużynami :-). Bardziej niż mąż. On się trochę wciągnął dzięki mnie. Nawet fajnie się razem ogląda, ale jeśli oglądam sama, to nie narzekam, bo jestem przyzwyczajona :-D. Dziewczynki czy tylko ja twardo stąpam po ziemi? ;-) Żartuję :-D. Ale przerażacie mnie, jak piszecie, że nakupujecie wszystkiego dla dziecka. Jak wspominam siebie z pierwszej ciąży, to naprawdę byłam bardzo wyważona (choć młoda) pod względem zakupów. Żadnych zbędnych rzeczy nie miałam. No może butelki (2 sztuki miałam), bo po co mi one były na początku, równie dobrze mogłam o wiele później je kupić. Jestem z siebie dumna z tego właśnie powodu, że nie przeholowałam :-). Nie zapomnijcie też kochane o sobie - wkładki laktacyjne, biustonosze do karmienia, krem do brodawek itd. Czas poruszyć i ten temat ;-). Ani cieszę się, że wszystko ok. Co do wielkości dziecka - tak jak mówi Brzoskwinka. Już kiedyś to samo pisałyśmy chyba Goalce, że wiek ciąży wyliczony na podstawie ostatniego okresu i ten z usg się zwykle różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję wam tych piersi. Ja mama takie, że pod lupą można ich szukać. Współczuję, że musicie je dźwigać, okropność.... Nie wiem jak spałabym na brzuchu z dużym biustem, brrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Hehehe ja teraz mam 90 D w porywach do 110 :P po ciazy to chyba bede wygladac jak slonica pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Brzoskwinko zle wczesniej liczylam ( i nawet w stopce mialam zle), bo myslalam, ze to drugi cykl z CLO, ale to jest trzeci cykl, wiec w lipcu bedzie 4 cykl z CLO, jesli nie uda sie. Pytalam o to lekarza, czy jesli nie zajde, to mam dalej brac te leki tzn metformax po 1 tabletce i clo od 3-7dc (1 tab.), to powiedzial, ze mam brac i wtedy znowu umawiam sie na monitoring od 11-13dc. Mi nic nie mowil, ze jakas przerwa, czy cos...Wydaje mi sie, ze specjalnie zlecil branie 1 tabletki w tych dniach, bo moze nie ma takiej ingerencji w hormony. A jak Ty poronilas i mialas male pecherzyki, to moze specjalnie bralas po 2 tab i w razie czego kazala Ci odstawic leki, bo 2 tab to jest duzo (tak mysle). Na razie w trzecim cyklu dopiero jest efekt, a jak nie zajde, to bede myslec, co dalej z lekarzem w lipcu...Mi tylko podkreslal, ze skoro jest pecherzyk, to mam nie odstawiac metformaxu, bo znowu odbudowanie cyklu moze mi zajac kilka miesiecy i tak samo jest z clo, ze jak nie zajde, to mam kontynuowac. Skoro piszesz, ze tylko iles czasu bierze sie clo, to ja zapytam go o to w lipcu ile mam go brac. Sama gdzies czytalam, ze chyba max 6 miesiecy mozna go brac...a widzialam gdzies na forum, ze jakas dziewczyna brala 8 miesiecy clo. Luteiny nie biore. Lekarz zapisal mi tylko znowu 1 opakowanie metformaxu. mi sie wydaje, ze zrobil to specjalnie, bo chyba liczy, ze zajde...ale z drugiej strony mowilam mu, ze mam jeszcze 20 tabletek w domu, a chcialam i tak opakowanie, bo jak znowu wydluzy mi sie cykl to chce miec w zapasie metformax. Szczerze nie licze na to, ze uda sie, ale ciesze sie, ze w koncu urosl pechrzyk. Zreszta pisalam, ze tak czulam sie jakbym dziecko widziala na usg:) Taka radosc, ze w koncu...:) Brzoskwinko a Ty udzielasz sie na jakims innym forum na kafe, czy jest to jeszcze inna strona? Tak pytam z ciekawosci:) Mi jeszcze wizaz.pl podoba sie, bo nie ma tylu glupkow, co na kafe i tutaj kazdy moze napisac, a na wizazu trzeba najpierw zalogowac sie. W ogole jak sie czujesz? Maz cieszy sie, ze wkoncu jestes w "normalnej" ciazy?:) Pozdrawiam cieplutko i jak bedziesz wolna, to zajrzyj do nas czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×