Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

No dla pewności betę możesz zrobić, czasami tak jest, że testy nie wychodzą, ale czasami też człowiek tak się czuje, bo czeka. Ile tych testów robiłaś? Jak do poniedziałku nie dostaniesz, to idź na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Witajcie dziewczyny! TAJSKA TY SIĘ USPOKÓJ I LEPIEJ CIESZ!!!!!!! CIESZ SIĘ, ŻE SIĘ COŚ DZIEJE, ZARAZ CIĘ WALNĘ!!!! Normalne, że tak nie miałaś nigdy, skoro nie miałaś owulacji. To dla ciebie nowość - jak któraś dziewczyna napisała, więc przyjmuj to na klatę, to naprawdę powody do radości. Kilka dni temu byłaś szczęśliwa, że masz pęcherzyk, teraz już się głowisz, czy on pęknie... Już któryś raz ci doradzam i dziewczyny też ci pisały, żeby jednak iść na kolejny monitoring, sprawdzić, czy pęcherzyk pękł czy nie. W razie gdyby się nie udało zajść w ciążę będziesz się głowić: "Oooo, pewnie pęcherzyk nie pękł i dlatego nici z ciąży". A może on pękł?!?!? Melduj się i mów dlaczego nie idziesz na monitoring? Bo ja nie rozumiem. To powinno być priorytetem. Spokojniejsza psychicznie byś była, kiedy byś wiedziała co się z pęcherzykiem stało. Również ci odradzam ćwiczenia teraz. Głowa do góry. To jest wielki sukces, że jest pęcherzyk i trzymam kciuki, żeby się już teraz udało zajść :-). Kniass ja tam nic nie widzę, nie wiem gdzie ma być ta kreska, nie wiem gdzie patrzeć. Ale być może jest :-). Agus pozostaje się uzbroić w cierpliwość, nie poddawać się. Momi też mam 4 lipca usg ;-). Jak twoja siostra. Mirrabella witamy i zapraszamy do nas. Testy powinny już wychodzić, tak myślę... Chyba że owulacja była baaaardzo późno, ale to i tak coś byłoby widać raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Też mi się wydaje że powinny wyjść. Ale kusi mnie ta beta, dzwoniłam do przychodni, jak zrobię dziś wynik będzie do odebrania jutro. Do poniedziałku to chyba zwariuję z czekaniem. Mi przy pierwszej ciąży test pokazał od razu dzień po terminie 2 kreski ale koleżance nic nie pokazywało i dowiedziała się bardzo późno że w ciąży jest. Także to chyba różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabella bywa różnie. Tu na forum też jest taka dziewczyna, której test nie pokazywał ciąży przez 3 miesiące, ale ona to zupełnie inny przypadek, cykle mega długie itp. Skoro masz możliwość to zrób betę. Nie będziesz się musiała głowić. Czasem tak bywa, że same się blokujemy, bo tak bardzo pragniemy ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Ja to już bym chciała dostać @ teraz skoro raczej pewność mam, że nie ma ciąży. Żeby się wyluzować i zacząć starania od nowa. A tak to w zawieszeniu jestem i mnie stresuje teraz już nie tyle brak ciąży co brak @ z jakiegoś innego powodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
No chyba że to plamienie mam uznać za jakiś mini @ w tym miesiącu... Ale chyba nie bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótko się staracie póki co. Musisz się uzbroić w cierpliwość, a to jest trudne. Dziewczynom pomagały często codzienne starania podczas dni płodnych. Od razu zachodziły :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
No u mnie były codzienne starania :) Nawet 2 x dziennie czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy dziennie to za dużo, podobno plemniki nie zdążą się wytworzyć czy coś - nie wiem jak to było, ale podobno nie jest polecane takie częste współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
Hej drogie mamy przyszłe i obecne. Tak się złozyło że jestem w 23 tygodniu ciąży i jest to dla mnie bardzo radosna chwila, dlatego jak pewnie wy wszystkie, chcę się nia podzielić. Kupuję słodkie ciuszki, piekę moje cięzarne zachcianki, czytam mądre ksiązki o małych ludziach. Jeśli taka tematyka też was pociąga, chcecie zobaczyć jak ja się do tego przygotowuje, chccecie pokomentować miłego i radosnego bloga, zapraszam do mnie www.matkotymoja.com . Najlepszą opcją jeśli spodoba się wam choć trochę treść moich wpisów i chcecie więcej ładnych zdjęć, jest polubienie mojego profilu na FB, dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco, a ładne zdjęcia same będa się pojawiać :) Panel FB znajduje się po prawej stronie mojej stronki. Dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Tak, mam 3letnie dziecko, za pierwszym razem to była taka planowana wpadka trochę :) Nie zabezpieczaliśmy się ale i nie staraliśmy się w sensie nie zastanawiałam się jakie dni mam kiedy co i jak. I po 5 miesiącach okazało się, że jestem w ciąży - ucieszyliśmy się! :) Teraz sytuacja wygląda inaczej, chcemy mieć drugie dziecko i zabraliśmy się do rzeczy z nastawienie, śledzę dni płodne, staramy się miesiąc w miesiąc no i na razie chyba się nie udało... Ja widzę u siebie śluz, jakieś bóle no i mąż odczuwa wyraźną różnicę "w środku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często się wydaje, że jak się ma jedno dziecko, to z drugim szybciej pójdzie, a to nie jest zawsze prawda. Jakby nie patrzeć staracie się 2 czy 3 cykl, więc krótko ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Dobra, beta zrobiona, wyniki jutro :) Mam cień nadziei, że jednak się udało - jak wyszłam wpadłam prosto na ciężarną, może to znak? :D A jak się nie udało to też chcę mieć pewność i wtedy staramy się dalej a plamienie uznaję za mikro @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Mirableka oby było ok a jeśli nie to proponuje wizytae w srodku cyklu na monitoring żeby sprawdzić czy jest pęcherzyk jakiej wielkości to naprawdę pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część chciałabym was zapytać może wie ktoś jestem w ciąży 2 tygodnie temu zrobiłam test i chciałam sobie na pamiątkę ten test zachować. Dzisiaj patrzę a tej drugiej kreski już prawie nie widać co się z nią stało? Dlaczego ona znika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a to dziwne ja mam 2 testy które robiłam w marcu i nadal sa idealne kreseczki;) a jaki masz test? zrob może strumieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zwykły z Tesco mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Taka tam dziewczyna ja chce w madurowiczu a maz jest za matka polka, także zobaczymy co ustalony :) mieszkamy blisko matki polki ale moja lekarka jest z madurowicza, a Ty tez w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na teście nadal jest druga kreska ale coraz bledsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam nowe dziewczyny - wpisujcie się do tabelki. Zróbcie sobie opisy pod wpisami, bo można się pogubić tyle nas już tutaj ;) Tajska - to ja Ci powiem coś innego, z podejściem filozoficznym - co ma być i tak będzie ;) Mój brat tak mi mówił. Nic na siłę nie da się przyspieszyć...Dziewczyny Ci każą nie ćwiczyć. Ja nie spodziewałam się ciąży swojej, spisałam praktycznie cykl na straty. Ćwiczyłam dalej tak samo - 5 razy w tyg - killer, skalpel wyzwanie, moc brzuszków i co?! I jeszcze na działce się posiłowałam. Będzie dobrze jak ma być. Przypominam - że mi miesiąc wcześniej nie udało się - plamienia przed okresem, wyższa temp a i tak okres dostałam. Kiedyś czytałam, że organizm kobiety w 60% przypadków swoją pierwszą ciążę (zapłodnione jajeczko) "odrzuca". Tak się przygotowywuje czy coś takiego. Ile tu poronień wczesnych było. Myślę, że i ja to przeżyłam. Cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Ci się uda - teraz to już na pewno, bo ruszyła owulacja. Spójrz na to z tej strony - wróciła Twoja płodność :D Pomyśl o tym. Nie było jajeczek a teraz są. Mimo, że plemników są miliony nie tak łatwo trafić w jajo ;) Ja nastawiałam się z mężem, że uda nam się najwcześniej za pół roku. I choć w okres był lekki niesmak, to chyba nie aż tak jak u Was. Mam wrażenie, że poblokowałyście się co niektóre. Brzoskwinka postanowiła w pewnym momencie, że odpuści i pobada się, żeby sprawdzić co się tam u niej dzieje i bach! Ma swoją ciążę. Coś w tym jest kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja też mam 2 z Tesco i są piękne zaschnięte i widoncze krechy;) Evelinka to fakt czasem się o ciąży niewie i robi normalnie wsyztsko, ja np. czekałam io spodziewałam się wiec "uwazalam" powiedzmy i to jest zalecane nie zaszkodzi a kilka dni bez wiczen to tez żadna tragedia a nóz się udało;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja tylko przelotem, taki mnie ból szyjii złapał że nie mogę się ruszyć , ledwo zwlekłam się z wyra :/ Nie mogłam nawet głupich śmieci wynieść, tak mnie boli. NIc nie dziwgałam w tym tygodniu nie wiem kie czort. W ogóle się czuje jak zdechła i wszystkich bym gryzła. Za dużo nerwów znowu z tym wszystkim. Ktoś coś testował, dołaczył bo nie ogarniam tyle naklepałyscie od rana ;) U mnie testy też nie wyblakły w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______17 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______18 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______15 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______ 9tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______9 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×