Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość brzoskwinka14
tajska ja miałam owulację 3/4 dni po bólach jajnika i wgl więc jeszcze sie staraj. co do szkoły rodzenia uważam że aż tak bardzo mi ona niepotrzebna :) ale w niektórych szpitalach jest taki wymóg że jak chce sie miec meża przy porodzie trzeba razem z mezem zaliczyc szkole rodzenia.wiec jesli u mnie szpitalu bedzie taki wymog to sie zapiszemy :) Myńka plamienia ja miałam w terminie miesiączki lub kilka dni po terminie ale to było rozpoczynające się poronienie.a w tej ciązy nie miałam nawet mikro kropeczki brązowej,brunatnej czy czerwonej,czysto było. Myńka monitoring to zwykłe usg ale trzeba na nie chodzic kilka razy w cyklu przed owu,w trakcie i po owu . dzięki bogu mój pęcherz narazie nie świruje i wstaje w nocy tylko raz albo wcale :) co do odwiedzin to ja też nie chce żeby swiezo po porodzie ktoś mi się wpraszał do domu.znając życie to moja teściowa bedzie kazała mi przywieśc dziecko do niej,bo ona nawet d**y nie ruszy do wnuczka.wiecie że od slubu nie była u nas ani razu ? dziewczyny kopiujcie nowe tabelki,bo juz dwa razy zmieniałam na 11 tydzień i znowu mam 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
Cześć dziewczyny, Piszę do Was bo potrzebuję rady. Moja historia jest taka: Za nami już/dopiero 2 cykl starań o dziecko. W poprzednim się nie udało niestety.. niewiem czy to przez to, że choruję na Hashimoto, czy przez to, że miałam strasznie stresujący poprzedni miesiąc w pracy, czy przez to, że nabawiłam się okropnego zapalenia pecherza, które przeszło i na nerki i akurat w dniach około owulacyjnych umierałam z bólu nerek i pęcherza w szpitalu pod kroplówką, a potem 5 dni brałam antybiotyk... W tym cyklu wszystko wydawać się może, że poszło ok. Cykle mam zawsze regularne 27/28 dniowe. Owulację czerwcową miałam w 13/14 dc (21/22.06). Kochaliśmy się w 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17 dc :)) więc dość intensywnie,ale w tym miesiącu już z "wolną" głową, bez stresu i na luzie. I teraz czekam na testowanie. Z jednej strony endokrynolog zaleciła mi testowanie przed miesiączką z uwagi na moją chorobę tarczycy (w razie gdybym była w ciąży muszą mi zwiększyć o 30/50% euthyrox). A z drugiej strony niewiem czy jest sens np. jutro czyli w 22dc testować już czy czekać jeszcze kilka dni. Czy wariować i testować co drugi dzień.. Okres mam dostać w sobotę/niedzielę. Chciałabym żebyście mi doradziły co robić, jak to u Was wyglądało, czy przed okresem którejś z Was test wyszedł pozytywny? Nie widzę u siebie żadnych szczególnych objawów. Jedynie w 20 i 21 dc zaobserwowałam duuuużo białego/lekko kremowego, lepkiego śluzu, dosłownie się ze mnie wylewało To w sumie było wyjątkowe, bo nigdy nie miałam go w takiej ilości. Dziś, 22dc, już mam go mniej. Piersi delikatnie są odczuwalne jedynie przy dotyku i po zewnętrzych stronach, ale bez wariacji + gdzieś od 20 dc odczuwam takie bardzo lekkie ciągnięcia w podbrzuszu. Nawet bym tego nie nazwała bólem tylko tak czuje to miejsce jakby mega delikatne skurcze, ale bez bólu. Z góry dziękuje za komentarze i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______18 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______18 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______16 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______9 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______18 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______18 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______16 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Cytrynovo. 2 cykl starań to jeszcze bardzo mało, przeciętna zdrowa kobieta wg statystyk stara sie ok 4 cykli - jesli dopiero powyżej 1 roku starań oznacza że coś jest nie tak. Oczywiście możesz byc juz w tym cyklu starań w ciąży, jedynym prawdziwym jej "objawem" jest pozytywny wynik testu ciążowego, bóle piersi i kolor śluzu nie sa zadnym objawem i moga być objawem tylko psychicznym. Mój lekarz ginekolog mówił mi że test ciażowy powinien pokazać wynik po 7 dniach od zapłodnienia, więc po tym okresie, jesli wiesz kiedy u Ciebie mogło to nastąpić, warto wykonac test, nie wcześniej. Zaleca się jednak z uwagi na rózne przebiegi cyklu u różnych kobiet wykonanie testu dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, poniewaz zapłodnienie mogło nastąpić póxniej niż myślimy (bo okaze się że nie jajeczkujemy w 14 dniu cyklu tylko w 20 na przykład i zaszlysmy w ciąże tydzien póxniej niz myslimy) - dlatego jak najbardziej testy mozesz robic wczesniej, szczególnie jak twój endokrynolog to zalecił, jednak nie jest powiedziane że wynik negatywny bedzie wykluczał ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Dzieki Brzoskwinka u mnie z plamieniami bylo podobnie, poprzedzaly niestety poronienie wiec teraz wole @niz jakiekolwiek plamienia a potem stres czy wszystko bedzie ok. Z monitoringiem niestety w wakacje bedzie ciezko gdyz wedlug moich wyliczen owu bedzie dokladnid w trakcie urlopu zarowno w lipcu jak i w sierpniu. Ale pojde na zwykla kontrole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
hej, ja tylko na chwilke. bo przyszlam z pracy i zabieram sie za leczo bo mam straszna ochote. evilinka pytalas co z seksem , a wiec my normalnie dzialamy, no moze troszke rzadziej, bo maz mi powiedzial ze mnie sie boi:) ze cos zlego narobi:) ale ja mu nie odpuszczam. kurde dziewczyny jestescie 2 tyg przedemna z ciaza a juz od dawna czujecie ruchy dziecka, a ja nic....kurde mol!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
Cześć Wszystkim :) Dziewczyny, od dziś postanowiłam nie wariować na punkcie ciąży, mąż dał mi wykład ;) a przecież bez niego nic nie zdziałam w następnym cyklu gdyby coś hehe mam trochę ciężką sytuację w pracy i idealnym momentem byłaby teraz dla mnie ciąża, bo szykują się zwolnienia i boję się, że później ominie mnie macierzyński. Ale cóż, co będzie to będzie :) Nadal mierzę temperaturę, badam szyjkę i śluz. Dziś miałam dużo kremowego a temp 36,7 (od wczoraj spadła o 1 kreskę). Zaczęłam też uzupełniać wykres na ovufriend. Z tego co jest tam pokazane, to niby trafiłam w dni płodne, ale nie do końca temu ufam. Jej, jeszcze ponad tydzień do testowania tajska -> jak Ty wytrzymujesz ten czas oczekiwania ? Pozdrawiam gorąco :) http://ovufriend.pl/graph/538a30c1f2d46ecb75af6b14d4005dc1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka spokojnie wszystko w swoim czasie;)ja dzis srednio sie czuje chyba przez pogode ugotowalam po pracy obiad i chyba poleze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalko - spokojnie. Ja tak naprawdę wczoraj poczułam pierwsze ruchy. Wcześniej to nie było to. Tak myślę, bardziej chciałam już czuć. Ruchy czuje się na dobre po 20 tygodniu, albo nawet w 22. Różnie. Nie martw się :) Laurka - kobieta najpierw orgazm, a potem mężczyzna - a da się inaczej? ;) Ja to zawsze ze 2 zaliczę zanim mąż :P Może to jest klucz do sukcesu. Ja myślę, że mocne podniecenie ma bardzo duże znaczenie :D Oj - tutaj taka pogoda dzisiaj, ale ja wymówek mieć nie mogę. Od rana gonitwa, robota wre...wpadłam na chwilę i dalej idę działać! Owocnych starań Staraczki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jessus wysłać faceta do sklepa, od godziny usiłuje facetowi wytłumaczyć że komplet pościeli to poszwa i poduszka a nie pościel jako pościel , nie wiem co tu jest niejasnego :/ Facet się upiera że jak komplet pościeli to kołdra , poduszka i poszewki ma być. Przecież to logiczne że komplet pościeli to poszwy przynajmniej dla mnie do tej pory było jasne A pościel to pościel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka robota nie zając nie ucieknie. U mnie pochmurno ale ciepło się zrobiło ,znaczy mnie przynajmniej ale byłam kawał drogi pieszo i pierwszy raz chyba w krótkim rękawku wracałam , ale widać ze zaraz pewnie znów lunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - wyślij go po kapustę to zobaczysz :P Komp mi wysiada...nie da się pracować. Jakiś chochlik chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kapusta chyba prostsza:/ Napisałam mu że same poszewki, a ten dalej pisze że kołdrę i poduszkę też chce w tym komplecie no litości, zaraz zacznę gryżć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka no widzisz znak z góry że czas na przerwę :P Ja też robię sobie przerwę bo czuje ze idiocieje po rozmowie z takim klientem , szare komórki mnie bolą :/ Idą obeżreć 2 kg truskawek bo ponoć już ostatni tydzień są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Znalazłam fajny lokal ale 3500 zł miesięcznie ale z wyposażeniem i pierwsze 3 miesiące za darmo, no ale kurde ile ja bym musiała na ten czynsz zarabiać. Powariowali przenieśli budy z dworca głównego na zad***e na Zaspę, i zrobili centrum handlowe, a czynsz dwa razy wyższy na starówce 120 zł z metra:/ Toć chyba w Warszawie taniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Trójmiasto tak ma... :/ Chyba faktycznie przerwę zrobię od kompa, photoshop mi się wiesza i chyba czas wyłączyć kompa bo się przegrzał. Pestka - jak taki uparty niech kupuje. Dorzuć mu jeszcze do listy seksowną pidżamę, to też wchodzi w skład kompletu pościeli ;) Możesz mu linka do strony podać, będzie szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie no trudno już wolę od razu płacić, choć fakt kusząca oferta że 3 miesiące za darmo wynajem , ale potem co prawie 4 tysiaki miesięcznie, plus zus , nie daj boże kogoś zatrudnić, to chyba bym musiała 24 na dobę sprzedawać zeby jeszcze coś dla mnie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Cytrynovo niestety z hashimoto ciezko jest zajsc w ciaze i utrzymac ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
pesteczka czynsz strasznie wysoki, ryzyko spore. ale tak to jest w wiekszych miastach i w lepszej lokalizacji. do tego oplaty eksploatacyjne, zus i robi sie niezla sumka. ja zjadlam leczo, ktore chodzilo mi dzis po glowie ale zaraz po nim popedzilam do sklepu po slodkosci, az sie przerazilam ile tego zjadlam, ale to bylo silniejsze odemnie. w sklepie az mi slinka leciala na te smakolyki. najadlam sie i brzuch mam mega ciazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Kniass jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurkachmurka ja nie bylam na becie , bo test pozytywny . Bylam na tsh od tarczycy i we wtorek za tydzien mam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis troszke spanikowalam ,bo pojawil sie taki lekko brazowy sluz jak na @ i polecialam do apteki po test ,bo mowie moze tamte klamaly ale ladne dwie kreseczki i nie wiem czemu ten sluz sie pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knias to implantacja pewnie zarodek sie zagnieżdza lekarz mówił ze to normalne ,poczytaj an nnecie, zagnieżdzanie trwa dłuzej nawet juz po pozytywnym tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednio wlasnie nie mialam takiego czegos a sluz przepowiadal poronienie . Oby znikl do jutra ,bo sie chyba zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Hej Dziewczyny, ja dziś po tygodniu zwolnienia wróciłam do pracy i ... poszłabym najchętniej na kolejne :D Ciężko wrócić do rzeczywistości i oczywiście od poniedziałku same problemy na głowie. Ktoś tu pisał, że ciąża byłaby korzystna teraz czasowo właśnie ze względu na pracę... u mnie też tak jest, co prawda zwolnień nie ma ale mam mega stresującą robotę i po 1.5 roku czuję potrzebę przerwy i oderwanie się od tego.. a w ogóle to planujecie półroczny czy roczny urlop macierzyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Kniaas ja mialam identyczny sluz w dniu spodziewanego okresu. Po tygodniu jak ie sytuacja powtorzyla poszlam do gin i lekarz dal mi luteine dopochwowo i wsxystko minelo. Ta luteina jest naprawde bardzo dobra we wczesnej ciazy. Reguluje odpowiedni poziom hormonu utrzymujacego ciaze. Ona wogole nie zaszkodzi a jesli ma pomcoc to napewno pomoze. Juz jej nie biore bo gin kazal brac do 11 tc. W usa profilaktycznie daja ja kazdej kobiecie we wczesnej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×